Promocje w gazetach i nie tylko.

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post20 sty 2012, 12:46

Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z "Rzeczpospolitą" w dniach 23 oraz 24 stycznia do nakładu gazety
będą dołączone płytki z najnowszą wersją programu do ochrony komputera oraz smartfonów
Kaspersky Internet Security 2012
Kaspersky Mobile Security 9.0
w/w progsy będą z pełną licencją na 3-m-ce

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post21 mar 2012, 17:52

Na płytce dołączonej do Komputer Świat 2\2012* są takie pełne wersje programów:
- Encyklopedia PWN Natura. Część pierwsza: Człowiek- gratka dla wszystkich, którzy są żądni wiedzy. Jest tutaj opisane nie tylko funkcjonowanie ciała człowieka, ale i nasi praprzodkowie,
- Bezpieczny Bank Online- system operacyjny z programami do zarządzania finansami,
- Fakturant 2- program, który ma ułatwić prowadzenie własnej firmy i zawiera faktury, magazyn i KPiR,
- Fakturzysta Start X1- czteromiesięczny program, podobny do powyższego, dla firmy,
- Navy Field- bitwa morska online,
- Blackshot- sieciowa strzelanka dla wielu graczy.

A na płytce dołączonej do PC Format 2/2012 są takie pełne wersje:
- East-Tec Eraser 2011- pełna wersja programu do usuwania naszych prywatnych danych i do bezpowrotnego kasowania plików z komputera, on wymaga darmowej rejestracji na stronie jego producenta,
- SSD Fresh Plus 2012- pełna wersja programu, który ma wyłączyć te opcje systemowe, które mogą źle wpłynąć na żywotność dysków SSD,
- Ashampoo Photo Coverter- pełna wersja, dość ograniczonego funkcjonalnie programu do edycji zdjęć,
- Abelssoft Folder Visualizer 2011- pełna wersja programu, który w sposób graficzny ma wyświetlać zajętość folderów i plików znajdujących się na danych dyskach. On u mnie na Windows 7 64-bit, jakoś nie radził sobie z dyskiem D, od razu się samoistnie wyłączał, jak chciałam sprawdzić ten dysk. Ów program wymaga darmowej rejestracji.


* Komputer Świat od teraz nie jest już dwutygodnikiem i będzie się ukazywać co miesiąc.

-- 21 mar 2012, o 17:52 --

Na płytce dołączonej do PC Format 4/2012 są takie pełne wersje programów:
- CyberGhost VPN 4.8.17- dzięki któremu można anonimowo serfować,
- PrivacyKeyboard 10.3- on ma nas chronić przed keyloggerami,
- WebcamMax 7.5- on ma nakładać zabawne efekty na obraz z kamerki internetowej,
- Pit Fornat 2011- do wypełniania, obliczania i drukowania deklaracji podatkowych PIT,
- RestoreIT 7.0- program który ma tworzyć kopię zapasową, a także tworzyć migawki systemu i jego punkty przywracania. Prawdopodobnie on zażąda wyłączenie ochrony systemu, a jak ja to zrobię, to przywracanie systemu popsuje mi się na amen.

A na płytce dołączonej do Komputer Świat Niezbędnik 1\2012 są takie pełne wersje programów:
- USB Safeguard- na pewno przydatny program do szyfrowania danych znajdujących się na dyskach przenośnych,
- PC Fresh 2011- pełna wersja programu do optymalizacji laptopów, np. poprzez wyłączenie niepotrzebnych usług,
- Abelssoft Backup2012 SE- pełna wersja programu do automatycznego wykonywania kopii zapasowych i do ich szyfrowania,
- SSD Fresh- całkiem nieznany mi program do wydłużenia czasu użytkowania dysków SSD, poprzez zmianę ustawień systemu Windows,
- Gish 1.6- pełna wersja platformówki, w której wcielamy się w zmiennokształtnego stwora, pragnącego uratować swoją porwaną narzeczoną.

______________________________________________________________________________________________________

W konkursie zorganizowanym przez makeuseof.com, trwającym do 11 kwietnia, można wygrać nowego iPada.

W tym celu należy:
- zostać ich fanem na Facebook:

Kod: Zaznacz cały

http://facebook.com/makeuseof
, aby uzyskać od nich kod promocyjny,
- wypełnić formularz po kliknięciu w odnośnik na tej stronie:

Kod: Zaznacz cały

http://www.makeuseof.com/tag/new-ipad-review-giveaway/
,
- potem trzeba im podać swe imię, adres mailowy,
- możecie udostępnić innym informację o tym konkursie.
- mieć szczęście.

Powodzenia. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Emmers

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:20

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post24 maja 2012, 18:36

stukot pisze: WinXP Manager v7.08- pełna wersja optymalizatora Windows, nie polecam go, bo są lepsze od niego programy, a jeden program do ochrony coś w nim wykrywał,

Nie wiem skąd taka opinia o jednym z najlepszych programów w kategorii optymalizacji Windows Xp,pewnie z niewiedzy.Tego programu używam od zawsze i nie widzę dla niego konkurencji , nawet w TuneUp Utilities .

Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post24 maja 2012, 18:39

stukot pisze:WinXP Manager v7.08- pełna wersja optymalizatora Windows, nie polecam go, bo są lepsze od niego programy, a jeden program do ochrony coś w nim wykrywał,


Jak ma się ich 5 na raz, to nie ma się co dziwić. Aż dziw bierze, że antywirus w samym sobie Ci zagrożenia nie znajduje. :D
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Promocje w gazetach i nie tylko.

Post14 mar 2014, 22:10

Emmers, po prostu testowałam ten soft i jakoś nie przypadł mi do gustu. Dotyczyło to jego wstecznej wersji, teraz może się polepszył... Poza tym rzeczywiście nie umiałam go używać i przy jego użyciu poprzenosiłam foldery systemowe i wówczas to skończyło się reinstalacją systemu.

Pamiętam, że jak WinXP Manager wykrył kilka bajtów śmieci, to to urastało rangą do kilku megabajtów.

Ok, nie znam nowszych wersji tego softu, więc nie mnie go oceniać.

Jednak nie zamierzam go przetestować.

Greh, teraz w kompie mam tylko te programy do optymalizacji, z wyjątkiem dwóch, na których polegam.

-- 28 lut 2014, o 23:29 --

Na płytce dołączonej do Komputer Świat Niezbędnik 1/2014 są takie pełne wersje:
- Ashampoo WinOptimizer 2014 (mniej funkcjonalna wersja programu do optymalizacji systemu),
- Ashampoo SlideShow Studio 2013 (do tworzenia pokazów slajdów ze zdjęć, ponoć w jakości HD),
- HD Video Converter Factory Pro 6 (do konwertowania plików video do ponad 100 formatów, nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o czas na jego instalację i rejestrację),
- docLock 1.1.1 (do zabezpieczenia hasłem różnych plików i floderów),
- Reg Organizer 6.0 (do usuwania zbędnych wpisów z rejestru, jego defragmentacji, odinstalowania zbędnych programów),
- Encyklopedia PWN Kultura (dotycząca: cywilizacji Europejczyków).

-- 14 mar 2014, o 22:10 --

Na wirtualnej płytce, dołączonej do Komputer Świat 4/2014 są następujące pełnej wersje:
1) PC Unlocker Pro- który należy zainstalować na płytce lub pendrive, które są bootowalne i następnie uruchomić go na kompie, do którego nie macie dostępu, bo np. zapomnieliście hasło.
2) Ashampoo HDD Control 2- pełna wersja programu, który ma monitorować stan dysku twardego i dzięki wykonaniu różnych testów, ostrzec przed możliwą awarią twardego dysku. On też usuwa śmieci, ponoć odzyskuje dane i defragmentuje dysk twardy.
3) Express Uninstaller- program do odinstalowywania zbędnych programów, ponoć tak, że nie pozostanie po nich żaden ślad. Może go przetestuję...
4) Hetman Uneraser 3- do odzyskiwania skasowanych lub utraconych w inny sposób danych. Sądzę, że raczej warto go przetestować.
5) Videoget 6-do ściągania video z YouTube, oraz z innych serwisów. Zdaje się, że on nie integruje się z przeglądarkami internetowymi... Ma to też swoje plusy, zwłaszcza jak już używa się innego programu tego typu, który pomyślnie zintegrował się z przeglądarkami... Może go przetestuję...

Ponadto dostępny jest pakiet sześciu programów, aby drukować taniej, niektóre chyba są w wersji trial, oraz audiobook Pierścień i róża, autorstwa Williama Thackeray'a.

Swoją drogą wolę stare poczciwe płyty, a nie jakąś wirtualną płytę.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości