GG Lite, brak połączenia z serwerem

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
faler

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 12 lut 2009, 16:23

GG Lite, brak połączenia z serwerem

Post09 mar 2009, 20:06

Mam GG Lite, słoneczko tylko miga, nie da się nawet wyszukać kontaktów, firewalla wyłączyłem, w przeglądarce internet oczywiście chodzi, przez serwer proxy też ustawiłem w gg i nie chodziło. Mam połączenie internetowe przez hotspota w laptopie. :x
Ostatnio zmieniony 09 mar 2009, 20:56 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmieniono tytuł, poprawiono pisownię

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Gadu Gadu nie działa

Post09 mar 2009, 20:54

Na innym kliencie (aplikacji) sprawdzałeś? Użyj Tlen'a , Mirandy lub innej aplikacji i sprawdź.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

faler

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 12 lut 2009, 16:23

Re: GG Lite, brak połączenia z serwerem

Post11 mar 2009, 09:43

Sprawdziłem. Okazało się, że Tlen jakby działa (konto na tlenie), ale chyba nie do końca, z przystawką GG nie działa, karaluch nie działa, ale Gadu -Gadu zwykłe działa. Ciekawe czemu tak jest. Ale najdziwniejsze jest to, że po zainstalowaniu GG GG było zalogowane na koncie gościa od którego kiedyś coś kupiłem na Allegro - były w oknie jego kontakty, słoneczko było ciągle żółte, hasło w programie było wpisane. Nigdy z nim na GG nie rozamawiałem. Może to sprawa jakiegoś wirusa...

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

GG Lite, brak połączenia z serwerem

Post11 mar 2009, 10:39

Sprawdziłem. Okazało się, że Tlen jakby działa (konto na tlenie), ale chyba nie do końca, z przystawką GG nie działa, karaluch nie działa, ale Gadu -Gadu zwykłe działa.

W takich sytuacjach standardowo:

- odinstaluj aplikację za pomocą Revo Uninstaller, Instrukcja usuwania tutaj -> KLIK
- przeczyść foldery tymczasowe i rejestr za pomocą CCleaner, CleanGP,
- dodatkowo zerknij do katalogu użytkownika w poszukiwaniu pozostałości po odinstalowanym programie,
- przeczyść rejestr za pomocą Eusing Free Registry Cleaner,

były w oknie jego kontakty, słoneczko było ciągle żółte, hasło w programie było wpisane. Nigdy z nim na GG nie rozamawiałem. Może to sprawa jakiegoś wirusa...


Na wszelki wypadek możesz dać logi z ComboFix oraz HijackThis do działu Bezpieczeństwo.

Instrukcje obsługi oraz zasady wklejania logów zawarte są w tym temacie -> Instrukcja
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości