Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Qoolman21

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:45

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post05 wrz 2010, 15:30

Może kogoś zainteresuje informacja, że wymieniana kilkukrotnie w tym wątku witryna bezplatny.net oprócz tego, że opisuje promocje komercyjnego oprogramowania znalezione w sieci, to także organizuje własne promocje z komercyjnym oprogramowaniem za darmo.

I tak na przykład 100 pierwszych użytkowników, którzy skomentują zamieszczony na wspomnianej stronie artykuł o programie WinX DVD Player 3.1, dostanie za darmo na niego licencję.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Oprócz tego są tam konkursy z nagrodami w postaci licencji pełnych wersji programów. W chwili pisania tego posta do wygrania jest 25 licencji bardzo dobrego programu do odtwarzania i katalogowania muzyki MediaMonkey GOLD 3.2.2 PL. W tym przypadku będzie losowanie, konkurs trwa do środy 8.09.2010.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post09 wrz 2010, 16:30

Paragon Backup & Recovery 10 Home- program do robienia kopii zapasowych i ich przywracania. Można tworzyć basckup określonych katalogów, całych partycji lub bootowalnych obrazów i dysków. Kopię zapasową można robić okresowo. Program jest dostępny przez 24 godziny. Więcej o tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Każdy może skorzystać z tej promocji.

Qoolman21, na bezplatny.net rzeczywiście są różne konkursy. Teraz tam można wygrać: 3 licencje CleverPrint 2010 Professional za darmo! Aby wziąć udział w tym konkursie, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem tego portalu. Trzeba napisać komentarz, czemu chce się ten program. Konkurs trwa do przyszłej środy 15.09.2010. Więcej o tym konkursie piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post15 wrz 2010, 12:33


Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Avira AntiVir Premium za darmo na 3 miesiące

Post17 wrz 2010, 17:07

Avira AntiVir Premium za darmo na 3 miesiące. Wystarczy zarejestrować się Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i pobrać Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Avirę Premium, wprowadzić klucz, i przez 3 miesiące za darmo mamy do dyspozycji w pełni funkcjonalny produkt antywirusowy.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post25 wrz 2010, 16:44

Pięć produktów firmy Ashampoo za darmo:
- Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced, nagrywanie płyt,
- Ashampoo Home Designer- projektowanie wnętrz,
- Ashampoo Snap 3- do robienia zrzutów ekranu,
- Ashampoo WinOptimizer 6- do optymalizacji kompa,
- Ashampoo Photo Commander 7- do przeglądania i edycji zdjęć.

Aby skorzystać z tej oferty trzeba wejść na stronę: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i wpisać kod: "ASH-444LW1" i można pobrać jeden program lub wszystkie. (O tej promocji wiedzą zarejestrowani użytkownicy z newslettera i oni- w celach marketingowych- mają innym powiedzieć o tej promocji.) Te wszystkie programy wymagają darmowej rejestracji, cztery z nich są w polskiej wersji językowej. Są kompatybilne z Windows XP, Vistą i Seven (tu czasami mogą nie mieć aktywnych pewnych funcji, w zależności od systemu- np. Ashampoo Win Optimizer nie zapamiętuje układu ikon w systemie Windows 7 64- bitowym.)

O tej promocji piszą na stronie:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

__________________________________________

Na bezplatny.net zorganizowali też konkurs, trzy osoby mogą wygrać licencję TreeDBNotes Pro PL , o tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Ten konkurs chyba niedługo się zakończy.

-- 25 wrz 2010, 16:42 --

Paragon Total Defrag 2010 SE za darmo- program do defragmentacji dysków, za darmo od wczoraj, jeszcze przez sześć dni. W internetowym sklepie Computer Act!ve można zdobyć za darmo pełną wersję tego programu. Instalator pełnej wersji 32-bit można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , wersję 64-bit ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników tylko po zalogowaniu się. (Ten program wymaga darmowej rejestracji.)

Jeśli ktoś ma konto na v3.co.uk, to może zalogować się na Computer Act!ve, bo te sklepy są tożsame.

(Szczerze mówiąc, nie znam tego programu, ale z chęcią go przetestuję.)

O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

_____________________________________________

Bezpłatny net organizuje konkurs dla użytkowników swojego portalu, mogą oni wygrać trzy licencje na: Notezilla 7.0. O tym konkursie piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Qoolman21

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:45

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post25 wrz 2010, 23:11

Na tej stronie (to jest bezplatny.net) co tydzień jest nowy konkurs z licencjami komercyjnego oprogramowania do wygrania (zrymowało się :)). Aktualnie tak jak pisze Stukot wygrać można licencje bardzo dobrego programu do sporządzania komputerowych notatek Notezilla 7.0. Ciągle jeszcze można zgarnąć tam licencje WinX DVD Player 3.1 w zamian za komentarz pod artykułem.

Awatar użytkownika
stilio

Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 19 gru 2009, 22:25
Lokalizacja: localhost

Paragon Partition Manager 11 Personal za darmo

Post01 paź 2010, 15:45

Dziś przypadkiem trafiłem na promocje Paragon Partition Manager 11 Personal. Ciekawy program do zarządzania partycjami.
Żeby go zdobyć trzeba zarejestrować się tutaj Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Później przechodzimy na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Klikamy Go to product >> Buy full version >> i w polu z pytaniem Do you have discount code? podajemy kod swlwebuser2010.

Promocja jest ograniczona do wyczerpania zapasów.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post16 lis 2010, 14:38

AVG Internet Security 2011 na rok za darmo. Aby zdobyć licencję, trzeba wypełnić formularz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Trzeba tam podać swój adres e-mail i nick osoby, która poleciła tą promocję.

O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

______________________________________

Bezplatny.net znów organizuje konkurs, można zdobyć 10 licencji na: Swift To-Do List 7 Standard- programu do przygotowywania notatek. O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem portalu, aby wziąć udział w tym konkursie.

-- 23 paź 2010, 22:10 --

McAfee Site Advisor Plus- dla użytkowników Earthlink Toolbar (udało mi się ściągnąć tylko kompatybilną wersję dla IE). Ten program podpowiada, które strony są bezpieczne. Trzeba też samemu uważać, zwłaszcza jak unika się stron z nielegalnym oprogramowaniem, bo czasami te strony przez program są uznane za bezpieczne. Współpracuje z IE i Firefoxem.

Na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników trzeba wcisnąć przycisk: download now. Potem, jak ma się konto na McAfee, to trzeba się zalogować, a jak się go nie ma, to trzeba je utworzyć. Trzeba pobrać instalkę Mc Afee Plus. Można się wylogować i zainstalować program.

Jak zainstalowałam toolbara do IE, to pojawiła się informacja, że mam zainstalowany McAfee Site Advisor Plus, a wcześniej miałam wersję free. Dopiero po zalogowaniu się na koncie McAfee i pobraniu instalki, udało mi się zainstalować McAfee Site Advisor Plus. (Musiałam odinstalować wersję darmową.) Aha, jak ma się spybota, to w czasie instalacji McAfee, jest informacja, że trzeba go odinstalować, bo jego obecność może wywołać konflikt.

Po pobraniu instalki trzeba się zalogować, tak jak do konta McAfee, w ten sposób zyskuje się pełną wersję tego programu na rok.

EarthLink toolbar można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

-- 28 paź 2010, 13:29 --

WinX HD Video Converter Deluxe 3.10.2- za darmo do końca października. Ten program służy do konwersji filmów w wysokiej rozdzielczości.

Aby zdobyć licencję, trzeba w wyszukiwarce Google wpisać frazy:

- m2ts to mkv
- blu-ray to mkv
- mkv to mp4
- mkv to iphone
- mkv to ipad .

W wynikach trzeba znaleźć te prowadzące do witryny producenta. Na tych stronach można znaleźć obrazek, z kodem aktywacyjnym pełnej wersji (w formacie: WINHCD-XXXX-XXXX-XXXX). Ten kod trzeba wpisać bez spacji. Instalator można pobrać ze strony z opisem programu: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

_____________________________________________

PCHand Video Converter 2.0.1- za darmo na Halloween. Ten program to
konwerter plików multimedialnych w standardowej i wysokiej rozdzielczości. Za jego pomocą zmienimy format popularnych plików wideo lub zgramy ścieżkę audio z klipów wideo do plików muzycznych aac, ac3, mp3.
Instalator pełnej wersji można pobrać ze strony promocyjnej: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - tam trzeba podać swój adres mailowy i zatwierdzić to wciskając: Submit.

O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

______________________________________________

Marine Aquarium 3.0 - za darmo. Ten program to wygaszacz. Można go zdobyć w promocji firmy Avanquest. Aby go zdobyć, należy wypełnić formularz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Pełną wersję można pobrać bezpośrednio z serwisu.

O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

____________________________________________________

Panda Cloud Antivirus Pro 1.3 - na rok za darmo. Aby skorzystać z promocji, wystarczy wypełnić formularz na tej stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Trzeba kliknąć na: Continue, a potem na: Place My Order. Potem dostaje się e-maila z linkiem, po kliknięciu na który wyświetli się strona z rocznym numerem seryjnym do programu Panda Cloud Antivirus Pro 1.3. Program można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Promocja jest ograniczona czasowo. Nie wiem jak długo trwa.

_______________________________________________________

ExtraRenamer 3.0- za darmo. Dla użytkowników softpedii. Program do masowej zmiany nazw wielu plików. Aby skorzystać z promocji należy podać swój e-mail tutaj i imię: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Nie wiem, jak długo trwa ta promocja.

_______________________________________________________

PowerDesk Pro 7 - to proste, szybkie i wygodne w obsłudze narzędzie do zarządzania i porządkowania plików, zdjęć, muzyki na komputerze. Za pomocą 1, 2 lub 3 klików myszką możesz zarządzać swoim komputerem: przenosić, kopiować, archiwizować, konwertować, podglądać itp.

Najważniejsze cechy programu PowerDesk Pro 7:

* rozbudowane zarządzanie plikami,
* wbudowany klient FTP,
* narzędzie do synchronizacji i porównywania plików i katalogów,
* menadżer archiwów,
* zaawansowane wyszukiwanie.


(Nie podaję źródła, bo tam czasami piszą o nielegalnych promocjach.)

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować się tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program można pobrać ze strony avanquest. O tej promocji piszą też na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Ten program jest kompatybilny z: Windows 2000/XP/Vista.

________________________________________________
-- 29 paź 2010, 19:54 --


Registry First Aid 7 Platinum- znowu za darmo. Aby skorzystać z promocji, trzeba się zarejestrować na tej stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program jest w języku polskim. Uważam, że bardzo dobrze się sprawdza. Niestety nie jest kompatybilny z systemem Windows 7 home premium 64-bit. Miałam ten program, jak na nowszym kompie miałam system Windows XP home edition i on ani razu mi nic nie zepsuł.

_________________________________________________

Safe?n?Sec Personal 3- program antymalware na rok, za darmo. Aby skorzystać z promocji, trzeba zarejestrować się na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Nie testowałam tego programu, więc nie wiem czy działa tak jak ThreatFire. I go nie przetestuję, bo mam Mamutu, z którym ten program mógłby mieć konflikt. W przeciwieństwie do Mamutu ten program ma wbudowany skaner plików. Nie wiem, jak wykrywa wirusy i czy nie wszczyna fałszywych alarmów, jak np. Emisoft Anti-Malware.

______________________________________________

Audials One Standard- pełna specjalna wersja, dostępna do pobrania ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Wprawdzie to jest stara promocja, ale program powinien pobierać co jakiś czas darmowe aktualizacje- w każdym razie tak jest u mnie. Ten program służy do słuchania radia internetowego, podzielonego na różne gatunki. Jest też telewizja Audials Tv. Minusem tego programu, jest to, że za każdym razem instaluje Pixie Codec Pack. Jeżeli będą jakieś problemy z tą wersją, to wystarczy ten program zaktualizować. (Ja moją pełną wersję programu mam z pewnej komputerowej płyty.) Program tworzy punkt przywracania systemu, jak się go instaluje. Jak dotąd nie miałam z nim żadnych problemów- musiałam go tylko zaktualizować. Z tego co wiem, można nagrywać muzykę, jak się słucha radio internetowe- ja nic nie nagrywam. Piosenki chyba nagrywa się do formatu mp3, wpierw w czasie instalacji trzeba doinstalować jakąś wtyczkę. Naprawdę polecam ten program, zwłaszcza jak ktoś lubi słuchać radio internetowe. :)

__________________________________________________

Uniblue System Tweaker 2010- za darmo. Program do optymalizacji kompa. Z oferty mogą skorzystać osoby mające konto na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Aby pobrać program, trzeba się zalogować na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Ta promocja kończy się 31 października- wcześniej o niej nie wiedziałam. Szczerze mówiąc nie znam tego programu.

________________________________________________

-- 31 paź 2010, 14:24 --

- Wondershare Video Converter Ultimate ( dla Windows ), Wondershare DVD to MP4 ( dla Maca )
, Wondershare Video to MP4 Converter ( dla Maca )- trzy pełne wersje programów od Wondershare za darmo. Promocja 24 godzinna. Aby z niej skorzystać, trzeba wejść na stronę: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i wybrać interesujący nas program.

_______________________________________________

YouTube to Video Converter Factory Deluxe- pełna wersja programu do konwertowania plików video z You Tube, można wyobrębnić ścieżkę dźwiękową. You Tube można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Nokia Video Converter Factory Pro- program do konwersji plików video dla Nokii. A ten program można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Promocja trwa do 10 listopada.
O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .
Programy trzeba aktywować numerami seryjnymi, podanymi na zdjęciu.
_________________________________________________

O&O Safe Erase 4- program do odzyskiwania utraconych danych za darmo. Trzeba wejść na stronę promocji: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i podać tam swój e-mail. Instalkę dla systemu 32- bitowego można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , a dla systemu 64-bitowego z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Promocja jest ograniczona czasowo.

____________________________________________________

TuneUp Utilities 2009- świetny program do optymalizacji kompa znów za darmo. Aby skorzystać z promocji, trzeba zarejestrować się tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kod działa też z polską wersją językową.

____________________________________________________

-- 1 listopad 2010, 19:50 --

Ashampoo Slideshow Studio 2010- pełna wersja programu do tworzenia pokazów slajdów, które można zapisać min. w takich formatach video: AVI, MPG, WMV, DVD. Program można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Wymaga on darmowej rejestracji.

______________________________________________________

-- 3 listopad 2010, 15:10 --

Ashampoo HDD Control- pełna wersja programu do monitorowania dysku- w tym partycji, jego temperatury, wersji oprogramowania, oraz wyszukiwania błędów, itp. Ten program ma też moduł defragmentacji proaktywnej, która defragmentuje dysk w tle. Aby zdobyć licencję, trzeba zarejestrować się na tej stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Program można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Ta promocja jest chyba legalna. Piszą o niej na pewnym blogu, na którym czasami informują o nielegalnych promocjach, więc nie podaję źródła danych o tej promocji. :mrgreen: Na innym blogu też napisali o tej promocji, więc myślę, że jest legalna.

______________________________________________________

Avira Premium Security Suite- na 3 miesiące za darmo. Aby skorzystać z promocji, trzeba wypełnić formularz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . W e-mailu dostanie się instrukcje, jak zainstalować program.

_______________________________________________________

-- 6 listopad 2010, 14:36 --


O&O DiskImage 4.1 Professional Edition- pełna wersja programu do wykonywania obrazu dysku, które można potem wykorzystać do przywrócenia danych w razie awarii. Kopię tak utworzoną można uaktualniać. Obraz partycji można skompresować i zabezpieczyć hasłem. Aby skorzystać z promocji, trzeba zarejestrować się tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Program jest kompatybilny z systemami: Windows Vista , XP , 2000 Pro , Windows 7 ( 32 i 64bit ).

______________________________________________________

-- 8 listopad 2010, 23:04 --


McAfee Internet Security 2011- na pół roku za darmo. Aby skorzystać z promocji, trzeba wejść na tą stronę: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, kliknąć na download now i utworzyć konto lub zalogować się na tej stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i można pobrać program. Szczerze mówiąc nie znam tego programu do ochrony. Ale może komuś się przyda. :)

________________________________________________________________

WinX HD Video Converter Deluxe 3.10.2 i MacX Video Converter Pro 3.10.2- pełne wersje konwerterów video na Windowsa i Maca.

Instalkę MacX Video Converter Pro 3.10.2 razem z kluczem aktywacyjnym można znaleźć do 15 listopada na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Aby zdobyć licencję WinX HD Video Converter Deluxe 3.10.2 trzeba wejść na profil Digiarty Software na Facebooku, dane te podano w komentarzach pod najnowszym wpisem na tablicy: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Należy kliknąć na: zobacz wszystkie komentarze, aby zobaczyć potrzebne dane- likn do pobrania programu i klucz licencyjny.

O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

_________________________________________________________________________

WinX DVD Copy 6.6- za darmo do 15 listopada. Aby zdobyć licencję tego programu, trzeba w Google wpisać:
m2ts to mkv
,
blu-ray to mkv
,
mkv to mp4
,
mkv to iphone
lub
mkv to ipad
i znaleźć linka prowadzącego do podstrony na witrynie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Instalkę można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

___________________________________________________________________________

-- 12 listopad 2010, 01:44 --


History Explorer- pełna wersja do wygrania w konkursie na bezplatny.net. History Explorer-
to prosta w obsłudze aplikacja do automatycznego wykonywania zapasowych kopii często modyfikowanych danych działająca na zasadzie systemu kontroli wersji. Dzięki History Explorer można oglądać wersje plików z dowolnego momentu przed lub po modyfikacji w określonym dniu, tygodniu, miesiącu itp. W razie potrzeby przywrócić można wybraną wersję konkretnych danych.
Do zgarnięcia dwadzieścia licencji.

O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

_________________________________________________________________________________

-- 15 listopad 2010, 18:33 --


BitDefender Antivirus 2010- pełna wersja tego antywirusa na rok, dla osób posiadających konto na v3software.store. Aby zdobyć promocyjny kod, trzeba się zalogować na: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i podać swój login na: V3.co.uk i hasło. Potem należy się zalogować na: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i pobrać antywirusa. Promocja trwa do jutra do 17. (Ja z niej nie skorzystam, bo mam innego antywirusa, który dobrze się sprawdza- też pochodzi z legalnej promocji.)

_____________________________________________________________________________________

-- 16 listopad 2010, 14:11 --

PDF-XChange Lite 4.0- pełna wersja dla użytkowników domowych i dla właścicieli firm. PDF-XChange Lite- to program do edycji plików pdf. O tej ograniczonej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

**SPECIAL LIMITED TIME OFFERS**

Offer 1: For Commercial/Business, Tracker Software Products is pleased to offer our Commercial/Business customers who have purchased PDF-XChange Viewer (PRO version), the means to convert to PDF from any windows based application with a 'FREE' copy of PDF-XChange 4.0 Lite.

Offer 2: For Home/Academic, For a limited time we are offering PDF-XChange Lite for FREE - no strings or catches, the only restriction being you must not use for business or commercial use in any way - so now all home users/students have access to a truly robust, 'industrial' strength PDF creation tool, for use with any Windows application - just open a document and 'Print' to PDF-XChange Lite to create your PDF files!


* Minusem tego programu jest to, że instaluje tracker toolbara firmy Ask, ale łatwo jest go odinstalować i zmienia domyślnego dostawcę wyszukiwania.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post16 lis 2010, 18:54

Dzisiaj na Giveaway of the Day dają za darmo FolderIco, program pozwala dostosować każdą ikonkę folderu, zmiana standardowego wyglądu poprzez modyfikację koloru. Promocja trwa jeszcze 14h więc się spieszcie ;)

Program działa na Windows XP SP3 (x32/x64)/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64)

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post29 lis 2010, 17:05

Panda Internet Security 2011 dla notebooków na 3 miesiące za darmo. Ponoć nie obciąża systemu. Promocyjną instalkę tego programu można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Panda Global Protection-- na trzy miesiące za darmo. Program można pobrać tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

DiskAnalyzer Pro- program do analizy zawartości partycji i dysków twardych. Integruje się z eksploratorem Windows. Może usuwać zbędne pliki. Strona z promocją: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Promocja ograniczona czasowo.

Easeus Data Recovery Wizard 5.0.1- pełna wersja programu do odzyskiwania danych z dysków twardych i z urządzeń przenośnych. Program można dziś pobrać z GOTD z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro- pełna wersja programu do konwersji plików wideo w formacie HD do ponad 150 + różnych formatów audio i video. Strona z promocją: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Promocja trwa do 25 listopada.

iToolSoft DVD Ripper- pełna wersja programu do zgrywania płyt DVD i konwertowania do różnych formatów video
( AVI, ASF, MPEG, MKV, WMV, MP4, RM, MOV, FLV, 3GP, 3GP2, SWF i wielu innych). Program dostępny jest w promocji softpedii: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

MacX iPhone DVD Video Converter Pro Pack - zestaw programów na maca: MacX iPhone Video Converter oraz MacX iPhone DVD Ripper, oraz na PC: WinX DVD to iPhone Ripper oraz WinX iPhone Video Converter. Te programy służą do zgrywania płyt DVD oraz konwertowania plików audio i wideo do różnych formatów obsługiwanych przez urządzenia mobilne ( iPhone 4, iPhone 3GS, iPad, iPod touch 4, iPod classic, iPod nano ). Wersję na PC można pobrać ze strony:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (w pliku tekstowym są klucze), a wersję na Maca z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, klucze są na stronie z promocją: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

_____________________________________________________________________

19 listopad 2010 01.07

Promocje z DP:

1. Ashampoo WinOptimizer 6.60: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Ten program bardzo dobrze się sprawdza.
2. Ashampoo WinOptimizer 2009 Advanced 5.05: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
3. Ashampoo UnInstaller 2010 1.0.4.0- Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
4. Ashampoo Photo Commander 7.60: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
5. Ashampoo Home Designer 1.0.0: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
6. Ashampoo Burning Studio 2010 9.24 Advanced: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

________________________________________________________________

Reezaa MP3 Converter- pełna wersja konwertera niemal wszystkich formatów multimedialnych do popularnego formatu MP3. Aplikacja obsługuje większość popularnych formatów formaty ( AVI, WMV, MOV, 3GP, MP4, FLV, RM, RMVB, VOB, DAT, MPEG, WAV, WMA, ASF, RA i wiele innych ). Strona z promocją i kodem rejestracyjnym: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Promocja trwa do 30 listopada.

________________________________________________________________

20 listopad 2010 12:29

Your Uninstaller! 2010 Pro PL - pełna wersja programu do odinstalowania różnych programów do wygrania w konkursie na bezplatny.net. O tym konkursie piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 22 lis 2010, 22:01 --

AllMyNotes Organizer Deluxe Edition 1.37- pełna wersja programu do sporządzania notatek i do zarządzania nimi. Notatki można zapisać na pulpicie, w folderze, w oknie. Można wyszukiwać, importować notatki i zabezpieczać je hasłem. O promocji tego programu piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Można go też stamtąd pobrać. Promocja jest ważna do 30 listopada.

-- 24 lis 2010, 11:55 --

Wondershare Video Studio Express- za darmo. Ten program służy do zgrywania płyt DVD, konwertowania plików audio i wideo do różnych formatów oraz edycji plików audio i wideo ( dodawanie efektów specjalnych, łączenie, przycinanie, dzielenie, zmianę rozdzielczości i wiele więcej). Umożliwia też wyodrębnienie ścieżki dźwiękowej z video. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

WinX iPhone Ringtone Maker- pełna wersja programu do tworzenia dzwonków. On obsługuje min. takie formaty audio: MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, MP4, M4A, FLAC, FLA, MPC, MP+, MPP, AIFF, AC3, APE i inne. Dzwonki można edytować. Program ma od razu wbudowany klucz rejestracyjny i po jego instalacji wystarczy kliknąć na: register. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

AquaSoft PhotoKalender v1.2- pełna wersja foto kalendarza, umożliwiająca stworzenie własnego kalendarza, do pobrania z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program niemieckojęzyczny.

-- 24 lis 2010, 16:44 --

Smart Defrag Server 2010- pełna wersja programu do defragmentacji systemów: Windows Server 2008/2003/2000. Szczerze mówiąc nie wiem, do czego jest ten program, ale może komuś się przyda. Strona z promocją: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Do pobrania z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie wiem do kiedy ta promocja jest aktualna.

-- 25 lis 2010, 00:41 --

O&O DiskStat 2 Professional Edition- pełna wersja programu analizującego zawartość twardych dysków i pamięci przenośnych. Jak skończy analizować, to wyświetla informacje w sposób graficzny. Można analizować nie tylko całe dyski, ale i wybrane foldery. Strona rejestracyjna, wersja dla systemów 32- i 64- bitowych: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

_________________________________________________

Dziwna promocja produktów firmy: iSkysoft ? kilka programów za darmo :DVD to iPhone Converter,iPhone Video Converter i DVD Creator. Pod zwierzątkami na farmie, ukryte są programy. Jak kliknie się na: more free stuff, to będzie więcej programów do zaoferowania. Promocyjna strona: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

________________________________________________

DAPlayer 0.9.0- pełna wersja dostępna do 10 grudnia. Ten program odtwarza DVD, Blue Ray i HD. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Trzeba kliknąć na duży czarno-niebieski przycisk. O tej promocji piszą na: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 25 lis 2010, 16:36 --

4Media PDF to Word Converter- pełna wersja programu do do konwersji plików PDF do plików Word. Można też konwertować plików PDF do plików programu Word w formacie DOC, DOCX lub RTF w zależności od środowiska systemu i osobistych preferencji. Promocyjna strona: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

_______________________________________________________

Fix-It Utilities 10 Essentials- pełna wersja programu do optymalizacji kompa. Nie wiem, jak długo ta promocja jest aktualna. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

__________________________________________________________

Free eXPert PDF Pro 6- pełna wersja programu do edytowania, konwertowania i otwierania plików pdf. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

____________________________________________________________

MAGIX Movie Edit Pro 15- pełna wersja programu do tworzenia i edycji materiału video. Jak stworzymy swój projekt, to otrzymany plik video możemy wyeksportować do: AVI, MPEG, MPEG-4 itd lub wypalić na płycie DVD. Można też utowrzyć efektowne menu do filmu. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

-- 25 lis 2010, 23:00 --

DVD to iPod Converter, iPod Video Converter , Blackberry Ringtone Maker- pełne wersje programów na Windowsa. Dwa pierwsze, to jakieś konwertery, a trzeci służy do robienia dzwonków.

DVD to iPod Converter for Mac, iPod Video Converter for Mac- pełne wersje programów na Maca.

Aby zdobyć te programy, trzeba wejść na promocyjną stronę: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i w zależności od posiadanego systemu kliknąć na: Windows Zone\ Mac Zone. Trzeba podać swój adres mailowy, aby zdobyć klucz. Nie wiem do kiedy ta promocja jest aktualna.

Inna promocja firmy: Aimersoft- jak powyższa. Trzeba wejść na stronę: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i wybrać jeden produkt, który uzyska się za darmo. Trzeba tam podać swoje dane i adres mailowy. Programy do wyboru: Aimersoft DVD Ripper, Aimersoft DVD Creator, Aimersoft Video Converter i Aimersoft Video Studio Express

-- 26 lis 2010, 02:35 --

Helicon Filter 5- pełna wersja do wygrania programu do obróbki zdjęć w konkursie na bezplatny.net. O tym konkursie piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Do wygrania dziesięć licencji, konkurs trwa do drugiego grudnia.


(A Ci z bezplatny.net nie spamują.Sprawdzałam. ;) )

-- 26 lis 2010, 12:12 --

Simpo PDF Creator Pro- pełna wersja programu do tworzenia plików pdf z przeróżnych plików, np. dokumentów pakietu Office, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, wiadomości e-mail, stron internetowych , zdjęć i wielu innych. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Promocja trwa 24 godziny.

-- 27 lis 2010, 02:28 --

WinX DVD Ripper Platinum- pełna wersja programu do rippowania płyt DVD, promocja zorganizowana przez doTech. Wersja na Windows jest do pobrania z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, na Maca z : Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Szczegóły dotyczące tej promocji są podane na stronie:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i tam są podane licencyjne kody, jednakże właściciele tego serwisu sobie zastrzegli, że nie można nigdzie, poza ich stroną, udostępniać ich kluczy- więc ich tutaj nie wkleję, bo to by było nielegalne. Promocja jest dla każdego, a te pełne wersje są wsteczne. Właściciele tego serwisu jasno piszą:
Note: This promotion is available to everyone - everyone may get it for free. However, this is a dotTech.org promotion. Please do not copy, paste, or reprint this license codes anywhere else including private or public forums, blogs, file hosting services, etc. If you want to spread information about this offer, you may link to this article by providing a permalink (alternative permalink) to your audience. If you respect our wishes, we will be able to continue to bring you great freebies. If you don't, we have no incentive to continue our promotions and they may stop.
Więc trzeba się do tego zastosować, zresztą kliknięcie w link z promocją nikogo nic nie kosztuje. :)

Ten konkurs też kończy się jutro i nie wiem, o której godzinie. :(

-- 27 lis 2010, 02:39 --

Paragon Backup & Recovery 10 Suite - pełna wersja do wygrania programu wykonywającego kopie zapasowe i je przywracającego, do wygrania dla użytkowników dotTech. Trzeba w temacie promocyjnym napisać posta i licencje może zdobyć 15 osób. Na serwisie piszą o tej promocji:
As part of the cooperation with Paragon Software, dotTech is able to offer 15 free licenses of Paragon Backup & Recovery 10 Suite to 15 lucky dotTechies! If you would like to win a license of Paragon Backup & Recovery 10 Suite, follow these simple instructions/guidelines:
Version being given out for free: v10
Free updates: Minor updates only
Supported OS: Windows 2000 Professional SP4/XP/Vista/Win7 [32-bit and 64-bit]
* If you want to be eligible to win one of the licenses, you must post a comment below. In the comment you must post answers to the following questions:

* Do you backup your files? If yes, how regularly? (I.E. Hourly, daily, monthly, weekly, once in a blue moon, when you feel like it, etc.)
* What types of files do you primarily need to backup? (I.E. Backing up personal files, work files, school files, documents, programs, etc.)
* If you were looking to purchase a backup/recovery program, what are the three top features you would look for?
* Based on the features Paragon Backup & Recovery 10 Suite has (refer to the fact sheet for detailed list of all features), would you pay $49.95 to purchase it? If no, please state the price you would be willing to pay.
* (Optional) Please provide any other feedback you may have for Paragon Software.

Anyone that does not post answers to all required questions will be disqualified.


Pięć licencji jest zarezerwowanych dla:
dotTech donors, voluntary authors, forum admins, and artists.


O szczegółach tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Może Wam przyda się ten program? :) Pamiętajcie, trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania, aby mieć szanse na wygranie pełnej wersji tego programu. Czyli 10 licencji jest dla każdego.
# 10 licenses can be won by anyone.
# Anyone that won a license in the previous 30 license giveaway is not eligible to win another license.
Czyli, jeżeli ktoś wygrał licencję pełnej wersji tego programu, to nie może brać udziału w tym konkursie. Na koniec właściciele tego serwisu piszą, aby podać swój prawdziwy adres mailowy, aby mailem otrzymać licencję. Ten konkurs kończy się jutro, ale nie wiem o której godzinie. :(

-- 27 lis 2010, 12:22 --

AutoSave Essentials 3.0- pełna wersja programu do automatycznego wykonywania kopii zapasowych, który działa w tle. Aby zdobyć kod, trzeba się zarejestrować na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , program można ściągnąć z: ftp://ftp2.avanquest.com/Promo/AutoSave ... ntials.msi . (Mam nadzieję, że ta promocja jest legalna. Piszą o niej na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , którą dopiero dzisiaj znalazłam.)

-- 27 lis 2010, 20:47 --

Auslogics BoostSpeed 5 SE - pełna wersja programu do optymalizacji kompa. Tylko osoby mające konto na tym portalu : MajorGeeks Software Store mogą skorzystać z tej promocji. Więcej informacji o tej promocji jest na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . To dość dobry program, który ma w sobie opcję cleanera, może defragmentować system, usuwa błędne wpisy z rejestru, kontroluje autostart. Ta wersja programu jest ograniczona w stosunku do wersji pro, ale jest za darmo.

Edit: ten program wymaga dodatkowo darmowej rejestracji na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Ta strona z poziomu programu jest źle wyświetlana.

-- 29 lis 2010, 13:17 --

Paragon Virtualization Manager 2010- pełna wersja programu do wirtualizacji... Zupełnie nie znam tego programu, ale może komuś się przyda. :mrgreen: Strona z promocją: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Strona z rejestracją: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program pobieramy z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Naprawdę nie wiem, jak długo ta promocja jest aktualna.

__________________________________________

LayerView- pełna wersja programu, przydatnego dla administratorów sieci komputerowych i dla zaawansowanych użytkowników komputerów. To:
aplikacja do analizy pakietów w ruchu sieciowym, czyli tzw. sniffowania.
:mrgreen: Ten program niestety może też być użyty nielegalnie, czego nie polecam i co jest zabronione.
Strona z promocją: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Wystarczy tam wpisać swojego maila, by zdobyć klucz pełnej wersji.

_____________________________________________

O&O Safe Erase (v4)- pełna wersja programu do bezpowrotnego kasowania danych. Strona z promocją: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , gdzie można podać swojego maila, by zdobyć klucz pełnej wersji.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post30 lis 2010, 01:03

Strona Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Program Perfect Image 11 do tworzenia kopii bezpieczeństwa. Przyda się Google translate do zobaczenia co jaka opcja oznacza: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post02 gru 2010, 01:14

Adwentowe promocje z chipa od 1 do 24 grudnia. Każdego dnia pełna wersja programu. Te programy będą dostępne na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

-- 30 lis 2010, 14:55 --

Adwentowe promocje Ashampoo. Pełne wersje programów: Ashampoo Home Designer (od 4- XII), Ashampoo WinOptimizer 6 (od 6 XII) , Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced (od 12 XII), Ashampoo Snap 3 (od 16 XII), Ashampoo MyAutoplay Menu (od 19 XII) i Ashampoo Photo Commander 7 (od 23 XII ). Te programy można już za darmo pobierać, nie wiem, czy od razu można je zarejestrować, czy można to zrobić w określonym terminie. Promocyjna strona: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 01 gru 2010, 01:50 --

Avast Internet security- do wygrania dla pierwszych stu osób, które danego dnia, przez cały grudzień, od pierwszego, wezmą udział w kwizie, sprawdzającym naszą wiedzę o bezpieczeństwie. Pytanie będzie pojawiać się w różnych godzinach (strefach czasowych) aby każdy mógł wygrać. Pytanie jest dostępne przez 24 godziny. Można wygrać roczną pełną wersję avasta internet security, na jedno stanowisko. Czyli jest sporo licencji do zdobycia. O tym konkursie jego organizatorzy piszą dokładnie :
Win a free license for avast! Internet Security. Starting December 1st, you can test your trivia knowledge in our daily quiz and win premium protection for your computer. Everyone has a chance- just visit our page and give the correct answer. Every day in December, we will launch a new quiz question and the first hundred people with the right answer will get a license to avast! Internet Security. Since there are avast! users in every time zone, the quiz question will be launched at different times to give you a better chance of winning.
Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

-- 01 gru 2010, 09:03 --

Alcohol 120%- pełna wersja programu w adwentowej promocji chipa. On służy min. do kopiowania płyt, ale niestety można go też użyć nielegalnie, co nie jest zgodne z prawem. Promocyjna strona: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Edit: nie mam zielonego pojęcia, czy ten program może być po angielsku. Ponoć ten program po zainstalowaniu jest w języku polskim. Ten program wymaga rejestracji.

-- 01 gru 2010, 18:09 --

Adwentowe promocje Pc welt. Na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników od 1 grudnia do 24 będą dostępne pełne wersje programów. Dzisiaj dostępny jest program: 1-abc.net Hard Drive Washer 4- służący do usuwania zbędnych plików. Według mnie Ccleaner jest lepszy, ale może komuś ten program się przyda. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program instaluje się w wersji niemieckiej, ale można zmienić język na angielski, wybierając: Datei ? Sprachauswahl- English.

__________________________________________

Inne adwentowe kalendarze z promocjami:

1. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników dziś pełna wersja programu: Image Compressor Pro , który może kompresować i edytować fotografie. Na tej stronie nie należy blokować wyskakujących okienek. Ja na niej na chwilę wyłączyłam no script.

2. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Pierwsza wygrana to jakiś pakiet... Nie program... Słabo znam niemiecki. Później tu będą dostępne różne pełne wersje programów, np. : 2. Online Armor Premium, 3. Gra Animal Agents 4. Ashampoo Home Designer 5. CDRWIN 8 basic 6. Ashampoo Win Optimizer 6 9. Photomizer se 10. Wash And Go 2009 11. make me 3d 1.0 se 12. ashampoo burning studio advanced 2010 13. Soft Maker Office 2008 14. Mobile video 2.0 16. Ashampoo Snap 3 18. Ashampoo Magical Defrag 2 (chyba) 19. Ashampoo My Autoplay Menu 21. Free Tunes 3.0 23. Ashampoo Photo Commander 7 24. I Studio. Dostępne też są inne rzeczy, nie programy. Te wszystkie programy są opisane, niestety po niemiecku. Umieściłam tu w kolejności te programy, chyba że się pomyliłam- nie są uporządkowane na stronie.

____________________________________________________

Registry First Aid 7 Platinum- pełna wersja programu do optymalizacji rejestru, niestety nie kompatybilnego z systemem Windows 7. :( Strona na której należy zarejestrować program: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Pobieramy go z: ftp://ftp2.avanquest.com/evaluation/Reg ... d_7_UK.exe . Według mnie ten program to jeden z lepszych do sprzątania w rejestrze. Używałam go na kompie z systemem Windows XP i wówczas nie spowodował u mnie żadnych problemów. Jak zwykle lepiej utworzyć punkt przywracania systemu, przed użyciem tego programu, zwłaszcza jak używa się go pierwszy raz i nie wie się, jak on się sprawdza.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post03 gru 2010, 01:38

Capsa Free Edition - to całkiem przyjemny sniffer sieci pozwalający na szczegółową analizę pakietów dzięki czemu można monitorować stan sieci i wykrywać ewentualne awarie, w tym zapewnia pracę w trybie 24/7.
Strona promocji za free producenta Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- Pt, 3 gru 2010, 01:38 --

Free Zentimo 1.0! - Firma Zentrino udostępnia swoje narzędzie do zaawansowanego użytkowania pamięci USB, w tym ciekawy pomiar prędkości ich działania. Strona promocji Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post03 gru 2010, 15:49

CryptBox 2010- pełna wersja programu do szyfrowania algorytmem AES-256 ważnych dla nas plików i folderów. Program do pobrania tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Po zainstalowaniu trzeba wpisać odpowiednie dane, aby zdobyć klucz produktu. O tym programie piszą tu: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

CyberPower Audio Editing Lab- wszechstronny program do edycji plików audio. Można nagrywać dźwięki, edytować je lub dodawać różne efekty do plików audio. Pełna wersja tego programu jest dziś dostępna na GOTD. Program można dziś pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Magic Camera- pełna wersja programu do przechwytywania obrazu z kamery internetowej i do udostępniania go w internecie- np. na czatach lub przy użyciu jakiegoś komunikatora. Strona z promocją: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Tylko do użytku prywatnego. (Co do programów z tego serwisu, to zalecam daleko idącą ostrożność, zwłaszcza jak chodzi o programy do optymalizacji kompa. Programem z tego serwisu- Registry Sun prawie położyłam system, na szczęście pomogło przywracanie systemu.)

Wise Registry Cleaner Pro- pełna wersja bardzo dobrego programu do sprzątania w rejestrze. Używam jego darmowej wersji i jak dotąd nic mi nie uszkodził. Promocyjna strona: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Promocja chyba tylko dla newsletterów pro.de, ale ona jest za darmo i oni nie spamują. Czasami wysyłają maile z informacją o pełnych wersjach programów.

-- 03 gru 2010, 15:49 --

YouTubeGet- pełna wersja programu do ściągania filmów z youtube. O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Wprawdzie ten program do tego służy, ale ściąganie filmów z youtube jest nielegalne. Pełna wersja tego programu jest dostępna do 10 grudnia. Można go pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Na stronie na której piszą o tej promocji, piszą jak aktywować ten program:
After installation, run YouTubeGet and register it using the registration code WD663666127321:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post04 gru 2010, 19:36

Promocja: WashAndGo 2009- programu do usuwania zbędnych plików. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Trustware BufferZone Pro - dobry program do zabezpieczania, program ten tworzy piaskownicę dla aplikacji dzięki czemu jest on dobrym dodatkiem do antywirusa: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Aimersoft iPod Video Converter - to konwerter plików mulitmedialnych dla iPhone, Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

SoftMaker Office 2008 dla Windows i Linux - pakiet biurowy złożony z: TextMaker 2008, PlanMaker 2008, SoftMaker Presentations 2008, BasicMaker 2008 ? język skryptów: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Ashampoo Home Designer - program do projektowania domu: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości