Jak włączyć pasek narzędzi w OpenOffice?

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
nielet

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2009, 17:31

Jak włączyć pasek narzędzi w OpenOffice?

Post23 maja 2009, 17:35

Wiem, że dla niektórych osób jest to prozaiczny problem, ale dla mnie ważny. Mam prośbę, nie potrafię w dokumencie tekstowym włączyć ponownie "małych tabelek" z funkcjami, które pojawiały się np. po stworzeniu tabeli czy włączeniu numeracji i wypunktowania. Były tam między innymi takie funkcje jak rozpocznij numerowanie od nowa, czy jeden poziom w dół itp. Te "małe funkcyjne tabelki" były mi bardzo pomocne, ale nie wiem jak je mam ponownie włączyć. Za okazaną pomoc z góry dziekuję.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2009, 17:40 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: zmieniłem tytuł

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Jak włączyć pasek narzędzi w OpenOffice?

Post23 maja 2009, 17:48

Edycja => kliknij nawigator, i zobacz czy cię pojawi

nielet

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2009, 17:31

Jak włączyć pasek narzędzi w OpenOffice?

Post23 maja 2009, 19:19

Nie chodzi mi o tabelkę o nazwie "nawigator", tylko o taką wyskakującą małą tabelkę, gdy np. naciśnie się klawisz "włącz/wyłącz numerację". Wtedy pojawia się taka funkcyjna tabelka, która posiada kilka funkcji np. włącz numerowanie od nowa, jeden poziom do przodu, do tyłu, itp. Gdy wcześniej wgrywałem OO to wyskakiwała zawsze i nie było z tym problemu. Jednak oczywiście coś musiałem nacisnąć i teraz tego nie mogę uruchomić ponownie.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Jak włączyć pasek narzędzi w OpenOffice?

Post23 maja 2009, 19:25

Widok => Paski narzędzi -=> Wypunktowanie i numeracja
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

nielet

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2009, 17:31

Jak włączyć pasek narzędzi w OpenOffice?

Post23 maja 2009, 19:46

Dzięki przeogromne, rozwiązałeś mój problem. Nie pomyślałbym, że to tak banalnie proste. Jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości