Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
mateusXz

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:32
Lokalizacja: Wyszków

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post30 lip 2010, 11:56

1. Nazwa aplikacji: BitDefender Internet Security 2010 na 90 dni :)

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis: BitDefender IS 2010 to pełnoprawny pakiet zabezpieczający do komputera. Firma BitDefender udostępnia co jakiś czas 3-miesięczne wersje swoich programów, całkowicie za darmo.

Otrzymujesz łącznie +15pkt (wliczając dwie poprzednie propozycje)
Mac OS X Snow Leopard :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22529
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post05 sie 2010, 14:21

Program: komercyjna wersja gry za darmo. Teraz gra: Granny in Paradise.

Ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników po utworzeniu w serwisie konta, można przez cały tydzień, począwszy od poniedziałku, pobrać za darmo komercyjną wersję gry. Aby pobrać grę, trzeba wcisnąć przycisk: Get it free, a potem: continue checkout (chyba że coś pomyliłam). Potem trzeba się zalogować, jeśli nie zrobiło się tego wcześniej, zostaje podany kod potrzebny do aktywacji gry i można ją pobrać. Potem na nasze konto mailowe przychodzi mail z kodem aktywacyjnym gry i linkiem do jej pobrania.

W tym tygodniu można pobrać grę: Granny in Paradise- gramy w niej babcią, która nie jest w tytułowym raju, ale na wakacjach i zabrała ze sobą swoje koty. Babcia musi walczyć z łobuzami i może stracić wtedy życie- to jest jedyny element przemocy w tej grze. Celem babci jest zebranie wszystkich kotów w bezpieczne miejsce z napisem: meow (miau ?). Ta gra to nietypowa platformówka, bo babcia nie potrafi skakać, na wyższe platformy dostaje się po wysianiu pewnej rośliny.

Co tydzień jest inna gra do pobrania. :)

Za tę propozycje oraz dwie poprzednie do działu "Komercyjne programy udostępniane za darmo" otrzymujesz +15 pkt.


Program: Ashampoo Snap 3.5 za darmo. O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Instalkę pełnej wersji tego programu można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , tam też jest opis tej promocji- program wymaga darmowej rejestracji. Z computerbild.de mam sporo instalek pełnych wersji gier- warto poszukać ich w tym serwisie. :)

Program: Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced- o tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Instalkę tego programu można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - tam też jest opis tej promocji- program wymaga darmowej rejestracji.

(Aha, za nic w świecie nie polecam promocji, o której piszą na bezplatny.net, na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , bo zainstalowałam raz program smart.pc i musiałam przywrócić system, bo strony internetowe się źle wyświetlały i straciłam uprawnienie administratora- a byłam jedynym adminem na moim kompie. Za nic w świecie nie instalujcie programu smart.pc. :@ )
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
mateusXz

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:32
Lokalizacja: Wyszków

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post09 sie 2010, 16:17

1. Nazwa aplikacji: AutoPlay Media Studio 8 Personal Edition

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis: AutoPlay Media Studio 8 Personal Edition to bardzo rozbudowany program do tworzenia profesjonalnych menu auto płyt CD / DVD.Program jest świetnym narzędziem do tworzenia wspaniałych projektów multimedialnych, kursów, wizytówek multimedialnych i wielu innych. Dzięki prostej obsłudze program Autoplay Media Studio 8 nadaje się także dla amatorów . Obsługiwany jest przez większość systemów operacyjnych.
Producent programu udostępnił program dla użytkowników domowych całkowcie za Darmo ( normalna cena ok 300 $ ).
____________

1. Nazwa aplikacji: Logo Maker 2

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis: Logo Maker 2 to program służący do tworzenia elementów, grafik na potrzeby stron internetwoych. Dzięki Logo Maker 2 możemy tworzyć reklamy graficzne, bannery reklamowe, profesjonalne Loga dla profesjonalnych stron internetowych.Program posiada przykłady ciekawych grafik, obsługuje większość popularnych formatów graficznych,posiada wbudowana przeglądarka graficzną do przeglądania!
____________

1. Nazwa aplikacji: AnyBizSoft PDF to Word Converter 3.0.0

2. Strona: Rejestracja tutaj -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Program pobieramy tutaj -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis: AnyBizSoft PDF to Word Converter 2.5.3 to prosty w użyciu konwerter plików PDF na dokumenty Word. Program potrafi usuwać hasła w zabezpieczonych plikach, tak aby można je było np. edytować i drukować. Struktura i wygląd przetworzonego dokumentu pozostaje bez zmian.
____________

1. Nazwa aplikacji: Zoner Photo Studio 12 Xpress

2. Strona: Rejestracja tutaj -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Pobieranie tutaj -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis: Zoner Photo Studio jest przeznaczony dla każdego użytkownika skanera lub aparatu cyfrowego. Pomaga ściągnąć zdjęcia na komputer, powiększy je oraz usunie defekty. Program pomaga zorganizować nawet największe archiwum zdjęć, oferuje wiele możliwości: drukowanie oraz przeglądanie ich w sieci web.
Zoner Photo Studio jest programem z wbudowaną technologią podpisu zdjęć. Cyfrowy podpis zdjęcia nie może być zmieniony bez tzw. ?złamania pieczęci?. To rozwiązanie, unikalne z dziedziną fotografii, jest specjalnie używane w celu zabezpieczenia zdjęć.

Funkcje Zoner Photo Studio:
- ściąganie zdjęć z aparatów cyfrowych i skanerów,
- przejmowanie widoku z obrazu, schowka czy też sieci,
- edycja i retuszowanie zdjęć,
- zaawansowane udoskonalanie zdjęć oraz korekcja defektów,
- efekty zdjęć,
- opisy, słowa kluczowe i notatki audio,
- archiwa nośników przenośnych (jak CD, DVD i napędy ZIP),
- nagrywanie samo odtwarzających archiwów na CD, DVD i Video CD,
- tworzenie internetowych galerii zdjęć,
- drukowanie szablonów bazowych.
Mac OS X Snow Leopard :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22529
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post11 sie 2010, 16:39

Pełna wersja Iobit system care pro- 3.61 do końca sierpnia. Na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników piszą o tej promocji. Aby pobrać program, należy utworzyć konto na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program wymaga darmowej rejestracji na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników trzeba tam wpisać nazwę użytkownika i hasła ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Po wpisaniu tych danych, uzyskuje się nazwę użytkownika i hasło do programu, potem otrzymuje się maila z tymi danymi.

Jeśli ktoś skorzystał z promocji Auslogics Boost Speed i utworzył konto na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , to wystarczy, że na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników poda nazwę użytkownika i swoje hasło (to działa w obie strony- sprawdzałam :) ). Te strony są w zasadzie bliźniacze i mają dobry download. :)

Polecam ten program, może z wyjątkiem jego modułu czyszczenia dysków- jedno z narzędzi- bo wyrzuca do kosza (jak się tak ustawi) rzeczy, które niekoniecznie chce się usunąć. Tak to dobrze działa. Ma moduł defragmentacji dysków, który można wyłączyć i defragmentować dysk nie automatycznie, ale tylko wtedy, gdy ma się na to ochotę. Ten program, jak dotąd, a testuję go od dawna, nic mi nie uszkodził. (Mam pełną, roczną wersję, z innej promocji. :D )

Na jednej stronie napisali, że to jest roczna promocja, ale nie jestem tego pewna. :mrgreen: Nie podam linka, bo czasami tam piszą o nielegalnych promocjach- np. pełnych wersjach programów, dodanych do jakichś gazet np. o Zoner Photo Studio 12 Xpress.

___________________________

Program: Ashampoo WinOptimizer 6.60- pełna wersja, kompatybilny z XP, Vistą i 7.
Można go pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program wymaga darmowej rejestracji. :) O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

_____________

Na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, można znaleźć dużo darmowych, pełnych wersji gier, np. Beetle Ju (więcej niż jedna część gry), Neptunia, Hühner-Rache - Kostenlose Spezial-Version (kilka części gry), vogel piraten i inne- trzeba poszukać- jak się zainstaluje te gry, to na dysku C powstaje folder OXXO Games, a w nim jest G(ame) Player (Game Center), dzięki któremu ma się dostęp do wszystkich gier tego typu.

____________
Na computerbild.de są inne pełne wersje programów:
np. a) Ashampoo Photo Commander7, można go pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
b) Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ;
c) Ashampoo Office 2008- program wymaga rejestracji na stronie ashampoo i rejestracji poszczególnych części programu, np. Text Maker, można pobrać go ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ;
d) Ashampoo UnInstaller 2010- ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ;
e) i inne ( na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników można znaleźć darmowe pełne wersje, w tym programy Ashampoo, wymagające darmowej rejestracji). :) Są też tam i gry. :)

_______________

Ocster Backup 4 Pro- pełna wersja, programu do backupu, którą można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Tam co jakiś czas, chyba co miesiąc, są udostępniane pełne wersje komercyjnych programów.

Ocster Backup 4 Pro- jakoś nie przypadł mi do gustu, uważam, że lepsze jest narzędzie do kopii zapasowych, wbudowane w system. Ten program chyba wymaga darmowej rejestracji.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
mateusXz

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:32
Lokalizacja: Wyszków

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post13 sie 2010, 09:54

1. Nazwa aplikacji: McAfee Internet Security na 180dni :)

2. Adres strony: Zakładamy konto tutaj -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, a następnie wchodzimy tutaj -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i postępujemy zgodnie z instrukcjami.

3. Opis: McAfee Internet Security Suite 2010 to kompleksowy pakiet zabezpieczając przed różnego rodzaju zagrożeniami płynącymi z Internetu. W skład pakietu wchodzi VirusScan zapobiegający infekcji przed wirusami, Personal Firewall Plus chroniący przed włamaniami i atakami hackerskimi, moduł Spyware & Adware Detection & RootKit, narzędzie do tworzenia kopii zapasowych plików na nośnikach CD/DVD, USB oraz zewnętrznych lub sieciowych dyskach, narzędzie McAfee Shredder usuwające bezpiecznie pliki z komputera oraz moduł kontroli rodzicielskiej dostępu do stron WWW.
Mac OS X Snow Leopard :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22529
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post13 sie 2010, 17:27

Program: Ashampoo Home Designer- do wirtualnej aranżacji mieszkań, pełna wersja, w wersji niemieckiej lub angielskiej.

O tej promocji piszą na: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Program ten można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , trzeba kliknąć: Zum Download, program wymaga darmowej rejestracji.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post13 sie 2010, 21:39


Qoolman21

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:45

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post17 sie 2010, 12:55

Na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników rozdają 50 licencji komercyjnego programu WinX HD Video Converter Deluxe w najnowszej wersji 3.8.7.

Licencje otrzyma 50 pierwszych użytkowników, którzy zamieszczą komentarz pod promocyjnym artykułem. Jak to pisałem było jeszcze 5 licencji do wzięcia.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22529
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post18 sie 2010, 12:15

Program: O&O UnErase 6 za darmo, do odzyskiwania danych. Aby go zdobyć, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stilio

Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 19 gru 2009, 22:25
Lokalizacja: localhost

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post18 sie 2010, 16:24

Na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników jest promocja na Advanced Defrag, świetny program do optymalizacji dysku twardego. Osobiście uważam że są lepsze darmowe programy ale przetestować nie zawadzi tym bardziej że dziś dają go za darmo.

Opis promocji i program można znaleźć na stronie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22529
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post28 sie 2010, 12:08

Ashampoo WinOptimizer 6 po polsku- dostępny w czterech promocjach:
a) Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
b) Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
c) Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , (tej strony w ogóle nie znam),
d) Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (ani tej).

Ten program wymaga darmowej rejestracji.

O tych promocjach przeczytałam na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

____________________________

Ashampoo Slideshow Studio 2010- program do tworzenia pokazów slajdów, dostępny na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Wymaga darmowej rejestracji.

Inne programy firmy ashampoo, dostępne na powyższej stronie:
a) Ashampoo Magical Snap 2.50- ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
b) Ashampoo Photo Commander 6.6 - ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
c) Ashampoo Burning Studio 2010 - ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

I inne programy w promocji:

a) Backup4all Lite 4.3 - program do backupu, którego nie znam- ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
b) MAGIX Movie Edit Pro 15 Silver - do edycji filmów :mrgreen: - ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
c) novaPDF 7 Lite - do pdf- ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Naprawdę nie znam tego serwisu i nie wiem, jak długo te promocje są aktualne.

_____________________________________________

Na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników są dostępne różne programy:

a) Iobit Advanced System care pro 3.6.1- do końca sierpnia, ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , logowanie w serwisie,
b) Auslogics Boost Speed 5 SE- też ograniczone czasowo, ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , wymaga zalogowania się w serwisie,
c) novaPDF 7 Lite, ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
d) MAGIX Movie Edit Pro 15 Silver, ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
e) Backup4all Lite 4.3- ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Programy firmy ashampoo:
a) Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced - ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
b) Ashampoo Burning Studio 2010 - ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
c) Ashampoo Magical Snap 2.50 - ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
d) Ashampoo Photo Commander 6.6 - ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,
e) Ashampoo Slideshow Studio 2010 - ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Programy firmy ashampoo wymagają darmowej rejestracji. Nie wiem do kiedy te promocje są aktualne.

___________________________

Program: jv16 PowerTools 2009 PL za darmo, na stałe. Instalkę tego programu i jego licencję można ściągnąć ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , plik o nazwie licence.xbin trzeba przekopiować do folderu, w którym zainstalowano program lub po uruchomieniu programu wybrać menu Pomoc i zainstalować nową licencję. Wśród wersji językowych dostępny jest język polski. Tego programu nie można aktualizować za darmo do następnej wersji. O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . (Szczerze mówiąc wolę inne programy do optymalizacji, ale ten z chęcią przetestuję. :) )

________________________________

Panda Antivirus Pro 2011- trzy miesiące za darmo. Promocja producentów programu. Promocyjna strona: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . (Szczerze mówiąc nie znam tego antywirusa- czy avast jest lepszy?)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stilio

Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 19 gru 2009, 22:25
Lokalizacja: localhost

PerfectClock Standard Edition za darmo

Post28 sie 2010, 17:36

Dzisiaj na giveawayoftheday.com znowu dali ciekawy program PerfectClock Standard Edition, jest to wirtualny zegar, który umieścić można na pulpicie. Obsługuje skórki, wyświetla czas z wielu stref, posiada ciekawy wygląd i jest elastyczny ogólnie ciekawy program dla osób lubiących tego typu gadżety.

Program można jeszcze pobrać, promocja kończy się za 15 godzin.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post31 sie 2010, 20:56

AVG Anti-Virus 9 za darmo na rok przez 24 godziny.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stilio

Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 19 gru 2009, 22:25
Lokalizacja: localhost

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post01 wrz 2010, 17:39

Dzisiaj na giveawayoftheday dostępna jest pełna wersja Process Lasso. Program służy do zarządzania procesami w systemach Windows (bardzo zaawansowany program). Do pobrania za darmo tylko dzisiaj.

Promocja trwa jeszcze 15h

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22529
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post02 wrz 2010, 16:41

Stuff It 2010- program do kompresji, kompresujący bardzo dobrze zdjęcia i inne pliki multimedialne 24- bitowe w formacie PSD, TIFF, PNG oraz BMP. Ten program integruje się z Adobe Photoshop CS2 i CS3, dzięki pewnej wtyczce odczytuje i zapisuje zdjęcia w tych programach- bezpośrednio z archiwów. Jest on po angielsku. Można pobrać go ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . (Szczerze mówiąc, nie znam ani tej strony, ani tego programu i nie wiem do kiedy ta promocja jest aktualna- pomyślałam jednak, że ten program może się przyda fotografom do kompresowania zdjęć. ;) )

_________________________________

Ashampoo Home Designer 1- program do wirtualnej aranżacji mieszkań, aby go pobrać, trzeba założyć konto na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , potem się tu zalogować: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i kliknąć na Download. (Znam ten serwis, mają dobry download. Nie wiem do kiedy ta promocja jest aktualna. Program wymaga darmowej rejestracji.)

___________________________________

Ashampoo Burning Studio 2010, Ashampoo WinOpitimizer 6, Ashampoo PhotoCommander 7- pełne wersje dostępne dla użytkowników softpedii, te programy można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie wiem do kiedy ta oferta jest aktualna. Programy wymagają darmowej rejestracji. (Odznaczcie, że chcecie dostawać wiadomości od ashampoo o aktualizacjach itd., bo inaczej zaleje Was spam. :( Tak to programy dobrze działają.)

____________________________________
WinX DVD Author 5.5.8-
to program do prostego konwertowania i nagrywania plików AVI, WMV, DivX, MPEG, XviD, RMVB, ASF MP4 i wielu innych na płytach w formacie DVD. Obsługuje standardy 16:9 i 4:3 , umożliwia tworzenie podkładów muzycznych i obrazkowych.

Program umożliwia tworzenie i nagrywanie płyt DVD wraz z menu i rozdziałami :) , obsługuje wiele najpopularniejszych formatów plików wideo. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs.
(Nie podaję źródła, bo tam czasami piszą o nielegalnych promocjach.)

Program można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , trzeba kliknąć na: Softpedia Mirror (US) ? v 5.5.8 FULL VERSION [EXE].
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość