Jak Włączyć podświetlanie klawiatury na laptopie Gamingowym?

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak Włączyć podświetlanie klawiatury na laptopie Gamingowym?

Post15 sty 2021, 17:49

Nie dawno mój Laptop Asus GL552VW - DM777T był w serwisie komputerowym. Ponieważ system Windows 10 był instalowany od nowa to teraz nie mam podświetlanej klawiatury. Zainstalowałem sobie ATK Package (Asus Keyboard Hotkeys) i klawiatura zaczęłą się podświetlać ale na biało. Wiem, że przed oddaniem do serwisu podświetlało mi klawiaturę na kolor czerwony. Czy ktoś z Was może mi pomóc i powiedzieć jak włączyć kolor podświetlenia klawiatury czerwony ? Ktoś mi mówił, że to się w biosie ustawia. Ale nie mam pojęcia gdzie dokładnie. Czy to trzeba mieć jakieś specjalnie oprogramowanie ? - Chociaż nie pamiętam, żebym jakieś oprogramowanie posiadał do zmiany kolorów podświetleń klawiatury. Czy ktoś może mi pomóc? W razie czego podaję też numer seryjny mojego laptopa: G6NOCV10249425F
Dlaczego przed oddaniem do serwisu podświetlało mi klawiaturę w taki sposób jak na zdjęciu z niebieskim ekranem, a jak już wrócił z serwisu to podświetla mi klawiaturę zupełnie inaczej - dużo jaśniej - tak jak widać to na tym drugim zdjęciu.
Czy ktoś mi pomoże ?
1. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

2. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jak Włączyć podświetlanie klawiatury na laptopie Gamingowym?

Post22 sty 2021, 18:26

Klawisz Fn+F7, ewentualnie sam F7.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak Włączyć podświetlanie klawiatury na laptopie Gamingowym?

Post22 sty 2021, 20:07

To jest tylko oglądanie przy użyciu kursora. Nic więcej.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości