Google Chrome przestaje działać

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Google Chrome przestaje działać

Post14 wrz 2014, 22:35

Cześć mam dziwny problem z przeglądarką Google Chrome, mianowicie po uruchomieniu komputera gdy pracuje już sobie na tej przeglądarce przeglądam internety czy coś, to w końcu przestaje działać - dokładniej wczytywać strony, gdy próbuje wklepać nowy adres czy otworzyć stronę i wklepać adres - strona jest całkowicie biała, i to na tyle, zamknięcie i otwarcie przeglądarki nic nie pomaga. Wtedy muszę przenieść się na internet explorer gdzie wszystko działa bez problemu. Co może być przyczyną? Jak to rozwiązać ?

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

Google Chrome przestaje działać

Post14 wrz 2014, 22:53

A czy sprawdzałeś czy są procesy chrome w systemie? Możliwe, że jakiś proces chrome wisi.

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Google Chrome przestaje działać

Post14 wrz 2014, 23:08

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników tak to wygląda, oczywiście ten post pisze już z IE, no wyskoczyło właśnie że dana strona nie odpowiada (ten temat który udało mi się jeszcze napisać na google chrome) ale po zamknięciu i tak nic nie pomaga, przeglądarka nie jest zawieszona mogę wszystko na niej robić tylko nie wczytują się strony - są białe.

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

Google Chrome przestaje działać

Post15 wrz 2014, 09:03

W internetach radzą wyłączyć sprzętową akcelerację w zaawansowanych ustawieniach.

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Google Chrome przestaje działać

Post15 wrz 2014, 22:39

Trochę po grzebałem w internecie jak przyspieszyć chrome, i mam wrażenie że działa szybciej - zrobiłem przeciwnie do twojej rady, z ciekawości wszystkie przyspieszenia po włączałem, i uświadomiłem sobie że ten problem nie koniecznie musi leżeć po stronie przeglądarki ale po stronie systemu - bądź internetu, aczkolwiek korzystając z tego internetu na telefonie / tablecie tego w ogóle nie odczuwałem.

Mianowicie na tym laptopie często gęsto pojawia się znaczek w tray'u że jest "ograniczenie sieci" takie słoneczko obok się pojawia, później wszystko wraca do normy, znaczek nie zawsze się pojawia ale jak już to też jest ten sam problem z tą przeglądarką, co może być nie tak jeśli chodzi o te ograniczenie sieci ? Laptop łączy się przez Wi-Fi a sam router jest z 3 metry obok.

momomi

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 23 wrz 2014, 15:22

Google Chrome przestaje działać

Post26 wrz 2014, 10:32

ja też miałam ostatnio dokładnie taki sam problem, kombinowałam, grzebałam i cudowałam po czym nic nie pomagało więc uruchomiłam komputer ponownie i problem zniknął... ;) czasem najprostsze metody są najlepsze :D



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości