Touchpad nie działa na żadnym sterowniku (Win10, E5-511)

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Exbitz

Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 16 lis 2014, 19:55

Touchpad nie działa na żadnym sterowniku (Win10, E5-511)

Post19 sty 2018, 15:37

Mam dość spory problem z laptopem mojej dziewczyny. Po zainstalowaniu na nim Windowsa 10, touchpad przestał działać. Wcześniej był na nim Win8 i wszystko śmigało prawidłowo, podobnie jest na 10, pomijając touchpad. Próbowałem instalować tony driverów, zarówno wersji z Win10 z oficjalnej strony producenta, jak i tych z Win 8.1, który był poprzednio na laptopie. Niestety, mimo moich wielokrotnych prób, touchpad dalej nie działa. Żaden sterownik nie pomógł. Nie mam pojęcia co zrobić z tym fantem, może ktoś z Was miał podobny problem albo będzie w stanie mi pomóc, bo nie będę przecież ponownie instalował ósemki przez touchpada. :( Z góry dziękuję za pomoc.

Acer Aspire E5-511
Windows 10 Home x64

EDIT: Wrzucam screen z menedżera urządzeń, jeśli to w czymś może pomóc, ale moim okiem wszystko o dziwo wygląda podejrzanie prawidłowo.

Obrazek

EDIT2: Zaktualizowałem BIOS, pojawiła się opcja touchpad, zaznaczyłem jako advanced, po czym próbowałem ponownie zainstalować sterownik, nic z tego. Zainstalowałem nawet znowu chipset, a potem po raz n-ty driver, nic z tego. Więc spróbowałem ręcznie to zrobić w menedżerze urządzeń i wyskakuje taki błąd. Załamuję ręce :(

Obrazek

EDIT 3: Po włączeniu i wyłączeniu touchpada w ustawieniach (zakładka płytka dotykowa), działa około 3 sekundy, ale bardzo wolno, "szarpie" i przestaje działać. Sytuacja powtarza się w kółko po wyłączeniu i ponownym włączeniu.


  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości