Outlook 2007 nie działa na Windows 10

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
hjnowak

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:30

Outlook 2007 nie działa na Windows 10

Post24 maja 2016, 08:53

Mam problem z Outlookiem 2007. Niedawno przeszedłem na niego z 2003. Przy otwieraniu wiadomości. Pojawia się komunikat: „Program Microsoft Office Outlook przestał działać” Potem wyświetla się końcowy komunikat „Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie”. Przy próbie ponownego uruchomienia Outlooka pojawia się komunikat : Nie można otworzyć domyślnych folderów poczty e-mail. Nie można otworzyć pliku …ścieżka… Outlook.pst. Ponowne uruchomienie komputera na chwile poprawia działanie, niemniej po kilku próbach problem powraca. Tak samo dzieje się przy próbie napisania nowej wiadomości, lub odpowiedzi. Próbowałem kilku sposobów. Naprawiałem plik pst. programem SCANPST. Nic nie daje. Przy zmianie nazwy pliku Outlook.pst, np. na Outlook.pst1. na chwilę sytuacja się poprawia, ale po kilku próbach to samo. Próbowałem utworzyć nowy czysty plik pst. To samo. Także przy próbie stworzenia nowego konta. Jakiś czas jest dobrze i znów się wysypuje. Kilkakrotnie próbowałem od nowa instalować pakiet Office. Nic nie pomaga. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?
Pozdrawiam Jacek N.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2016, 08:53 przez XMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: korekta tytułu tematu

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Outlook 2007 nie działa na Windows 10

Post24 maja 2016, 09:48

Outlook 2007 nie jest przeznaczony na ten system.
Dlaczego nie korzystasz z dobrze działającej poczty systemu Windows 10 ?
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

hjnowak

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:30

Outlook 2007 nie działa na Windows 10

Post27 maja 2016, 22:55

Jeśli chodzi o pocztę w win 10 - Nie ma opcji skopiowania adresów z Outlooka z pliku pst. Czy wiesz jak to zrobić?



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości