Wasze dodatki do Google Chrome.

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post22 lis 2010, 22:33

Wasze dodatki do Google Chrome.

Proponuję temat w którym będziecie pisać, jakie macie dodatki do Google Chrome- jak będziecie chcieć to z ich opisem i wstawcie linki skąd je pobrać.

Moje wtyczki do Google Chrome:

1. Adblock plus: ta wtyczka służy do blokowania reklam, można ją pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
2. Downloads: ona daje dostęp do okna pobierania plików z poziomu toolbara, Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
3. browser button for adblock: wtyczka usprawniająca działanie adblock plus, do pobrania z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
4. chrome tv- wtyczka umożliwiająca oglądanie telewizji; z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
5. flash block: Wtyczka blokująca obiekty flash, w tym niechciane animacje w tym formacie; z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
6. WOT- wtyczka informująca, które strony są bezpieczne, a które nie; z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
7. click & Clean: wtyczka usuwająca min. ciasteczka i historię po serfowaniu w internecie, uruchamia się, jak się wyłączy przeglądarkę, z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
8. chrome radio player: wtyczka umożliwiająca słuchanie radia internetowego; z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
9. go extentions: ta wtyczka umożliwia szybki dostęp do zainstalowanych wtyczek, bezpośrednio z toolbara; z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
10. site advisor for chrome: Mc Afee Site Advisor w wersji dla Google Chrome, on rzeczywiście się sprawdza; z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
11. shout cast radio: wtyczka umożliwiająca słuchanie radia internetowego; z; Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Pozostałe wtyczki to gry:

1. Snake: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
2. Pacman: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
3.Bejeweled: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
4. Bunch: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Oraz themes:

1. Modern theme: nowoczesna skórka z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
2. Hardware theme: polecam zwłaszcza ten motyw; z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
3. Gold theme: złota skórka, z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników,
4. Tron legacy: ciekawa skórka, z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Czy w Google Chrome można swobodnie zmieniać themes, czy trzeba co chwila je pobierać? Czy jest jakaś wtyczka umożliwiająca zmienianie themes?

Pochwalcie się swoimi wtyczkami do Google Chrome. Na pewno są ciekawe i jest ich bardzo dużo.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2010, 22:38 przez stukot, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Wasze wtyczki do Google Chrome.

Post22 lis 2010, 22:34

Nie używam ogólnie Chrome, nie mam się więc czym chwalić ale może inni tak ;) Mam go do testowania czy HF się dobrze wyświetla ale jest goły.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post22 lis 2010, 22:37

Cosik_ktosik, mam Google Chrome i inne przeglądarki, bo kiedyś Fort Knox Personal Firewall wieszała mi internet. Nim się zorientowałam w czym problem, miałam sporo przeglądarek internetowych. Używam Google Chrome lub Chrome Plus (są kompatybilne z tymi samymi wtyczkami), bo one są szybkie, ale wolę Firefoxa- to jego używam jak udzielam się na różnych forach, na których jestem.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
sero

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 11:19
Lokalizacja: Pabianice

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post04 gru 2010, 17:41

A ja zamiast Google Chrome używam Chromium. Bez dodatków.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post04 gru 2010, 18:29

Sero też miałam Chromium, miało różne dodatki, ale one wszystkie nagle zniknęły, więc je usunęłam.

Sero- masz wersję portable Chromium czy instalacyjną?

Czemu nie używasz żadnych pluginów? :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
sero

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 11:19
Lokalizacja: Pabianice

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post04 gru 2010, 23:55

Mam Chromium instalowaną z gotowego pakietu binarnego pod Arch Linux zarówno na stacjonarnym komputerze jak i laptopie. A jeśli chodzi o dodatki to rzadko z nich korzystam w jakiejkolwiek przeglądarce, może oprócz sprawdzania pisowni, spolszczających itp. Po prostu nie używam rzeczy, których nie uznam za niezbędne.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post18 mar 2011, 00:44

Kolejne wtyczki:
Personal Blocklist (by Google): Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Ma zapobiegać temu, że inne strony zbierają informacje, jak coś wyszukuję w Google.

Ghostery dla Google Chrome: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ta wtyczka blokuje trackery.

Better Pop Up Blocker: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników lepsza wtyczka do blokowania wyskakujących okienek.

Flash Control: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników do kontrolowania Adobe Flash Player.

Quickrr Translator: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników wtyczka do tłumaczenia stron w różnych językach.

Transformers theme: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, skórka do Chrome z mojego ulubionego filmu.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post18 mar 2011, 08:27

Adblock, Flashblock i Theme Tiesto.
Amen. ;)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post28 cze 2011, 01:14

Kolejne- na próbę:

Quickrr TV & Video: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników do oglądania telewizji online.

Quickrr Games: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników do grania w gry online.

-- 28 cze 2011, 01:14 --

TrackMeNot:

Kod: Zaznacz cały

https://chrome.google.com/webstore/detail/cgllkjmdafllcidaehjejjhpfkmanmka?hl=pl
, wtyczka, która bombarduje wyszukiwarki, w tym Google, nieprawdziwymi informacjami. (Istnieje też wersja tej wtyczki na Firefox).


Znacie jakąś wtyczkę, przyśpieszającą pobieranie w Google Chrome? :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post28 cze 2011, 07:58

stukot pisze:Znacie jakąś wtyczkę, przyśpieszającą pobieranie w Google Chrome?


Szybsze łącze internetowe? ;)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post09 lip 2011, 23:19

APNG:

Kod: Zaznacz cały

https://chrome.google.com/webstore/detail/ehkepjiconegkhpodgoaeamnpckdbblp?hl=pl
wtyczka wspierająca animowane obrazki PNG w Google Chrome. Ona może działać na wybranych stronach, albo być zabroniona na niektórych.

Wiem o tej wtyczce dzięki deFco247, który ma fajnego awatara w APNG. :)

greh napisał(a):
stukot napisał(a):Znacie jakąś wtyczkę, przyśpieszającą pobieranie w Google Chrome?

Szybsze łącze internetowe? ;)


A tak na poważnie, jak przyśpieszyć działanie Google Chrome i pobieranie plików? :mrgreen:

Jaki jest dobry akcelerator pobierania plików dla Google Chrome? :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
deFco247

Ekspert
Posty: 371
Rejestracja: 02 sty 2011, 17:27
Kontaktowanie:

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post10 lip 2011, 00:38

TamperMonkey
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Menadżer userscriptów rozszerzający kompatybilność Chrome'a (oraz pochodnych przeglądarek) z userscriptami przeznaczonymi dla Fx z zainstalowanym Greasemonkey.

Tabs to the front!
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Po instalacji tego rozszerzenia nowo otwarte karty są od razu aktywowane.

Awatar użytkownika
kamyk

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 27 cze 2011, 21:32

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post12 lip 2011, 12:33

A to moje 4 ,które używam

Obrazek

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post27 sie 2011, 16:50

Zainstalowałam nowe rozszerzenia do Google Chrome.

Niezbyt funkcjonalne Open All in Tabs:

Kod: Zaznacz cały

https://chrome.google.com/webstore/detail/pjoedonegmkhnafonijkkeoimjambmbk?hl=pl&hc=search&hcp=ext
Ono ułatwia otwarcie wielu zakładek na raz, ale niezbyt sobie radzi, jak jest wiele podfolderów.

Przydatne Close All Tabs:

Kod: Zaznacz cały

https://chrome.google.com/webstore/detail/ghcmiphoepcihlmphakgmpapfpldlleg?hl=pl&hc=search&hcp=main
. Dzięki niemu szybko zamkniemy wszystkie zakładki.

Oraz Chrome Toolbox:

Kod: Zaznacz cały

https://chrome.google.com/webstore/detail/fjccknnhdnkbanjilpjddjhmkghmachn?hl=pl&hc=search&hcp=ext
. Dość przydatne rozszerzenie, dzięki któremu nie zamkniemy przeglądarki, jak będziemy mieć otwartych na raz kilka zakładek. Inne funkcje tego rozszerzenia, to odświeżenie wszystkich zakładek, ich zamknięcie- jednak jeżeli o to chodzi, to wygodniejsze jest rozszerzenie Close All Tabs.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Wasze dodatki do Google Chrome.

Post28 sie 2011, 11:59

Ja używam głównie narzędzi dla programistów:
- Mozbar toolbar Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
- Firebug Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
- seo serp Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
- seo quake Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
- web developer Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Dodatkowo:
- flash block,
- imacros,
- screen capture
...i kilku innych.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości