Nie mogę zainstalować Directx 9.0c - co robić?

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
zefir21

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2009, 13:09

Nie mogę zainstalować Directx 9.0c - co robić?

Post28 lut 2009, 13:14

Witam mam problem z zainstalowaniem directx9.0c na przykład 3 tygodnie temu chciałem zaktualizować go ale nie moglem ponieważ pliki (nie pamiętam jakie) były uszkodzone lub coś się z nimi stało a 2 dni temu pobrałem directx editorin żeby go usunąć ale potem wchodzę w winampa i pisze ze brak urządzenia dźwiękowego nie wiem jak se z tym poradzić proszę o pomoc. a jak chce grać w jakaś grę to wyskakuje mi coś takiego nie znaleziono DDRAW (składnika oczywiście) pomóżcie proszę bo nie chce go wieźć na format lub naprawę a jeszcze jedno ściągnąłem inna wersje i trwała inicjalizacja jak się kończyła wyskakiwało to żebym sprawdził plik DXerror.log i DirectX.log w folderze Windows abym rozpoznał problem.

-------------------------
zefir21, proszę stosować się do regulaminu forum. Na forum piszemy w języku polskim, używaj polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ż, ź, ł, ę, ś, ó).
rokko
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 13:28 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono pisownię

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Nie mogę zainstalować Directx 9.0c - co robić?

Post28 lut 2009, 13:21

Podaj zawartość tych plików DXerror.log i DirectX.log na stronie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników a tutaj podaj tylko link do nich.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Nie mogę zainstalować Directx 9.0c - co robić?

Post01 mar 2009, 11:32

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c :
http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=22
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Cube

Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 20 gru 2008, 16:49

Nie mogę zainstalować Directx 9.0c - co robić?

Post05 mar 2009, 11:12

Skoro Masz też komunikat o braku sterowników, to podaj jeszcze model płyty głównej.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości