W jaki sposób usunąć cFosSpeed z komputera

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
mir

Stały bywalec
Posty: 617
Rejestracja: 01 kwie 2009, 15:23

W jaki sposób usunąć cFosSpeed z komputera

Post13 paź 2009, 19:39

Witam, instalowałem kiedyś cfosa, przerwała się w połowie się instalacja (reset kompa) i teraz mam mnóstwo tego w menadżerze urządzeń. Ponowna instalacja nie wchodzi w grę. Moje pytanie:
Czy da się tego pozbyć i jak?
P.S Jak daje odinstaluj urządzenie to pisze nie można odinstalować tego urządzenia ponieważ może być potrzebne do rozruchu komputera.
Obrazek

mir, krótszego tytułu nie dało się zrobić? Ile razy mam upominać o prawidłowym tytułowaniu wątków.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2009, 19:44 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmieniono tytuł

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

W jaki sposób usunąć cFosSpeed z komputera

Post13 paź 2009, 19:55

Ponowna instalacja nie wchodzi w grę

Nie widzę innego rozsądnego wyjścia jak tylko ponownie zainstalować aplikację, a następnie odinstalować ją poprzez Start -> Programy -> cFosSpeed -> Uninstall cFosSpeed. Sam producent zaleca tego typu rozwiązanie.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

mir

Stały bywalec
Posty: 617
Rejestracja: 01 kwie 2009, 15:23

W jaki sposób usunąć cFosSpeed z komputera

Post13 paź 2009, 22:49

Nic to nie pomogło. Jakieś inne pomysły?

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

W jaki sposób usunąć cFosSpeed z komputera

Post13 paź 2009, 23:02

Ja bym przeszukał cały windows, znalazł jego sterowniki, znalazł wszystko w rejestrze co z nim związane, po prostu usunął go całkowicie, bez uninstallki. A jest aktywny jakiś proces, usługa od niego ?
Pozdrawiam, koleś git



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości