Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22542
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post03 sty 2011, 23:21

WinX DVD Ripper Platinum- pełna wersja programu do zgrywania płyt DVD. To chyba nie do końca jest legalne, chyba że ktoś zgrywa płyty, które kupił... Program umożliwia konwersję i zgrywanie płyt DVD do plików wideo w formatach AVI, DivX, MP4, MPEG1-2, FLV, WMV, ASL, oraz plików wideo dla iPod, iPhone, Mobile 3GP, PSP, PDA, Zune i innych. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Tam jest podany kod wymagany do aktywacji pełnej wersji. Promocja trwa od 31 grudnia do 2 stycznia 2011.

InPaint 2.4- pełna wersja programu do usuwania ze zdjęć niechcianych elementów. Aby ją zdobyć, trzeba odwiedzić stronę promocyjną i zapisać się do newslettera software-butler.de. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników W nagrodę dostaje się klucz licencyjny tego programu. Nie wiem, jak długo ta promocja jest aktualna.

-- 31 gru 2010, 10:52 --

WinRar- pełna wersja do wygrania. Trzeba napisać komentarz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i podać swoje imię i prawdziwego maila. Nie wiem, jak długo trwa ten konkurs. Ani czy oni nie spamują.

Dream Video Converter Ultimate - pełna wersja programu do konwertowania video, audio, i animowanych obrazków do grania ich na Twoim PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, Google phones, iPad, Nokia, Android, Zune i innych dygitalnych dyskach. Teraz wspiera sterowniki video i formaty audio, takie jak: MPEG-4, AVI, H.264, DivX, XviD, RM, FLV, SWF, MOV, 3GP, WMV, MP3, AAC, AC3, M4A, WAV, WMA, itp. Program wystarczy w ciągu 72 godzin pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Instalka ma już wbudowany klucz. (Promocja jest aktualna od wczoraj.)

VSO PhotoDVD- pełna wersja programu do robienia pokazów slajdów ze zdjęć. :mrgreen: Cztery licencje są do wygrania. Trzeba napisać komentarz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Konkurs trwa od wczoraj.

Spotmau Tuneup Kit 2010- pełna wersja programu do optymalizacji kompów. Szczerze mówiąc w ogóle go nie znam i według mnie lepszy jest Tune Up Utilities- więc nie będę go testować. Promocja 24 godzinna. O niej piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Tam jest podany link do jego pobrania: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Kod aktywacyjny jest w instalce. (Lepiej uważajcie z tym programem, bo raczej jest nieznany, a nie chciałabym byście sobie uszkodzili system. Przed jego instalacją i użyciem, utwórzcie sobie punkt przywracania systemu, by w razie czego, cofnąć zmiany. Z programami do optymalizacji trzeba bardzo uważać, aby nie położyć systemu.)

Ta strona, czyli: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , gdzie piszą o poszczególnych promocjach, nie jest sklasyfikowana przez Mc Afee Site Advisora, więc nie wiem, czy jest bezpieczna. Jest bezpieczna według WOT i avg link scanner, ale zalecam ostrożność.

-- 31 gru 2010, 22:03 --

XFreesoft DVD Creator- pełna wersja programu, do wypalania płyt DVD. :mrgreen: Służy on do wypalania płyt DVD w każdym formacie video. Można też wypalać płyty ISO. Wspierane formaty to: AVI, WMV, VOB, MOV, MPEG, FLV, MOV. Można edytować pliki video. :mrgreen: Tak o nim piszą:
All in one video tool. With its powerful ways of video to DVD customizations, one can enhance the DVD effects easily. Change brightness and contrast. Cut out accurate length of the video you don?t need. Get rid of black margins of the original video. Print an image or a text on the video surface as a logo or banner.
Aby wygrać program, trzeba napisać komentarz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Nie mam zielonego pojęcia, co to za program, jaka jego wersja jest do wygrania, czy oni nie spamują i czy ta promocja jest legalna. Słabo znam angielski. :oops:

PilotEdit 3.1.0- pełna wersja programu, będącego zaawansowanym edytorem plików. :mrgreen: Można edytować, pobierać i przesyłać pliki, szyfrować i deszyfrować, oraz porównywać pliki większe niż 4 GB. Pliki: UNICODE i DOS/UNIX są w pełni obsługiwane przez PilotEdit. Zupełnie nie znam tego programu. O nim piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Niestety słabo znam angielski. :( Aby zdobyć pełną wersję tego programu, trzeba ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników pobrać go, jest dostępny przez 72 godziny. Na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników piszą o tej promocji i tam podają kod potrzebny do aktywowania pełnej wersji tego programu.

-- 03 sty 2011, 00:07 --

Ashampoo MyAutoplay Menu- pełna wersja programu, do tworzenia menu płyt. Program jest dostępny w promocji chipa i można go pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Może tak być, że będzie miał interfejs po niemiecku. Naprawdę nie wiem. Ten program wymaga darmowej rejestracji. Raczej nie przystępujcie do newslettera Ashampoo, bo Was zaspamują- będą Was informować, o możliwości wykupienia następnej wersji danego programu, rzadziej o promocjach.

PDFZilla- pełna wersja programu do konwertowania plików PDF do formatu, w którym mogą być edytowane przy użyciu edytora MS Word, Rich Text Documents, Plain Text Files, Images, plików HTML i Shockwave Flash SWF. On obsługuje: DOC, RTF, TXT, BMP, JPG, GIF, PNG, TIF, HTML, SWF.Ten program jest dziś dostępny na GOTD. Można go dziś pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

JPG do PDF Converter- pełna wersja programu do konwertowania przeróżnych plików graficznych, w tym: JPG, GIF, BMP, TIF, PNG i PSD do formatu pdf. Ten program jest dostępny na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (Jak zwykle uważam, że GOTD jest lepsze od brothersoftgiveaway.)

PDF to ePUB Converter- pełna wersja programu do konwertowania ebooków w formacie pdf do formatu ePUB. :mrgreen: Jak się przekonwertuje e-booki, to można je będzie odczytać na urządzeniach takich jak np. iPad, iPhone, iPod Touch, Sony Reader czy eClicto. Aby zdobyć pełną wersję tego programu, wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Klucze dostanie pierwsze 20 000 osób.

iPixSoft SWF to MPEG Converter- pełna wersja programu do konwertowania plików SWF do MPEG. Ten program konwertuje pliki Flash SWF do MPEG(PAL) Video i Flash SWF do MPEG(MTSC) Video. Pełną wersję tego programu można pobrać przez 72 godziny z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Xilisoft iPad Magic 4 Platinum- pełna wersja programu do zarządzania iPadem w zaawansowany sposób. Ten program służy do: tworzenia kopii zapasowej muzyki, filmów, zdjęć, książek i dzwonków IPAD iPhone / iPod / iPhone na komputer lub iTunes, transferu plików z komputera do urządzeń o wysokiej przepustowości, konwertowania płyt CD / DVD / audio / wideo IPAD / iPod / iPhone muzyki / filmów. Można pobrać i konwertować filmy online z najlepszych witryn wideo online, stwarzając doskonałe dzwonki iPhone z audio / wideo, konwertować PDF / EPUB książki do urządzeń i tak dalej. :mrgreen: Aby zdobyć ten program, trzeba napisać komentarz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Do wygrania są trzy licencje. Wprawdzie ten konkurs trwa od 1 stycznia, ale nadal trwa. Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkownikówCzasem na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - piszą o nielegalnych promocjach, więc trzeba na to uważać. Nie wiedziałam o tym wcześniej. :(

Platinum Guard- pełna wersja programu do usuwania zbędnych plików z systemu. Według mnie lepszy jest do niego Ccleaner. On jest dostępny w promocji Reonix i można go pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Prawdopodobnie on wymaga darmowej rejestracji. Nie wiem, jak długo trwa ta promocja.

Ad-Aware Pro- pełna wersja programu do ochrony za darmo na pół roku. Według mnie są lepsze programy do ochrony, od niego, np. dobry antywirus (avast, avg, eset nod 32, Returnil System Safe Pro), dobre antymalware np. mbam). Gdyby ktoś jednak chciał skorzystać z tej promocji, to trzeba się zarejestrować na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie mam zielonego pojęcia, jak długo ta promocja jest aktualna. :mrgreen:

-- 03 sty 2011, 02:15 --

Ashampoo HDD control- pełna wersja programu do monitorowania komputera, w tym temperatury, jego fragmentacji i tego, czy stan dysku się nie pogorszył. Aby zdobyć pełną wersję programu, trzeba się zarejestrować na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie wiem, jak długo ta promocja jest aktualna. O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

RunKeeper Pro- pełna wersja programu, który ma pomagać ludziom, którzy chcą biegać... To program monitorujący i treningowy. :mrgreen: W wersji pro, nie są wyświetlane reklamy. Ten program jest na iPhona i Android. Aby zdobyć pełną wersję tego programu, trzeba odwiedzić stronę promocyjną: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Promocja chyba trwa przez cały styczeń. :mrgreen:

-- 03 sty 2011, 10:39 --

PCHand Screen Capture Recorder Suite- pełna wersja dwóch programów w pakiecie: Screen Capture- do robienia zrzutów ekranu i Capture Recorder- do nagrywanie tego, co się dzieje na pulpicie do video formatu z dźwiękiem. Ten program jest dziś dostępny na GOTD i można go dziś pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 03 sty 2011, 23:21 --

AHDSoft DVD Maker- pełna wersja programu do konwersji video do formatu DVD z wszystkich ulubionych formatów wideo, w tym AVI, DVD, DivX, XviD, MPEG, MP4, WMV, RMVB, FLV, MKV, itp. i do wypalenia go na płycie. Ten program umożliwia stworzenie menu dvd, bazując na wielu szablonach. Czyli można konwertować i tworzyć wideo. Pełna wersja tego programu jest dostępna za darmo, przez 72 godziny, na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji i tym programie piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

NovaPDF Lite 7.0 Edition- pełna wersja programu do tworzenia plików w formacie PDF. On może przekonwertować pliki Worda, Excela czy PowerPointa do formatu PDF . Aby zdobyć pełną wersję tego programu, trzeba zarejestrować się na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21395
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post04 sty 2011, 17:41

Sticky Password 4.1 - program do przechowywania haseł i wypełniania formularzy. Dzięki temu nie trzeba nonstop pamiętać używanych haseł i wklepywać ich z klawiatury. Sama baza haseł jest szyfrowana. Strona promocji:

Kod: Zaznacz cały

http://anonym.to/?http://dottech.org/freebies/20764?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22542
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post04 sty 2011, 18:00

Aneesoft 3D Flash Gallery- pełna wersja programu, do tworzenia trójwymiarowej galerii, utworzonej ze zdjęć. Którą potem można umieścić na blogu lub w internetowej galerii. Ten program jest dziś dostępny na GOTD i można go pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21395
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post05 sty 2011, 22:30

Paragon Drive Copy 10 Personal Special Edition to program do wykonywania kopii posektorowej dysku twardego.
Wersja 32 bit: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Wersja 64 bit: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22542
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post06 sty 2011, 18:38

StudyX- pełna wersja programu ułatwiającego naukę i wzmacniającego pamięć. Ten program jest dostępny w promocji na brothersoftgiveaway. Uważam, że lepsze są promocje na GOTD. W każdym razie pełną wersję StudyX można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

SuperEasy SpeedUp- pełna wersja jakiegoś całkiem nieznanego programu do optymalizacji kompa. Na pewno nie będę go testować, bo bardzo łatwo jest położyć system. (Do pobrania z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ). W każdym razie, jeżeli ktoś chce przetestować ten produkt, to on i SuperEasy Video Converter- pełna wersja programu do konwersji plików video, do różnych formatów (do pobrania z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ) oraz SuperEasy Audio Converter - pełna wersja programu do konwersji audio do różnych formatów (do pobrania z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników), są dostępne na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Eh, tam pisze, że one są w edycji basic, czyli mają jakieś ograniczenia, ale teraz są za darmo. O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Mam nadzieję, że ta promocja jest legalna. Słabo znam angielski.

iPhone Video Converter Factory Pro 3.0- pełna wersja programu do konwertowania plików video do formatu na iPhona. Pełna wersja jest dostępna z kluczem aktywacyjnym. Jest on podany na stronie, na której piszą o tej promocji. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkownikówPromocja trwa d0 21 stycznia.

MacX Video Converter Pro- pełna wersja programu na Maca, do konwersji plików video do formatów rozpoznawanych przez: Mac OS, iPhone, iPad i iTunes. HD Video może być konwertowane od: MKV, M2TS, AVCHD, H.264/MPEG-4 AVC, i SD video AVI, MPEG, MP4, H.264, MOV, FLV, F4V, RM, RMVB, WebM, Google TV, itp., do Mac computer, iMovie, iTunes, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad, iPod touch 4, iPod classic, iPod nano, Apple TV, PSP, itp. :mrgreen:

MacX HD Video Converter Pro dla systemu Windows, konwertuje HD & SD Video i konwertuje Video na iPhone/iPad/PS3/Xbox/Android itp. :mrgreen: O tej promocji piszą dokładniej na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , a mniej dokładnie na: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Tam, gdzie piszą dokładniej o tej promocji, trzeba napisać komentarz, czemu chce się mieć licencję na program na Windows lub Mac. :mrgreen: Ta promocja trwa chyba do końca stycznia.

-- 06 sty 2011, 18:38 --

BitDefender Internet Security- pełna wersja pakietu zabezpieczającego kompa, na trzy miesiące. Ten program w promocji jest dostępny dla posiadaczy konta na Facebook. Wystarczy, że wejdą na stronę: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i klikną tam na: lubię to.

XFreesoft Video Converter- pełna wersja programu do konwertowania plików video, obsługującego prawie wszystkie formaty video. Obsługiwane formaty wideo to: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, itd. Przy użyciu tego programu można przekonwertować wideo dla telefonów komórkowych, takich jak odtwarzacz wideo IPAD, MP4, PSP, iPod, iPhone itd. Ten program oprócz konwersji video, umożliwia też jego edycję. Obsługiwane formaty wideo AVI, ASF, MOV, RM, RMVB, FLV, MKV, MPG, 3GP, M4V, VOB, wideo YouTube. XFreesoft Video Converter umożliwia każdemu cieszyć się każdym formatem video na Twoim: iPod, PSP, iPod, Apple TV, iPhone, lub innych przenośnych urządzeniach video. Aby zdobyć licencję tego programu, trzeba umieścić komentarz na tej stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i napisać, czemu chce się wygrać ten program.

Daniusoft DVD Creator 1.5.0- pełna wersja programu do wypalania filmów DVD. Można wypalić filmy w wielu formatach video. Ten program jest dziś dostępny na GOTD. Można go dziś pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21395
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post07 sty 2011, 23:35

PDFZilla 1.2.9 -- prosty i sympatyczny program do konwertowania PDFów. Wspiera formaty: DOC, RTF, TXT, BMP, JPG, GIF, PNG, TIF, HTML, SWF.
Strona promocji Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22542
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post09 sty 2011, 02:45

MacX Video Converter Pro- pełna wersja programu do konwersji plików audio i video. Można konwertować video z YouTube, flash video, AVI, MP4, MPEG, WMV, MOV, M4V, rmvb, asf, Xivd, DivX, FLV, MKV, mod, wideo HD , M2TS, AVCHD, H.264/AVC , 3GP na iPhone 4/3GS/3G, iPad, iTunes, iPod, PSP, PS3, Android, Apple Mac OS., iPhone, Android. Można też pobierać i konwertować klipy video z różnych stron, np. z megavideo. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Program na Maca można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , a na Windows z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Tam są podane wymagane kody, do aktywacji pełnej wersji programu. Ta promocja trwa od 7 do 9 stycznia.

Zoner Photo Studio 13 Home- pełna wersja rozbudowanego programu do edycji i przeglądania zdjęć. Ten program jest dziś dostępny na GOTD i go można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Wondershare Video Converter Platinum- pełna wersja programu do konwertowania plików audio i video do różnych formatów. Konwertuje formaty MP4, MOV, 3GP, AVI, WMV, RM, MPEG-1, MPEG-2, FLV and ASF. Formaty audio M4A, WMA, WAV, MP3, AAC and AC3 i wiele innych. Ten program jest dziś dostępny w promocji brothersoftgiveaway. Według mnie lepsze są promocje z GOTD. Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

WinX Bluray DVD iPhone Ripper- pełna wersja programu do zgrywania płyt DVD i ich konwertowania. Po użyciu tego programu, powstaną pliki, które można odtwarzać na iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPod, iPad oraz Apple TV. Aby skorzystać z tej promocji, trzeba wejść na tą stronę: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i pobrać program. Tam też jest podany kod, potrzebny do aktywacji pełnej wersji tego programu. Promocja trwa do 10 stycznia.

Paragon Drive Copy 10 Personal Edition- pełna wersja programu do tworzenia wirtualnej kopii dysku, w którym uwzględniona jest też kopia systemu. Można ją zapisać na dysku USB, innym nośniku. Można migrować na inny dysk, bez reinstalacji systemu. Aby skorzystać z promocji, trzeba wypełnić formularz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Wersję 32-bit tego programu można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , a 64-bit z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie wiem, jak długo trwa ta promocja. :mrgreen:

NovaPDF Professional Desktop 5.4 Edition- pełna wersja programu do tworzenia plików PDF i dzielenia się nimi. Ten program jest też chyba czymś w stylu wirtualnej drukarki... :mrgreen: W każdym razie, aby zdobyć licencję tego programu, trzeba wypełnić formularz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Wiem, że jest bardzo rozbudowany, ale w ogóle go nie znam. O tej promocji tylko piszą (w sensie nie organizują jej tam) na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie wiem, jak długo trwa ta promocja. :mrgreen:

Boxoft Photo Magic Maker- pełna wersja programu do nadawania przeróżnych efektów fotografiom. Można pobierać zdjęcia z PC lub z digitalnego aparatu. Można edytować obrazki (zdjęcia do różnych formatów), itp. Aby zdobyć licencję tego programu, trzeba wypełnić formularz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i kliknąć na: Registrierung abschiken. O tej promocji tylko piszą, czyli jej nie organizują, na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

-- 09 sty 2011, 02:07 --

Inpaint 2.4- pełna wersja programu do usuwania ze zdjęć niechcianych elementów. ;) O tej promocji, która trwa 72 godziny, piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

MacX Video Converter Pro- pełna wersja programu konwertowania plików video do formatu: Mac OS, iPhone, iPad i iTunes. On może konwertować HD Video w formatach: MKV, M2TS, AVCHD, H.264/MPEG-4 AVC, and SD video AVI, MPEG, MP4, H.264, MOV, FLV, F4V, RM, RMVB, WebM, Google TV, etc, to Mac computer, iMovie, iTunes, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad, iPod touch 4, iPod classic, iPod nano, Apple TV, PSP, itp. Poza tym ten program umożliwia ściąganie plików video z takich serwisów, jak: YouTube, Myspace Video, Metacafe, itp. (Ściąganie video z YouTube jest nielegalne.) Program dla Maca.

MacX DVD Ripper Pro- pełna wersja programu do zgrywania płyt DVD, dla systemu Mac. :mrgreen: Można zgrywać DVD do MP4, iPhone, iPad i Mac. Oraz DVD do: MP4, H.264, MOV, FLV, MPEG, M4V, AVI, QT(QuickTime) z wysoką jakością video/audio.

Aby zdobyć pełną wersję MacX Video Converter Pro i MacX DVD Ripper Pro trzeba na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników napisać, czemu chce się wygrać te programy.

WonderFox iPhone Video Converter Factory Pro 3.0- pełna wersja programu do konwertowania plików video do formatu odtwarzanego przez iPhona. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Tam są podane dane potrzebne do aktywacji programu. Można go pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Ta promocja obowiązuje do 12 stycznia.

iCare Data Recovery 4.1- pełna wersja programu do odzyskiwania danych, dostępnego dziś (do 9 rano następnego dnia) na GOTD. Można go pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 09 sty 2011, 02:45 --

McAfee VirusScan Plus 2010- pełna wersja pakietu zabezpieczającego za darmo na 6 miesięcy. Ten program ponoć szybko skanuje kompa, chroni przed zagrożeniami z sieci i wirusami w systemie. W jego skład wchodzi Mc Afee Site Advisor, który informuje, które strony są bezpieczne, a które nie. Oraz secuirty center. Strażnik systemu- który ostrzega przed podejrzanymi procesami. Robi kompa niewidzialnym dla innych kompów, jak jest online, czyli używa funkcji: Stealth Mode. Oprócz tego kasuje ślady w kompie, po korzystaniu z internetu. :mrgreen: Nie przeszkadza, jak się gra w gry lub ogląda film, nie wszczyna wtedy alarmów. :mrgreen: Aby zdobyć licencję tego programu, to trzeba wypełnić formularz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Ten formularz otworzy się, jak na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników kliknie się na download. O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Nie wiem, jak długo ona jest aktualna. :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post09 sty 2011, 14:19

jeszcze za free NIS 2011 na 90 dni
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22542
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post12 sty 2011, 18:42

Vectorian Giotto- pełna wersja programu do tworzenia animacji Flash (SWF) ten program ma wbudowane szablony. Ten program jest dziś dostępny w promocji na GOTD i można go dziś pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

O&O UnErase 6- pełna wersja programu, do przywracania skasowanych danych, czy to na skutek działania wirusa, jakiegoś błędu, czy po prostu usuniętych z komputera. Aby uzyskać klucz do pełnej wersji tego programu, trzeba wypełnić formularz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

EZ MP3 Creator- pełna wersja programu do zgrywania płyt audio, który konwertuje je do formatów MP3, OGG, WMA, i WAV. Ten program jest kompatybilny z Vistą (32- i 64-bit.) Pełną wersję tego programu można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie wiem, jak długo ta promocja jest aktualna, piszą o niej na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

GMT Video Converter- pełna wersja programu do konwertowania plików video, aby można było je oglądać na: PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox i innych urządzeniach przenośnych. Ten program może zgrywać Video i DVD. Jest w stanie wyciągać ścieżki audio z materiału video. Nie tylko konwertuje video, ale także pozwala na jego edycję. Można konwertować video pomiędzy formatami: H.264/MPEG-4 AVC, AVCHD Video (*.m2ts, *.mts), Apple TV h.264 720P, MKV, HD WMV, i MPEG2/MPEG-4 TS HD Video, i dobrze konwertuje video z formatu HD do SD. Ten program jest kompatybilny z: iPad, iPod, Zune, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Blackberry, Xbox 360, Archos, Sandisk, iRiver, Motorola Droid/Cliq, Google nexus one, Creative Zen, PMP, MP4/MP3 Player, Smart Phone, Pocket PC, PDA, Mobile Phone, itp.
Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie wiem, jak długo ona jest aktualna. :mrgreen:

-- 10 sty 2011, 02:47 --

360Amigo System Speedup- pełna wersja bardzo dobrego programu, do optymalizowania systemu, usuwania zbędnych plików (ten program znajduje sporo śmieci) i sprzątania w rejestrze, oraz defragmentowania kompa. Ten program składa się z różnych narzędzi: sterowniki (informuje o sterownikach obecnych w systemie), modułu dezinstalatora, informacji o systemie i modułu do przywracania plików. Pozostałe moduły to: w zakładce czyszczenie- czyszczenie rejestru, systemu, smart defrag (ja nie używałam jeszcze tej funkcji, więc nie wiem, jak działa) i przywracanie systemu (tu są wyświetlone punkty przywracania systemu i można nimi zarządzać). W zakładce optymalizacja: Net State (informuje jakie programy łączą się z internetem), menedżer procesów (pozwala nimi zarządzać), menedżer usług (wyświetla aktywne usługi) i menedżer startu (wyświetla programy w autostarcie). Ten program jest kompatybilny z Windows XP i Windows 7. Jeżeli się go używa po raz pierwszy, to usuwając zbędne pliki i sprzątając w rejestrze, najlepiej jest utworzyć punkt przywracania systemu, aby nie było potem jakichś przykrych niespodzianek- ten program ma tą funkcję. Ta promocja jest chyba dla osób, posiadających konto na ghacks. Piszą o niej na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Aby zdobyć pełną wersję tego programu, trzeba zarejestrować się na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie wiem jak długo ta promocja jest aktualna, dowiedziałam się o niej na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Ta promocja jest ponoć aktywna przez następne dwa dni.

-- 10 sty 2011, 23:24 --

Wise Disk Cleaner Pro- pełna wersja programu do usuwania zbędnych plików. Nie znam go zbyt dobrze, według mnie lepszy jest Ccleaner. Gdyby ktoś był jednak nim zainteresowany, to można go pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników lub z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Pełna wersja tego programu jest dostępna przez 72 godziny.


WinUtilities Pro 9.95- pełna wersja dość dobrego programu do optymalizacji kompa, dostępnego dziś na GOTD. Ten program można dziś pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Crave World Clock- pełna wersja zegara na pulpit, wyświetlającego czas na całym świecie. Ten program jest dostępny w promocji brothersoftgiveaway.com i można go pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Jak dla mnie lepsze są promocje z GOTD.

McAfee WaveSecure, McAfee SiteAdvisor, McAfee Security Scan Plus- pełne wersje tych programów do ochrony, za darmo na sześć miesięcy. Promocja jest dla posiadaczy konta na Facebook. Aby z niej skorzystać, na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników trzeba kliknąć na: lubię to.

-- 11 sty 2011, 17:25 --

InPaint 3.0- pełna wersja programu do usuwania ze zdjęć niechcianych elementów. ;) Jest dziś dostępny w promocji na GOTD i można go dziś pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 11 sty 2011, 20:50 --

Super Anti Spyware Pro- pełna wersja programu antyspyware za darmo. Według mnie od niego są lepsze mbam i spyware doctor. Ten program, w wersji free, u mnie wszczynał alarmy i wykrył wirusa w Ultimate Player. Na ogół nic u mnie nie wykrywał. Swoją drogą każdy program do ochrony może wszczynać fałszywe alarmy, a ten program u mnie to robił rzadko. Jeśli ktoś chce wygrać pełną wersję tego programu, to niech na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników napisze czemu chce go wygrać. Można wygrać 5 licencji, zwycięzcy są losowani przy użyciu random.org. Czyli komuś może się poszczęścić. Wersję pro, można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .


Altaro?s Oops!Backup- to pełna wersja programu, który przywraca nie tylko skasowane pliki, ale pomaga ustalić, jakim one uległy zmianom. Pomaga przywrócić poprzednie wersje plików, czyli pełni funkcję czegoś w stylu machiny czasu. Aby wygrać ten program, w temacie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników trzeba napisać, czemu chce się wygrać ten produkt. Do wygrania jest 20 licencji. O tym kto wygra, decyduje random.org, więc każdemu może się poszczęścić. Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 12 sty 2011, 02:51 --

Ad-aware Pro- pełna wersja tego programu do ochrony na pół roku. Według mnie mbam i spyware doctor są od niego lepsze pod względem wykrywalności. A pod względem działania w tle: Mamutu. Aby skorzystać z tej promocji, należy zarejestrować się na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji tylko piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie wiem, jak długo trwa ta promocja.

WinX Bluray DVD iPad Ripper - pełna wersja programu do zgrywania płyt Bluray do formatu rozpoznawanego przez iPhone, iPod, Apple TV. Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Na niej można pobrać program i jest podany tam kod, niezbędny do aktywacji pełnej wersji tego programu. Ta promocja trwa do 31 stycznia.

-- 12 sty 2011, 17:19 --

Emsisoft Anti Malware- pełna wersja programu do ochrony, który dość dobrze działa, jako strażnik systemu, ale jako skaner wszczyna fałszywe alarmy. Według mnie lepsze od niego jest Mamutu- tej samej firmy. (Czasem też wszczyna fałszywe alarmy, ale nie ma funkcji skanera.) Gdyby ktoś jednak chciał wygrać ten program, to na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników trzeba napisać, czemu chce się go zdobyć. Do wygrania jest 50 licencji i odbędzie się losowanie za pomocą random.org, czyli każdy ma szansę, by wygrać.

PilotEdit 3.1.0- rozbudowany edytor plików, który może obsługiwać nawet pliki powyżej 4 GB. Szczerze mówiąc w ogóle nie znam tego programu. Jego pełną wersję, przez 72 godziny można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

WinX DVD Author- pełna wersja programu
do prostego konwertowania i nagrywania plików AVI, WMV, DivX, MPEG, XviD, RMVB, ASF MP4 i wielu innych na płytach w formacie DVD. Obsługuje standardy 16:9 i 4:3 , umożliwia tworzenie podkładów muzycznych i obrazkowych.
(Nie podaję źródła, bo tam czasem informują o nielegalnych promocjach.) Można go pobrać ze strony promocyjnej: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Tam jest też podany kod potrzebny, do aktywacji pełnej wersji tego programu. Ta promocja trwa do 14 stycznia.

Boxoft PDF To Video - pełna wersja programu
do konwertowania zdjęć i plików PDF do formatu wideo (AVI / WMV / MPEG), lub samodzielne EXE / SCR ( pokazy slajdów które można nagrać na płyty CD\DVD). Utworzone pliki można obejrzeć na odtwarzaczu DVD i komputerze . :P

Program wspiera pliki PDF, audio i wiele rodzajów formatów zdjęć (TIF, TIFF, FAX, G3N, G3F, XIF, JPG, JPEG, JPE, JIF, PCX, BMP, DIB, RLE, PNG, DCM, DIC, DICOM, TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, PIX, PXM, WBMP, JP2, J2K, DCX, CRW, PSD, IEV, itp.)
Znów nie podaję źródła, z tego samego powodu co powyższy. Ten program jest dziś dostępny w promocji na GOTD i można go dziś pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

ThunderSoft Flash Slideshow Factory 2.5.0- pełna wersja programu do tworzenia pokazów slajdów flash ze zdjęć. Można dodawać różne efekty. Ten program jest dziś też dostępny w promocji GOTD i go można dziś pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

-- 12 sty 2011, 18:42 --

Proactime Light- pełna wersja programu do planowania czasu i oprogramowania. :mrgreen: Przydatnego, jak ktoś planuje jakieś zadania. To chyba coś w stylu organizatora. :mrgreen: Ten program jest dostępny przez 72 godziny na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji i o tym programie, piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21395
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post13 sty 2011, 23:07

Temat zostaje zamknięty. O wszystkich promocjach od tej chwili można przeczytać w dziale Programy za free
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości