Jak zmienić skórkę przeglądarki Opera ?

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Jak zmienić skórkę przeglądarki Opera ?

Post18 maja 2016, 19:50

Mam zainstalowaną opere i chciałbym wiedzieć w jaki sposób mogę zmienić wygląd całej opery, że wszystko łącznie z menu zmieniło swój kolor i kształt. Może mi ktoś pomóc ? Jak zmieniam skórkę to zmienia się tylko wygląd okna zewnętrznego. Natomiast wszystko inne jest bez zmian.
Ogólnie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, ale tylko mam tak jak widać tu na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. czy ktoś może pomóc ?

Awatar użytkownika
Kaen1227

Stały bywalec
Posty: 435
Rejestracja: 21 cze 2014, 14:56

Jak zmienić skórkę przeglądarki Opera ?

Post21 maja 2016, 19:46

Jeśli szybko chcesz zmienić motyw strony startowej, kliknij w koło zębate po prawej stronie na górze okna przeglądarki.
Jeśli chcesz zmienić motyw przeglądarki na nowy kliknij w Opera>Motywy>Pobierz więcej motywów, zaznacz motyw który Tobie się podoba, kliknij magiczny przycisk Dodaj do Opery i ciesz się z nowego motywu ^.^
Opera To nie Chrome, nie zmienisz całości przeglądarki.
Pasek menu i kolor okna zostanie w takim stanie jak masz ustawione na kompie, w Panelu Sterowania, zakładka Wygląd i Personalizacja :)



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości