Windows 7 Home Premium OA

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
Sauxen

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 14 lip 2014, 11:56

Windows 7 Home Premium OA

Post20 mar 2015, 21:58

Cześć! Posiadam klucz do właśnie tego Windowsa, który dostałem z laptopem. Chciałbym zrobić mu format i postawić system od nowa(Wiem, że jest coś takiego jak recovery ale instaluje się z tym masę syfu od Asusa). Moje pytanie brzmi, czy mogę w jakiś sposób legalnie pobrać wersje Home Premium 64 bit? Próbowałem już korzystać z tej strony:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Lecz po wpisaniu klucza wyświetlil mi się komunikat, że musze skontaktować się z producentem ponieważ jest to wersja OA. A producent daje taki nośnik odpłatnie...

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Windows 7 Home Premium OA

Post20 mar 2015, 23:53

Trochę jest to ryzykowne, bo przy formacie stracisz dostęp do recovery. Bywa tak, że po formacie po prostu żaden system nie daje się zainstalować.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Windows 7 Home Premium OA

Post21 mar 2015, 10:25

A masz "recovery" na płytkach czy tylko na kompie ??
Bo z tego co mam u siebie to mam na płytkach recovery z systemu który był w czasie kupna komputera a teraz używam inny system operacyjny. Ale tak kiedyś najdzie nie ochota to przywrócenia systemu to stanu kupna komputera to mam recovery z systemem :)
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości