RegOrganizer 6.0 i Windows 7.

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

RegOrganizer 6.0 i Windows 7.

Post12 mar 2014, 22:11

Czy RegOrganizer 6.0 jest naprawdę kompatybilny z Windows 7 (i niby z Windows 8)? :mrgreen:

Czy ten program jest naprawdę skuteczny, w wyszukiwaniu błędnych wpisów w rejestrze?

I czy jest na tyle bezpieczny, aby spokojnie go używać?

Pytam się o to, bo do pewnej gazetki komputerowej dodali płytkę min. z pełną wersją tego softu... Więc pomyślałam, że warto byłoby go przetestować.

Jednak nie mam już zbytniego zaufania do nowych programów...

Czy ktoś z Was używał RegOrganizer 6.0 i miał potem jakieś problemy?

I co sądzicie o tym sofcie, warto go używać? :mrgreen:

Edit:

Pełna wersja Reg Organizer 6.0 jest dodana do Komputer Świat Niezbędnik 1/2014.

Używam darmowego softu Registry Life, wyprodukowanego przez tego samego producenta. Czy one znacznie się różnią? :mrgreen:

-- 12 mar 2014, o 22:08 --

Edit:

Zdecydowałam się zainstalować ten program i okazało się, że jest w pełni kompatybilny z Windows 7.

Poza tym jest to bardziej rozbudowana wersja innego programu tej firmy, Registry Life.

Na razie go użyłam do posprzątania w rejestrze i jego defragmentacji, a potem do usuwania zbędnych plików.

Jednak nie zamierzam przy jego użyciu optymalizować systemu, mam inne programy od tego.

Dziś przetestowałam jak on odinstalowuje zbędne aplikacje, na pierwszy ogień poszedł Registry Life...

Aby coś odinstalować należy dwukrotnie kliknąć na: Uninstall: wpierw by coś odinstalować, a potem by usunąć ślady po nim z twardego dysku i rejestru. Ten soft automatycznie tworzy punkt przywracania systemu, co czasem bywa zbędne...

Ten soft ma też moduł do zarządzania Autostart i wyświetla wszystkie zainstalowane programy, całkiem przejrzyście. Te dane bierze z rejestru.

W każdym razie uważam, że warto było zainstalować Registry Organizer.

Jednak nie wykorzystam wszystkich opcji, które udostępnia. Będę go głównie używać do sprzątania w rejestrze i jego defragmentacji- ale nie będę jej robić tak często, jak on zaleca.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

RegOrganizer 6.0 i Windows 7.

Post21 kwie 2014, 16:55

Może i warto ponieważ ma w sobie wiele programów tak jak np. Eusing Free Registry Cleaner, Defraggler, itp. i takie funkcje jak msconfig czy też panel do odinstalowania itp. . Tylko terasz zapłacić za program od tak zwanego "wszystkiego" czy instalować osobne programy ale darmowe. Ale jeszcze za pomocą "magij" sprawdzę pełną wersie i wtedy powiem czy warto.

-- 18 kwi 2014, 13:43 --

Reg Organizer 6.32
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Spolszczenie:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

-- 21 kwi 2014, 15:55 --

Używam i co ras bardziej przekonuje się do niego. np. Nie dość ze usuwa program to jeszcze klucz rejestru, wartości rejestru, foldery, pliki i to znaczy usuwa całkowicie, czyli nie ma śladu. 8-) Jeszcze trochę rzeczy do ogarnięcia, ale już mówię ze warto zaopatrzyć się w ten program.
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Mops

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 24 cze 2014, 07:15

RegOrganizer 6.0 i Windows 7.

Post25 cze 2014, 12:15

Mam ten program w Windows 7 64 bit, jest o.k.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości