Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post11 cze 2009, 14:28

W ostatnich czasach coraz częściej można spotkać się z oprogramowaniem komercyjnym, które udostępniane jest użytkownikom za darmo, zazwyczaj tylko do użytku niekomercyjnego. Użytkownik może w ten sposób legalnie nabyć produkt, który udostępnił dany producent, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

W sieci można natknąć się na tego typu oprogramowanie. Jeżeli znalazł ktoś z forumowiczów stronę, na której udostępniono komercyjną wersję programu za darmo i chce podzielić się tą informacją z innymi, niech zamieści w treści posta odnośnik prowadzący do programu.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
SPIS TREŚCI
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

1. Total Defrag 2009 Special Edition
2. Paragon Drive Backup 9.0 Special Edition
3. Expert PDF 5 Professional
4. Everest Ultimate Edition 4.6
5. Paragon Partition Manager 9.0 Express
6. DiscWizard (Seagate)
7. MaxBlast 5 (Maxtor)
8. Snag It 7
9. Kaspersky Anti-Virus
10. Corel Paint Shop Pro X
11. Avira Premium Security Suite
12. IObit Security 360 PRO

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Serwisy, dzięki którym można legalnie i za darmo otrzymać komercyjne wersje oprogramowania (tylko na własny użytek):

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ==> na tej stronie zapisując się do newslettera otrzymamy dostęp do wielu ciekawych programów.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ==> codziennie strona za darmo udostępnia jeden komercyjny produkt, zazwyczaj promocja trwa przez 24h. W tym czasie musimy zainstalować i zarejestrować ściągnięty program. Po tym terminie, w wielu przypadkach aktywacja produktu nie będzie możliwa. Szczegółowe zasady można poznać, po wejściu na stronę.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ==> strona działająca na tej samej zasadzie co poprzednia, z tym że, udostępniane są za darmo gry komputerowe.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Proponuję podawanie propozycji w następującej formie:

1. Nazwa aplikacji:
2. Adres strony (link do strony udostępniającej ową aplikację):
3. Opcjonalnie, dodatkowy opis ułatwiający zdobycie pełnej wersji aplikacji.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

1. Nazwa aplikacji: Total Defrag 2009 Special Edition

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis:

Wpierw musimy zarejestrować się na powyższej stronie.

Na podany podczas rejestracji adres e-mail przyjdzie wiadomość, w treści której znajdziemy m.in. klucz produktu, login i hasło do konta w serwisie.

Aby ściągnąć oprogramowanie, logujemy się na tej stronie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników przy pomocy otrzymanych w e-mailu danych.

Po zalogowaniu klikamy na hiperłącze My Downloads i ściągamy wersję programu oznaczoną Paragon Total Defrag 2009 - Windows Installation Package (English).

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

1. Nazwa aplikacji: Paragon Drive Backup 9.0 Special Edition

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis:

Przechodzimy na stronę Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Paragon Drive Backup 9.0 Special Edition.

Wypełniamy formularz rejestracyjny. Należy pamiętać, aby podać prawidłowy adres email, na który przyjdzie wiadomość z danymi licencyjnymi programu.

Pobieramy i instalujemy odpowiednią Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Dla systemów 32 bitowych => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Dla 64 bitowych => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

W programie wpisujemy otrzymany Product Key oraz Serial Number.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

1. Nazwa aplikacji: Expert PDF 5 Professional

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis:

Przechodzimy na stronę Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Klikamy na przycisk Anmeldung i wypełniamy formularz rejestracyjny według poniższego schematu.

E-Mail-Adresse: Adres email

Bestätigen Sie bitte Ihre E-Mail-Adresse: Potwierdzenie adresu email

Nachname: Nazwisko

Vorname: Imię

Land: POLAND

Po wypełnieniu wszystkich pól klikamy przycisk Software jetzt gratis downloaden.

Na kolejnej stronie będzie klucz produktu oraz link do ściągnięcia aplikacji. Stronę należy wydrukować lub zapisać na dysku.

Instalator jak i aplikacja jest w języku niemieckim. Jeżeli chcemy mieć interfejs aplikacji w języku angielskim należy przejść do katalogu instalacyjnego aplikacji, domyślnie C:\Program Files\Visagesoft\eXPert PDF 5\Resources i usunąć wszystkie pliki z rozszerzeniem *.deu

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

1. Nazwa aplikacji: Everest Ultimate Edition 4.6

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis:

Przechodzimy na tą stronę => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

W znajdującym się na stronie formularzu wpisujemy imię, nazwisko, adres email, następnie klikamy przycisk poniżej formularza.

Na podany adres email przyjdzie link aktywacyjny. Po aktywacji w ciągu godziny otrzymamy klucz produktu.

Pobieramy aplikację i instalujemy => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Uruchamiamy aplikację, klikamy Enter Product Key, wprowadzamy klucz i cieszymy się z pełnej wersji aplikacji.

Promocja jest dostępna tylko przez określony czas.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post21 cze 2009, 18:44

1. Nazwa aplikacji: Paragon Partition Manager 9.0 Express
2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
3. Opis:
Przechodzimy na stronę Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ,aby dokonać rejestracji.
Wpisujemy kolejno:
-First name -Imię
-Last name - nazwisko
-Email - czynny adres e-mail, na który otrzymamy klucz
-Country - z listy wybieramy Poland
-Language - wybieramy English
Po wypełnieniu wszystkich pól klikamy Submit, na podany e-mail dostaniemy klucz rejestracyjny.
Aby pobrać program kliknij Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Podczas instalacji programy wpisujemy "Product key" i "Serial number" w odpowiednie pola.

A tu pozostałe programy Paragona udostępnione za free, wystarczy darmowa rejestracja.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


1. Nazwa programu: DiscWizard dla dysków Seagate, MaxBlast 5 dla dysków Maxtor
2. Adres strony Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników lub Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
3. Opis: Coś dla posiadaczy dysków twardych Seagate lub Maxtor. Jest to zmodyfikowana wersja Acronis True Image, wprawdzie okrojona z kilku opcji ale pozwala na utworzenie i przywrócenie obrazu partycji czy całego dysku. Program umożliwia także, utworzenie ratunkowego nośnika na pendrive czy płycie CD, przydającego się gdy nie można uruchomić systemu operacyjnego. Takim ratunkowym nośnikiem możemy wykonywać wszystkie czynności tworzenia i przywracania obrazów partycji bez konieczności instalacji programu w systemie operacyjnym. Na stronie pobierania znajdują się także obszerne poradniki na temat korzystania z programu, również po polsku.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post08 lip 2009, 13:41

1. Nazwa aplikacji: Snag It 7

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis:

Snag It jest to zaawansowany program służący do wykonywania zrzutów ekranu.

Aby zdobyć pełną wersję przechodzimy na podaną stronę.

Klikamy na gwiazdkę oznaczoną numerem "13".

Klikamy w przycisk "Télécharger gratuitement".

W formularzu wprowadzamy adres email (adresse email), imię (prénom), nazwisko (nom). Następnie klikamy "Continuer".

Zostanie wyświetlony klucz produktu, który oczywiście spisujemy.

Pobieramy aplikację z tej lokalizacji Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Instalujemy program i wprowadzamy klucz produktu (Help => Enter Software Key).
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post12 lip 2009, 10:49

1. Nazwa aplikacji: Kaspersky Anti-Virus

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis: Pełna wersja programu z licencją na 90 dni dla posiadaczy konta pocztowego na Wirtualnej Polsce.

Wchodzimy na podaną stronę, klikamy "zaloguj się, aby pobrać", logujemy się, w formularzu wprowadzamy swoje dane, na podany e-mail dostaniemy wiadomość z kodem i linkiem, na który należy wejść aby się zarejestrować. W wiadomości znajdziemy też link do strony, na której możemy pobrać program. Możemy wybrać wersję Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników lub Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, klucz pasuje do obydwóch, z tym że wersja 2010 nie ma jeszcze języka polskiego. Po rejestracji otrzymamy klucz, który należy wprowadzić podczas instalacji programu.
Promocja trwa do końca roku 2009.

Awatar użytkownika
mateusXz

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:32
Lokalizacja: Wyszków

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post14 lip 2009, 23:20

1. Nazwa aplikacji: Corel Paint Shop Pro X

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Program jest z inicjatywy promocyjnej Corel'a. Po wpisaniu danych i wysłaniu formularza, rozpocznie się automatycznie ściąganie programu. Program posiada wbudowany serial, dzięki czemu od razu jest pełnowartościowym programem graficznym :)
Mac OS X Snow Leopard :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post24 lip 2009, 22:25

1. Nazwa aplikacji: Avira Premium Security Suite

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Opis:

Avira co jakiś czas udostępnia za darmo, komercyjną wersję swego sztandarowego produktu. Aby zdobyć pełną wersję przechodzimy na wspomnianą stronę i rejestrujemy się. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól, wybieramy przycisk Request license now. Na email przyjdzie klucz produktu.

Link bezpośredni => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

W tej chwili darmowa licencja jest ważna tylko przez jeden miesiąc, wcześniej okres ten wynosił 6 miesięcy.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Re: Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post30 gru 2009, 14:28

1. Nazwa aplikacji: IObit Security 360 PRO

2. Adres strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

3. Aplikacja chroniąca przed złośliwym oprogramowaniem malware i spyware. Po podaniu adresu e-mail otrzymamy na niego klucz i link do pobrania programu.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post10 sty 2010, 12:37

1. różne komercyjne programy udostępniane za darmo danego dnia np. dziś Hard Drive Washer 3. 0
2. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (trzeba tam utworzyć konto, jeszcze nie wiem czy spamują, więc trzeba uważać) - źródło: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. (Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników)
3. usuwa zbędne pliki.

W ogóle na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników można ściągnąć darmowe pełne wersje komercyjnych programów, np. Privacy Guardian firmy PC Tools. (Jeżeli ktoś w tamtym roku skorzystał z tej oferty, to w tym roku tego nie może zrobić.)

-- mniej niż minutę temu --

Kilka programów komercyjnych, dostępnych za darmo (przeważnie legalnie- wyjątek: Uniblue SpeedUpMyPC 2009, dostępny dla właścicieli pewnej gazety komputerowej, wszystkich programów nie sprawdzałam).
Paragon Backup & Recovery 10 Compact [32-bit]- oferta ważna do jutra o północy.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- mniej niż minutę temu --

Trzeba wcisnąć przycisk Try Now, by pobrać program. Na tej stronie są podane informacje, jak zarejestrować dany program.

-- mniej niż minutę temu --

Wersję 64 bit Paragon Backup Recovery można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

-- mniej niż minutę temu --

Wondershare Spyware Removal: rejestracja: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Można go pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Program antyspyware. Można go używać przez 180 dni (chyba nadal jest to aktualne.) Według WOT (web of trust) ta witryna ma złą reputację, McAfee SiteAdvisor jeszcze jej nie sklasyfikował. Nie wiem czy to jest bezpieczny program. Jak zrobiłam test PcSecurity Test 2007, to ten program zareagował.

-- mniej niż minutę temu --

Dość szybko odinstalowałam Wondershare Spyware Removal, bo jak zaznaczyłam opcję, by ten program wyszukiwał rootkity, to usunął mi jakiś plik systemowy i w efekcie musiałam od nowa zainstalować liveboxa. Może to nie wina tego programu, ale raczej go nie polecam. Uważam, że lepszy jest np. program IObit security 360.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

ghoes

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2010, 23:24

Re: Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post21 sty 2010, 23:27

Avira Premium Security Suite
strona rejestracji (klucz na 90dni)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

... za..Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post23 sty 2010, 19:23

Advanced System Care Pro po polsku, przez cały rok za darmo, licencja na tylko jeden komputer. Trzeba uważać przy rejestracji, stwarza problemy. Po wpisaniu adresu mailowego pojawia się informacja, że przyślą kody rejestracyjne programu, chyba tego nie robią. Nim uzyskałam kod rejestracyjny, musiałam dwa razy wpisywać swój adres mailowy. Trzeba skopiować kody, które pojawią się na stronie rejestracyjnej, dopiero potem można pobrać program.
Źródło: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Bardzo dobry program, polecam. :D
Nie wiem jak długo ta oferta jest aktualna.

Produkty firmy Ashampoo, wsteczne wersje za darmo:
1. Ashampoo WinOptimizer 5,
2. Ashampoo Photo Commander 6,
3. Ashampoo Burning Studio 2009- można je pobrać ze strony:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
(Przeczytałam o tej ofercie, jak weszłam na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników )
Też nie wiem, jak długo ta oferta jest aktualna.

Za darmo są, oprócz wcześniej wymienionych:
1. EASEUS Partition Master Pro,
2. East-Tec Eraser 2009,
3. Platinum Guard 4,
4. DiskRescue 2009.
Te programy za darmo ( i inne ze zniżkami) można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Nie wiem, jak długo ta oferta jest aktualna.

Zainstalowałam sobie Platinum Guard 4, usuwa sporo rzeczy, w tym: Windows DSN Cache. Ten program próbuje się łączyć z internetem, ale po odcięciu mu dostępu do sieci, nadal dobrze chodzi. Jak to zwykle bywa z cleanerami, trzeba uważać. Ten program nie wymaga rejestracji. Nie wiem czy to wina tego programu, ale po tym jak go zainstalowałam, wyskoczył blue screen i musiałam zrestartować kompa.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
mateusXz

Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 22 lut 2009, 20:32
Lokalizacja: Wyszków

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post22 mar 2010, 20:00

1. Nazwa aplikacji: Panda Antivirus, Internet Security, Global Protection 2010.
2. Program antyvirusowy.
3. Wszystkie licencje są na okres 90 dni.

Panda Global protection 2010:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Panda Internet security 2010:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Panda Antivirus 2010:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Panda Internet security 2010:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Panda Global protection 2010:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Mac OS X Snow Leopard :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post17 kwie 2010, 00:47

Registry First Aid Platinum 7.1.1 do optymalizacji rejestru i jego defragmentacji. Skanuje rejestr dość szybko. Wpierw należy stworzyć kopię rejestru. Jeśli się nie mylę, to ten program przy każdym skanowaniu robi backup rejestru (nie wiem, czy całego). O tej promocji bardziej szczegółowo: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Aby załapać się na promocję trzeba wypełnić formularz na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Instalkę można pobrać na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Nie wiem, czy to jest dobry program, ale chyba robi backup rejestru przed każdym skanowaniem. Osobiście wolę TuneUp Utilities 2009 i Registry Mechanic. Jednak myślę, że warto wypróbować Registry Fix Aid. Jak na razie, komp dobrze działa, ten program nic nie uszkodził. ( No i djarta bardzo mi pomógł, przy innym problemie. :D ) ( Co sądzicie o tym programie? Czy lepszy jest Eusing Free Registry Cleaner? ) Ten program ładuje się do autostartu: Registry First Aid Agent Platinum- chyba można go z niego usunąć.

Spy Emergensy AntiSpyware: program antyspyware, za darmo przez pół roku. Aby zdobyć licencję trzeba się zarejestrować na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Można go pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Oferta jest ważna od 5 marca, nie wiem, jak długo jeszcze będzie ważna. Dziś zarejestrowałam ten program i będę go mieć przez pół roku. (Chyba, że stwierdzę, że jest zbędny, na razie go testuję.)

Radiotracker 6 SE: program do słuchania radia internetowego, można nagrywać audycje radiowe do formatu mp3. Według autorów tego programu, jest on legalny. Instalacja przebiega bardzo powoli. Instalkę można pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Instalka ma wprowadzony klucz licencyjny. Ta oferta rozpoczęła się w marcu, ale nadal jest aktualna, nie wiem, jak długo.

-- 16 kwi 2010, 00:27 --

Za nic w świecie nie używajcie Spy Emergency AntiSpyware, z jego powodu są problemy z przywracaniem systemu. :evil: Mam nadzieję, że nie zainstalowaliście tego badziewia. :oops: Dopiero dziś się zorientowałam, że ten program po skanowaniu i usunięciu szkodników, każe zrestartować kompa, a potem nie działa przywracanie systemu. :evil:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stilio

Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 19 gru 2009, 22:25
Lokalizacja: localhost

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post17 cze 2010, 19:00

Komercyjna odmiana DAEMON Tools Pro Standard

Co tu dużo mówić, jest to doskonały emulator wirtualnych napędów CD\DVD. Dziś na stronie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników jest promocja pełnej wersji tego programu. Jak ktoś chce niech korzysta póki można, mamy jeszcze ok. 14 godzin do wygaśnięcia oferty promocyjnej więc chętni niech się śpieszą. Program należy zarejestrować przed upływem tego terminu.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

AllMedia Grabber za darmo na giveawayoftheday

Post18 lip 2010, 12:32

Dzisiaj na giveawayoftheday dostępna jest promocja, w której za darmo można zdobyć program AllMedia Grabber.

Kod: Zaznacz cały

http://www.giveawayoftheday.com/allmedia-grabber-5-0/


Program wypakowuje z plików takich jak EXE, DLL, OCX, DOC, PPT, XLS, PDF, MDB, RAW, BIN, HEX zawartość multimedialną (grafiki, ikonki, filmy, muzykę, również taką która jest osadzona w programach). Grafiki mogą być zapisane do formatu BMP lub ICO, obsługuje miniaturki, w pełni integruje się z eksploratorem Windows.

Promocja trwa jeszcze 20h.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Komercyjne programy udostępniane za darmo [lista]

Post25 lip 2010, 23:43

Auslogics BoostSpeed 5 specjalna edycja, okrojona wersja, trochę gorsza od wersji pro- do końca lipca.

O tej promocji przeczytałam na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Aby pobrać ten program, należy utworzyć darmowe konto na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Po zalogowaniu się można program pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Tylko zalogowani użytkownicy mogą pobrać ten program. W czasie instalacji trzeba podać kod: CREATIVEMARK0610. Program i tak wymaga darmowej rejestracji.

Trzeba zmienić ustawienia tego programu, aby nie ładował się do autostartu. Auslogics BoostSpeed 5 specjalna edycja tym się różni od wersji Pro, że tam nie ma defragmentatora rejestru, usuwania duplikatów i pokazywania zapełnienia dysku (chyba), informacji o systemie (w tym o serwisach i zablokowanych plikach), system tweaks (optymalizacji serwisów), kasowania plików (moduł privacy), przyśpieszenia internetu i przywracania skasowanych plików.

W tym programie są: defragmentacja dysku, czyszczenie rejestru ze zbędnych wpisów, kontrola programów w autostarcie i zainstalowanych aplikacji, czyszczenie historii (moduł privacy) i program robi backupy ( disaster recovery- rescue center). Jest tam moduł czyszczenia rejestru i usuwania zbędnych plików. Jest też moduł system advisor, który raczej nie jest zbyt dobry, bo proponuje usunięcie programów z autostartu, ale można zignorować tą poradę.

Mi odpowiada ta okrojona wersja tego programu. Dobrze czyści rejestr i usuwa śmieci.

A na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników jest całkiem niezły download- tam informują z jaką wersją systemu jest kompatybilny dany program i jaką ma licencję. (Zdarzają się im czasami pomyłki, jeżeli chodzi o licencję danego programu, ale to jest rzadkie.)

Okazało się, że Auslogics BoostSpeed 5 nie usuwa wszystkich zbędnych pików i wpisów w rejestrze- może to wynika z tego, że to jest specjalna edycja tego programu, a nie wersja pro. Ten program jak dotąd nic mi nie uszkodził.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 9 gości