Promocje w gazetach i nie tylko.

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post19 maja 2011, 00:30

w Komputer Niezbędnik nr 2 / 2011 polecam kontynuację
Avast Internet Security ver 6

Zawartość pakietu:
-antywirus
-firewall
-piaskownica
-antyspam

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post23 maja 2011, 11:04

Fix00ser, zainstalowałam wtyczkę flagfox w dwóch moich przeglądarkach, które nie obsługują Mc Afee Site Advisor, w Hyper Sonic Web Browser i Comet Bird. I teraz dzięki niej, mogę sprawdzić klasyfikację danej strony, według Mc Afee Site Advisor.

Bardzo dziękuję, że mi ją poleciłeś. :D
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post23 maja 2011, 13:30

jednak... czasami moje marudzenie komuś się przydaje :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post23 maja 2011, 14:26

Przed zainstalowaniem programów przeskanujcie je kilkoma programami ;)
Nie będę tu wymieniać stron oraz gazet.
Wystarczyło mi sprawdzić dwa razy - trzy trojany oraz więcej innych wirusów.
Mnie wystarcza avast+WinPatrol+zapora systemowa.
/radiówka/
Dodatkowo od czasu do czasu sprawdzam Dr. Web CureIt!
oraz Malwarebytes' Anti-Malware.
Odnośnie wtyczek to są potrzebne tylko z umiarem - w razie problemów można je wyłączyć lub odinstalować...
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post27 maja 2011, 00:05

60 minut za darmo w Skype.

Aby uzyskać kod promocyjny, uprawniający do 60 minut rozmowy za darmo, trzeba wejść na tą stronę na Facebook:

Kod: Zaznacz cały

http://www.facebook.com/apps/application.php?id=153660601316465&sk=app_209467532427272
i kliknąć na: Lubię to.

Jak nie otrzymacie tego kodu, to należy się skontaktować z organizatorami tej promocji, np. pisząc do nich maila na ten adres:

Kod: Zaznacz cały

support@ifeelgoods.com
.

Potem trzeba się zalogować w przeglądarce na swoje konto na Skype i wpisać tam promocyjny kod.

Na realizację tego zlecenia czeka się kwadrans.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post29 maja 2011, 18:54

Ta promocja o której piszesz jest już nieaktualna. Dostałem od nich mail na zapytanie o brak kodu...
Sorry the promotion is over
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post29 lip 2011, 22:05

Szkoda, ja na nią zdążyłam się załapać.

Żadna promocja nie trwa wiecznie. :(

-- 26 cze 2011, 15:22 --

W Komputer Świat Niezbędnik 3/2011 są takie pełne wersje programów:
- Advanced System Care Pro 4.1- pełna wersja dość dobrego programu do optymalizacji kompów,
- Radio Maximus 1.25- pełna wersja programu do słuchania i nagrywania radia internetowego, u mnie nie działa zbyt dobrze, ale mam darmową alternatywę, tej samej firmy- Tapin radio (w naszym dziale download),
- Registry First Aid 8- program do wyszukiwania błędów w rejestrze i jego optymalizacji, nie znam go za dobrze, więc go nie polecam,
- Tommy Tronic- fajna platformówka, której bohaterem jest Tommy, gra bez przemocy,
- Neuro Memory 4- pełna wersja programu do nauki języka angielskiego- na poziomie podstawowym, są dodatkowe pliki mp3.

-- 10 lip 2011, 00:20 --

W Komputer Świat 14/2011 są takie pełne wersje:
- Beaty Pilot 2.3- program do usuwania niedoskonałości ze zdjęć cyfrowych, on poprawia też wygląd twarzy,
- Bridge Construction Games- trzy gry, które są symulatorami budowania mostów,
- Multimedialny kurs japońskiego- program do samodzielnej nauki wiadomego języka.

W Pc Format 8/2011 są pełne wersje:
- Ashampoo Burning Studio Elements 10- pełna wersja programu do nagrywania płyt CD i DVD, u mnie został zdetronizowany przez darmowy CDBurner XP. Produkt firmy Ashampoo wymaga rejestracji, która wiąże się z przystąpieniem do ich newslettera i spamem, oraz specjalnymi promocjami,
- Hard Drive Washer 5- pełna wersja programu abc, do usuwania zbędnych plików, nie polecam go, lepszy jest Ccleaner,
- Photopus Standard Edition 1.1- program do wsadowego edytowania wielu zdjęć, wymaga rejestracji,
- Game Booster Premium- do optymalizacji kompa pod kątem gier.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

W Pc Format 8/2011 są też darmowe gry, nie polecam gier z myplacity.com, oraz freegamepick.com, gametop.com (jej firmy jest gra Magic Runes) bo gry tych producentów po instalacji i każdej rozgrywce próbują się łączyć z internetem. Ponadto gry firmy myplacity.com dodają niechcianą wtyczkę do IE (pytającą czy zainstalować Ask Toolbar) i chyba instalują tego toolbara w Firefox. Niestety gry z myplacity.com przeważają na tej płycie. :/

-- 16 lip 2011, 13:07 --

60 minut za darmo w Skype.

Aby skorzystać z tej promocji trzeba wejść na tą stronę:

Kod: Zaznacz cały

http://www.facebook.com/apps/application.php?id=153660601316465&sk=app_209467532427272
i kliknąć na: Lubię to, chyba że już to wcześniej zrobiliście.

A potem pójdźcie tutaj:

Kod: Zaznacz cały

https://login.skype.com/account/login-form?setlang=pl&return_url=https%3A%2F%2Fsecure.skype.com%2Faccount%2Flogin
zalogujcie się na Skype i wpiszcie swój kod promocyjny.

Możecie to też zrobić z poziomu Skype- wejść do konta i wybrać opcję zrealizuj kod promocyjny lub pre-paid.

Ta promocja jest ograniczona w czasie.

-- 29 lip 2011, 22:05 --

W Komputer Świat 16\2011 takie są pełne wersje:
- Testy na prawo jazdy 2011- dla przyszłych kierowców,
- Photo Scissors Pilot- pełna wersja programu do usuwania niechcianych elementów ze zdjęć, on wymaga darmowej rejestracji,
- Smarty Uninstaller 2012- pełna wersja całkiem nieznanego mi programu do odinstalowywania zbędnych programów, więc raczej go nie polecam.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post02 wrz 2011, 13:32

Częstochowa, 2 września 2011 r. ? Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z ?Rzeczpospolitą?, najczęściej cytowaną gazetą w kraju, i jednym z czołowych dzienników w Polsce. Efektem współpracy jest dołączenie do gazety ?Rzeczpospolita? płyty CD z najnowszą wersją programu do ochrony komputera ? Kaspersky Internet Security 2012 oraz programu do ochrony smartfonów ? Kaspersky Mobile Security 9.0.

Programy Kaspersky Internet Security 2012 i Kaspersky Mobile Security 9 dołączone do gazety to w pełni funkcjonalne, 3-miesięczne wersje produktów Kaspersky Lab. Zarejestrowani Czytelnicy po 3 miesiącach korzystania z programu mają możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania w atrakcyjnej cenie.

Gazeta z płytą z Kaspersky Internet Security 2012 pojawi się w sprzedaży 6 września 2011 r., natomiast wydanie z programem Kaspersky Mobile Security 9 trafi do sprzedaży 7 września 2011 r.

Źródło: Informacja prasowa Kaspersky
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post10 wrz 2011, 17:57

W Komputer Świat Niezbędnik 4\2011 są takie pełne wersje:
- Atlas Zwierząt Świata, na pewno program wartościowy dla osób ciekawych świata;
- Paragon Partition Manager 10 SE- pełna wersja programu do zarządzania partycjami, wymaga darmowej rejestracji;
- Larva Mortus- dość mroczna gra akcji, ponoć w konwencji horroru, trzeba zabijać różną bronią hordy potworów;
- Niemiecki Multimedialny Kurs Podstawowy- raczej przydatny kurs niemieckiego dla początkujących;
- Panda Antivirus Pro 2012- pełna wersja antywirusa, na trzy miesiące.

W Komputer Świat 19\2011 są takie pełne wersje:
- Frontface Advanced Edition- pełna wersja programu do zmiany interfejsu w komputerach z małymi ekranami;
- Spring Publisher- pełna wersja programu do projektowania wizytówek, publikacji, itp.

W PC Format 10\2011 są takie pełne wersje:
- Search and Recover 5, pełna wersja programu do przywracania skasowanych lub utraconych w inny sposób plików, nie należy go instalować na partycji, na której straciliście dane, on wymaga darmowej rejestracji, szczegóły jej dotyczące, są opisane w gazecie na stronie 44;
- Ashampoo Photo Commander 8.0- pełna wersja przeglądarki i edytora zdjęć, on wymaga darmowej rejestracji, która wiąże się z przystąpieniem do ich newslettera, a to wiąże się z użytecznymi informacjami o różnych promocjach i spamem;
-Right Click Configurator 4- pełna wersja programu, który ma ponoć uporządkować menu kontekstowe, mi jakoś nie przypadł do gustu, był w jakiejś promocji. On wymaga rejestracji na tej stronie:

Kod: Zaznacz cały

http://1-abc.net/0023/ed/bau_pl/m1.htm


Oraz program, z powodu którego na nowszym kompie mam Windows 7, bo uszkodził mi system i przywracanie systemu: Spy Emergency 9 . Za nic świecie go nie instalujcie :!:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

marsellus

Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 22 maja 2011, 21:39

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post10 wrz 2011, 20:36

Słabe te programiki w KS, no może oprócz Spy Emergency :mrgreen: Nie jest to taki zły program jak piszesz :clever:

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post12 paź 2011, 12:42

Marsellus, ten program usunął mi wirusa i popsuło się przywracanie systemu. No i system źle działał. Nie mogłam reinstalować XP, bo mój brat zapodział gdzieś płytki z instalkami systemu. Poszłam więc do sklepu i sprzedawca polecał mi inny system. Zapytałam się, czy chodzi mu o zniesławioną Vistę, ale chodziło mu o siódemkę, system całkiem mi nieznany i niepozbawiony wad. Reinstalowałam go, od czasu zakupu, z cztery razy...

-- 12 paź 2011, 12:42 --

W Komputer Świat 21\2011 są takie pełne wersje programów:
- Algodoo 1.8.5- edukacyjny program, będący symulatorem zjawisk fizycznych,
- Game Camcorder 2.1- do nagrywania filmów z gier video, oraz do robienia z nich zrzutów ekranu,
- PaperOffice 2011 Smart- pełna wersja programu do zarządzania dokumentami w biurze- ich skanowania i katalogowania. Ten program tworzy zaszyfrowaną bazę danych.

W Komputer Świat Expert 3\2011 są takie pełne wersje:
- Paragon Encrypted Disk 4.0 SE- pełna wersja programu do szyfrowania dysków,
- Ferro CCTV KS 3.6- pełna wersja programu do monitoringu różnych pomieszczeń, przy użyciu kamer, itp.,
- Game Booster Premium v2- pełna wersja programu do zarządzania procesami, aby gry lepiej działały,
- WinXP Manager v7.08- pełna wersja optymalizatora Windows, nie polecam go, bo są lepsze od niego programy, a jeden program do ochrony coś w nim wykrywał,
- Acoustica 4.1- pełna wersja programu do edycji i miksowania wielu ścieżek audio,

Na PCWorld 11\2011 są takie pełne wersje:
- Windows System Tools 2012- jakiś całkiem nieznany program do optymalizacji kompów, stworzony dla tej gazety,
- TrustPort Total Protection 2012- pełna wersja półroczna zupełnie nieznanego mi pakietu do ochrony.

W PC Format 11\2011 są takie pełne wersje:
- WYSIWYG Web Builder 4.5- pełna wersja programu do stworzenia i opublikowania własnej strony internetowej,
-CodeTwo Outlook Sync 1.0- pełna wersja programu do synchronizacji kopii programu Microsoft Outlook, znajdujących się w różnych komputerach, do synchronizacji poczty,
- (Ashampoo) Photo Optimizer 3.0- pełna wersja do optymalizacji zdjęć,
- (ABC) File Encrypter 4.0- pełna wersja programu do szyfrowania poufnych danych,
- G Data Internet Secuirty 2012- pełna wersja tego pakietu, na 90 dni.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

marsellus

Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 22 maja 2011, 21:39

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post12 paź 2011, 18:45

Łe same szmiry jak zwykle :mrgreen: :lol:

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post19 paź 2011, 07:52

Komputer Świat nr 22/2011 z okazji <małego jubileuszu> wydawca dołączył jako prezent
Panda Internet Security 2012 na 180 dni

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post13 gru 2011, 16:41

Aha, Fix00ser, nie powiedział, że do Komputer Świat 22\2011 jest dołączona też pełna wersja Encyklopedii Popularnej PWN.

Ponadto:
- na płycie dołączonej do Komputer Świat Niezbędnik są takie pełne wersje:
- 360 Amigo System Speedup Pro (pełna wersja programu, który wymaga bardzo dużej ostrożności od użytkowników, bo wpierw dobrze działa, a potem po którejś aktualizacji może usunąć masę rzeczy, które bynajmniej nie są śmieciami, z jego powodu musiałam swego czasu reinstalować Windows 7, bo pousuwał mi masę rzeczy),
- Francuski Multimedialny- kurs nauki tego języka,
- WebSite X5 Smart 9- pełna wersja programu do tworzenia stron internetowych,
- Be a King 2- gra strategiczna w świecie fantasy;

- na płycie dołączonej do Chip 11/2011 są takie pełne wersje:
- Multimedialny atlas- kolejna jego część, czyli: Świat w obrazach,
- Asystent CRM 2011 Biznes- program dla biznesmenów zarządzających swymi kontaktami z kontrahentami,
- Procblocker 3.0- raczej szpiegowski program do kontrolowania dostępu i monitorowania uruchomionych programów i procesów.

-- 05 lis 2011, 15:35 --

W PcFormat 12\2011 są takie pełne wersje programów:
- Bitdefender Antivirus PLUS 2012- pełna wersja całkiem nieznanego mi antywirusa, za darmo na pół roku, do domu i firmy, o ile się nie mylę, to licencja z jednej gazetki przypada tylko na jeden komputer,
- Website X5 Smart 9.0- pełna wersja programu do tworzenia stron internetowych,
- Advanced Registry Care 1.07*- pełna wersja jakiegoś programu do sprzątania w rejestrze, nie znam go i na pewno nie będę go testować, bo z wszelkimi optymalizatorami trzeba naprawdę uważać,
- Surf Trail Washer 5.0- pełna wersja programu firmy abc, który ma usuwać ślady po naszym serfowaniu, też go nie znam, ale niektóre produkty tej firmy są przydatne, np. File Finder i Personal Diary,
- Lucid Puppy 5- jakiś darmowy system.... :mrgreen:


Do Komputer Świat 23\2011 są dodane takie pełne wersje programów:
- Mobile Master Copy Station 7- program do przenoszenia danych ze starego telefonu komórkowego do nowego,
- Ashampoo Photo Coverter**- pełna wersja programu do edytowania zdjęć, zmiany ich rozmiaru, dodawania do nich znaków wodnych, itp.;
- oraz darmowe super pakiety programów do nagrywarek i komórek.

Do Dziennika Gazeta Prawna, który ukaże się siódmego listopada będą dodane takie pełne wersje programów:
- ABBYY FineReader 6.0- program, który zeskanowane strony tak przekształci, że będzie można je edytować,
- ABBYY Screenshot Leader- program do wykonywania zrzutów ekranu i edytowania tekstów na nich.


Darmowe mp3 z last.fm, nie trzeba się logować by je pobrać:

Kod: Zaznacz cały

http://www.lastfm.pl/music/+free-music-downloads
, są podzielone na gatunki. Niektórych plików mp3 nie mogłam pobrać, przy użyciu tej przeglądarki... ;) Nie wiem czemu. :mrgreen:


Album mp3 – Immortal Technique, The Martyr-za darmo. Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

http://viperrecords.com/
. O tej promocji napisali tutaj:

Kod: Zaznacz cały

http://www.tipradar.com/download-free-mp3-album-immortal-technique-the-martyr.html



* Strona producenta Advanced Registry Care 1.07 nie jest sklasyfikowana ani przez McAfee Site Advisor, ani przez WOT. Więc zapewne ten program jest całkiem nieznany, więc zalecam daleko idącą ostrożność w jego użytkowaniu.

** Ashampoo Photo Converter zapewne wymaga darmowej rejestracji, która wiąże się z przystąpieniem do ich newslettera. A to z kolei wiąże się z nie zawsze pożądanymi mailami, np. informującymi Was o możliwości płatnego upgrade pełnych wersji ich programów, zdobytych przez Was w legalnej promocji lub wygranych w jakimś konkursie. Więc lepiej podajcie im swój adres mailowy do zaspamowania. Jak go nie macie, to go sobie utwórzcie.

-- 12 gru 2011, o 13:29 --

Na płycie dołączonej do PC Format 1/2012 są takie pełne wersje programów:
- Xara Xtreme 5.0- zaawansowany program do edycji grafiki bitmapowej i wektorowej, a także do tworzenia broszur, etykiet, folderów i innych projektów,
- Ashampoo Anti-Malware 1.2.1*- pełna wersja dość dobrego programu do ochrony, w którego skład wchodzą dwa skanery- Emsisoftu i Ikarus (one słyną z FP), wydaje mi się, że z powodu dość dobrej ochrony w czasie rzeczywistym, ten program jest wart uwagi,
- Ashampoo WinOptimizer 6.60- wsteczna wersja dobrego programu do optymalizacji kompów,
- Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced- niby pełna wersja programu do wypalania płyt CD, DVD, itp., a tak naprawdę jest wersją testową,
- Ashampoo Home Designer 1.0- pełna wersja programu do projektowania domu z wyposażeniem,
- Ashampoo Magical Uninstall 2.0- pełna wersja programu do odinstalowywania zbędnych programów, może uruchamiać się z autostartem i monitorować instalowanie różnych aplikacji,
- Ashampoo Snap 4.0- pełna wersja dość trudnego w obsłudze programu do wykonywania zrzutów ekranu, a także do nagrywania ich w postaci video,
- Ashampoo Undeleter 1.0- pełna wersja programu, który ma przywracać skasowane przez nas lub utracone w inny sposób dane, one nie powinny zostać nadpisane, po utracie danych, które chce się odzyskać, nie należy też defragmentować twardego dysku, a przywracane dane lepiej umieszczać na innym dysku niż ten, z którego zniknęły,
- Ashampoo Internet Accelerator 3.0- pełna wersja programu do przyśpieszania internetu- nie znam go, więc nie mam zdania na jego temat, jak macie szybkiego neta, to raczej go już nie przyśpieszajcie, a jak jednak chcecie to zrobić, to lepiej utwórzcie punkt przywracania systemu- o ile to cokolwiek da :mrgreen: ,
- CloudBerry Online Backup 2.4.1- pełna wersja programu do automatycznego wykonywania kopii zapasowych wybranych danych na dysku twardym, innym nośniku lub online.


* Rejestracja programów firmy Ashampoo jest równoznaczna z przystąpieniem do ich newslettera, co z kolei wiąże się z nie zawsze pożądanymi przez Was mailami, czyli spamem. Np. z informacjami o możliwości płatnego upgrade pełnych wersji ich produktów, zdobytych w legalnych promocjach.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Na płytce dołączonej do Komputer Świat 26\2011 są takie pełne wersje programów:
- Jet Drive 5- pełna wersja programu do defragmentacji, którego raczej nie polecam, bo jego wsteczna wersja powodowała, że partycja systemowa zajmowała coraz więcej miejsca,
- Chameleon Clock 5- pełna wersja programu wyświetlającego różne zegarki na pasku zadań i pulpicie w systemie Windows. Zawiera też kalendarz i organizer, który przypomni o zadaniach do wykonania.

A na płytce dołączonej do PC World 1\2012 są takie pełne wersje programów:
- PC Fix 2011- całkiem nieznany mi program do optymalizacji, który ma naprawić wszelkie problemy związane z Windows,
- F-Secure Internet Security 2012 z licencją na trzy miesiące- całkiem nieznany mi pakiet do ochrony kompów.

-- 13 gru 2011, o 00:59 --

Na płytce dołączonej do Komputer Świat Niezbędnik 6\2011 są takie pełne wersje programów:
- Ashampoo Burning Studio 2012- pełna wersja komercyjna programu do wypalania danych na płytach CD, DVD, Blue Ray, a także zgrywania muzyki, oraz tworzenia obrazów płyt i kopiowania płyt CD, DVD, Blue Ray, ten program wymaga darmowej rejestracji,*
- Nexus Ultimate- pełna wersja dość efektownego paska narzędziowego, dzięki któremu można uporządkować ikony na pulpicie lub obciążyć menu start, jest naprawdę fajny i nie musi się ładować z autostartu- nie do końca rozumiem jego licencję, bo tam jest napisane, że on może być aktualizowany do listopada zeszłego roku :mrgreen: . Ten program trzeba za darmo zarejestrować, adres do strony rejestracyjnej jest podany na płycie, w opisie tego programu. Tam trzeba podać swe imię, nazwisko, adres mailowy i kliknąć na: Checkout. Na następnej stronie zostanie wyświetlony kod aktywacyjny tego programu. Potem trzeba zainstalować Nexus, wejść do menu preferencje i go zarejestrować,
- Hiszpański multimedialny kurs podstawowy- kurs od podstaw dla osób, które chcą się nauczyć hiszpańskiego,
- Outpost Antivirus Pro (32-\ 64-bit)- pełna wersja całkiem nieznanego mi antywirusa, znam tylko zaporę tej firmy. To jest pełna wersja na pół roku. Ów program wymaga darmowej rejestracji,
- Faktura-NT-5- pełna wersja programu do prowadzenia sprzedaży w formie, zarządzania fakturami, magazynem i płatnościami, aby mieć pełną wersję tego programu należy wpisać dwa kody aktywacyjne podane w gazetce- pierwszy aktywuje pełną wersję tego programu, a dzięki drugiemu można liczyć na jego aktualizacje i wsparcie techniczne (w gazetce wszystko jest wyjaśnione),
- Razor2: Hidden Skies- pełna wersja kosmicznej strzelanki, trzeba przejść 50 poziomów i pokonać bossów, trzy poziomy trudności, 250 MB zajętego miejsca, ta gra nie wymaga rejestracji, ale ponoć łączy się z netem- nie wiem o co chodzi, bo jeszcze nie odpalałam tej gry. :mrgreen:

-- 13 gru 2011, o 16:41 --

Oprócz tego na powyższej płycie są jeszcze specjalne wersje:
-cFossSpeed 6.6- do przyśpieszania łącza internetowego, pełna wersja na 90 dni,
- Akademia Umysłu Junior- program edukacyjny dla dzieci od 6 do 9 lat.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post23 gru 2011, 17:46

Nie wiecie przypadkiem, czy to prawda, że w Małym Gościu Niedzielnym ukazał się klucz do ESET`a 5?
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości