Jalbum, problem z oknem logowania po instalacji

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
Jagoda

Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 23 lis 2008, 10:47

Jalbum, problem z oknem logowania po instalacji

Post18 mar 2009, 09:38

Uaktualniłam program do nowej wersji i mam problem z oknem logowania, nie pamiętam nazwy użytkownika, ani hasła. Instalowałam dwa razy, po uprzednim wyczyszczeniu folderów i ciągle mam tak samo. Nie mogę w ogóle uruchomić programu, bo najpierw muszę się zalogować. Próbowałam odzyskać hasło, ale nie pamiętam maila, który podawałam widocznie podczas pierwszej rejestracji, parę lat temu. Wszystkich folderów nie mogę usunąć, bo mam zapisaną galerię na stronie koleżanki, którą jej robiłam. Nowego użytkownika też jakoś nie udaje mi się zarejestrować. Kompletnie zgłupiałam, nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić. Zwykle zapisuję wszystkie dane dotyczące kont, tym razem jednak nie mogę niczego znaleźć. Proszę o jakieś sugestie.

-------------------------
Temat przenoszę do działu Oprogramowanie.
rokko
Ostatnio zmieniony 18 mar 2009, 09:53 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przesunięto temat

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Jalbum, problem z oknem logowania po instalacji

Post18 mar 2009, 10:07

Problem jest dość złożony i nie ukrywam, że ciężko będzie odzyskać hasło. Podczas aktualizacji najprawdopodobniej wszelkie ustawienia programu zostały usunięte/zresetowane. Można kombinować z programami do odzyskiwania danych, bo jak wiadomo dane nie są fizycznie usuwane, wciąż informacja o usuniętym pliku/plikach będzie dostępna, jednakże jest wielce prawdopodobne, że niezbędne pliki (przechowujące dane potrzebne do autoryzacji) mogły zostać już nadpisane przez co ich czytelność jest niewielka, a co za tym idzie możliwość odzyskania również nikła.

Tutaj jest gorzej, ponieważ w sytuacjach kryzysowych można wysłać do usługodawcy email z prośbą o zresetowanie hasła, tylko bez znajomości danych autoryzacyjnych z tego nic nie wyjdzie, minimum potrzebny jest login. Gdybyś chociaż to znała można spróbować napisać email do ich supportu, opisać sytuację i poprosić o nowe hasło.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Jagoda

Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 23 lis 2008, 10:47

Jalbum, problem z oknem logowania po instalacji

Post18 mar 2009, 10:40

Aktualnie próbuję utworzyć nowego użytkownika, o nowym loginie. Jakoś bezskutecznie jak do tej pory. Pomyślałam, że przywrócę system, tylko jak potem uaktualnić program, żeby nie było tych samych efektów?

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Jalbum, problem z oknem logowania po instalacji

Post18 mar 2009, 11:44

Pomyślałam, że przywrócę system

Jeżeli Masz na myśli standardowe przywracanie systemu, to ono nie zmieni obecnego stanu, chyba że wspomniana aplikacja, informacje autoryzacyjne przechowuje w rejestrze systemowym w co wątpię.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości