Mozilla Firefox - pojawiają się błędy

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
szczerbate mleko

Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: 17 mar 2009, 20:06

Mozilla Firefox - pojawiają się błędy

Post01 sie 2009, 14:37

Witam
Jestem posiadaczem Mozilli Firefox i od zawsze są z nią problemy mam też instalowaną IE ale z tą nie mam tyle problemów Ostatnio zauważyłem że przy pobieraniu plików zdjęciowych np. z Imageshack występuje błąd i tak jest też na innych hostach a już gdyby obraz się załadował to przy zoomie bankowo wyskakuje błąd na screenie kilka przypadków
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zmieniony 01 sie 2009, 14:44 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: korekta tytułu

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Mozilla Firefox - pojawiają się błędy

Post01 sie 2009, 14:54

Odinstaluj całkowicie Firefoksa => Odinstalowanie wybranej aplikacji za pomocą Revo Uninstaller następnie pobierz najnowszą wersję mozilli -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Jeśli nadal problem będzie występował to aj do analizy dziennik zdarzeń według tej instrukcji Podgląd zdarzeń - zapisywanie dzienników (XP, Vista).

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Mozilla Firefox - pojawiają się błędy

Post01 sie 2009, 14:58

Powiedz jakie masz zainstalowane dodatki, może któryś z nich powoduje błąd. Przeinstalowywałeś firefoxa ? Spróbuj go dokładnie usunąć po odinstalowywaniu usuń wszystkie pozostałości, w folderach dane aplikacji, ustawienia lokalne\dane aplikacji oraz program files, przeczyść rejestr programami ccleaner i eusing free registry cleaner i zainstaluj ponownie. Tak myślę może najnowszy FF nie jest kompatybilny ze starymi skórkami z 98.
Pozdrawiam, koleś git

Awatar użytkownika
szczerbate mleko

Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: 17 mar 2009, 20:06

Mozilla Firefox - pojawiają się błędy

Post01 sie 2009, 16:20

Jeszcze jedno pytanko w zakładkach mam trochę odnośnikow do stron i chciałbym aby po zainstalowaniu nowej wersji były one tam nadal

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Mozilla Firefox - pojawiają się błędy

Post01 sie 2009, 16:24

Zakładki -> zarządzaj zakładkami -> importowanie i kopie zapasowe -> utwórz kopię zapasową... to dla wersji 3.xx

Zakładki | Zarządzaj zakładkami... | Plik | Eksportuj.... (wersja 2.0)

Którą masz wersję FF bo to ważne

Dla wersji 2.0 najlepiej: skopiuj plik o nazwie bookmarks z folderu C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\jakiś ciąg znaków, na inną partycję lub gdzie chcesz.

Awatar użytkownika
szczerbate mleko

Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: 17 mar 2009, 20:06

Mozilla Firefox - pojawiają się błędy

Post01 sie 2009, 17:11

I tak miałem 4 dodatki niekompatybilne z nowa pobraną wersją dwa z nim zostały zastąpione innymi odnośniki do stron widnieją w zakładkach na razie wszystko gra dzięki



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości