Problem z managerem FF Down ThemAll

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
saad

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2008, 12:19

Problem z managerem FF Down ThemAll

Post23 sty 2009, 13:23

Dotyczy managera pobierania dla Firefoxa "DownThemAll" -> gdy wklejam link i wrzucam "pobierz"... to zamiast żądanego pliku ściąga mi tylko skrót internetowy do danej strony. Kto podpowie co jest nie tak?

edit @cosik-ktosik: przywrócenie nic nie dało. Ściąga i zapisuje nadal tylko skrót internetowy...
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 14:26 przez saad, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Problem z managerem FF Down ThemAll

Post23 sty 2009, 13:42

Wejdź w dodatki->rozszerzenia->DownThemAll->na dole kliknij, przywróć ustawienia domyślne.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Problem z managerem FF Down ThemAll

Post23 sty 2009, 22:04

Podaj konkretnie treść odnośnika, który chcesz pobrać, zerknę i zobaczę czy u mnie będzie podobnie. Co do problemu, już spotkałem się z nim, pliki które są podwójnie przekierowywane zazwyczaj nie dadzą się pobrać.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

saad

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2008, 12:19

Re: Problem z managerem FF Down ThemAll

Post23 sty 2009, 23:33

np. z Rapida - nic nie wchodzi,a nie znalazłem informacji,żeby linków rapdshare nie obsługiwało

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Problem z managerem FF Down ThemAll

Post23 sty 2009, 23:51

Spróbuj wkleić link do programu Orbit Downloader (Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników) i zobacz czy pobierze plik.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości