Problem z zaporą ogniową KPF 4.3

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
manius

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 19 lip 2009, 13:00

Problem z zaporą ogniową KPF 4.3

Post19 lip 2009, 13:09

Witam,
Mój problem przedstawia się następująco:
Trochę gram w CS 1.6 NS gdzie żeby znaleźć serwery trzeba wyłączyć Firewall'a (w moim przypadku KPF 4.3) więc tak robię, gram sobie jakiś czas (20 minut) i postać w CS staje. Wchodzę cały system dużo wolniej reaguje no i nie ma neta.Chyba włamanie. Co zrobić?? Zmiana zapory czy ustawienia. Z góry dziękuje za WSZYSTKIE rady i pomysły :idea:
Ostatnio zmieniony 19 lip 2009, 13:19 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: korekta tytułu

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Problem z zaporą ogniową...

Post19 lip 2009, 13:18

Zapora jest nieprawidłowo skonfigurowana, kiedy jeszcze używałem KPF też miałem spore problemy z nią. Najłatwiej sprawdzić wszystko na innej zaporze, świetną darmową propozycją jest Comodo Firewall Pro (również jest w polskiej wersji językowej).

Do deinstalacji obecnego firewalla użyj np. Revo Uninstaller. Deinstalacja może odbyć się według tej instrukcji -> Deinstalacja wybranej aplikacji przy pomocy Revo Uninstaller.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
manius

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 19 lip 2009, 13:00

Re: Problem z zaporą ogniową KPF 4.3

Post20 lip 2009, 10:59

Witam,
Dzięki za radę. Firewall dość fajny ale nieskuteczny ;/. Przy włączonym Comodo dzieje się to samo co przy wyłączonym KPF...
Czekam na inne pomysły. ;)

-- Dzisiaj, 12:36 --

Problem rozwiązałem z pomocą Sygate Personal Firewall, która skutecznie chroni przed atakami i pozwala szukać serwerów w grach Multiplayer bez jej wyłączania. Pozytywnie przeszła test bezpieczeństwa. Zaporę tą pobrałem stąd: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Temat uważam za zamknięty. :D Admin OFF.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości