Uszkodzony plik audio

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Uszkodzony plik audio

Post17 cze 2009, 19:31

Co Masz na myśli? Ja za ciebie tego nie zrobię to ty dysponujesz plikami.

PS. Przedstawiłem teoretyczne rozwiązanie problemu. Innego nie widzę, próbowałeś już wszystkich standardowych.

-- Dzisiaj, 20:06 --

Zobacz jeszcze to narzędzie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, które potrafi naprawić uszkodzony nagłówek plików AAC, AC3, VBR MP3, WAV.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Lunatykowaty

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48

Uszkodzony plik audio

Post17 cze 2009, 20:44

Być może jest uszkodzony. Nie jestem w tym dobry ale próbowalem coś z audacity, lecz tam mogę jedynie przenieść same dane, audio nie. Nagrałem przed sekundą drugi plik i mogę bez problemu przenieść go na komputer ale przez winampa nie idzie go odtworzyc, jedynie przez GoldWave. A gdy próbuję zrobic to samo z feralnym plikem pojawia się problem bo program nie może odczytać typu pliku. Z tym zapisywaniem to moja wina bo trzeba po prostu chwilkę poczekać a ja starałem sie wyjść.. Starałem się również sprawdzić ten nagłówek w HxD no ale rzecz jasna wyskakuje "Błąd odczytu strumienia.". GoldWave jakoś odtwarza normalnie ten dobry plik a gdy chce odtworzyc przez audacity to ten dźwięk przypomina piszczenie i trwa to niecałą sekundę. Po przekonwertowaniu na mp3 jest tak samo tylko, że mogę to odtworzyc w winampie. A to narzędzie BeSliced to nawet nie wiem jak włączyć.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Uszkodzony plik audio

Post17 cze 2009, 21:06

Ściągasz i rozpakowujesz plik ZIP.

Uruchom plik wykonywalny BeSliced.exe

Przeciągnij na otwarte malutkie okienko programu plik, który chcesz naprawić.

Z menu wybierz akcję naprawy czyli Fix File

Otworzy się okno wiersza poleceń, którego nie wolno zamknąć.

Po operacji naprawy w tym samym katalogu co źródłowy plik powstanie nowy, naprawiony przez to narzędzie.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Lunatykowaty

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48

Re: Uszkodzony plik audio

Post19 cze 2009, 20:15

Gdy nakladam plik i zaznaczam wav cos tam sie robi ale po chwili pisze "Error: Input file isn't a valid WAVE file". Zrobilem to samo tylko zaznaczyłem mp3 no i niby operacja powiodla sie i przekonwertowano dany plik na mp3 ale rozmiar wynosi 0.
Trudno, bywa.. Dzieki za wszystko i zdrowia zycze.

Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Uszkodzony plik audio

Post21 cze 2009, 20:50

Z Twoich wypowiedzi można wywnioskować, że plik możesz odtworzyć na mp4.
Więc tak:
1. Podłącz odtwarzacz mp4 do komputera z wyjścia na słuchawki do wejścia Line in
2. Pobierz program Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
3. Włącz odtwarzanie pliku w mp4 a nagrywanie dźwięku w FSR, ustawiając jako źródło dźwięku Line in.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości