System Mechanik 8 do visty

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
btonga

Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:18
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontaktowanie:

System Mechanik 8 do visty

Post04 sty 2009, 13:58

Witam,
Kiedyś pokusiłem się i kupiłem ten program. Moim zdaniem jest dobry. Jak prawie w każdym tego typu programie jest w nim funkcja analizy systemu. Można przeprowadzić "quick analysis", która ma trwać około 1-2 minuty lub "deep analysis" około 5-7 minut. Ta pierwsza działa ok, natomiast druga - nie :( . W szybkiej analizie po około 2 minutach jest wykaz błędów czyli tak jak powinno być ale głęboka analiza nie ma końca. Skanuje cały czas. Czekałem kiedyś godzinę i nic. Zostawiłem nawet komp włączony na noc. Rano skanował dalej :D :D . W międzyczasie robiłem reinstalację systemu ( z innych powodów ). Niestety deep analysis w SM 8 zostało bez zmian. Mogę czekać do... ;) . Napisałem do pomocy technicznej iolo bo tak się zwie producent i już ponad dwa miesiące odpisują mi pytania na temat mojego systemu ale nic na temat tego problemu. Wczoraj zainstalowałem ten program na innym kompie w sieci i wszystko działa jak powinno. Znaczy to, że przyczyną jest mój komputer :?: . Jest teraz tyle darmowych, dobrych podobnych programów i pewnie najprościej byłoby po prostu go odinstalować ale przecież za niego zapłaciłem, więc dlaczego ;) ?
Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu ?
mac os x & win7 user


  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości