Wyciąganie audio z filmu

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
samel15

Użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 17 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Rudnik nad Sanem

Wyciąganie audio z filmu

Post26 sty 2013, 23:02

Witam,
Mam pytanie odnośnie wyciągania z filmu audio. Otóż jestem w posiadaniu filmu ,który jest w języku polskim, chciałbym natomiast mieć ten film również w języku angielskim. Film jest w formacie .mkv. Wiem, że da się wyciągnąć angielskie audio gdyż próbowałem wyciągnąć audio programem mkvmerge, niestety nie bardzo ogarniam ten program i jakoś tam wyciągnąłem to audio i rzeczywiście działa mi na komputerze na KMPlayerze (na innych odtwarzaczach nie ma dźwięku, ale tu chyba wystarczy przeinstalowanie kodeków), ale gdy zgrywam film na pendrive i podłączam pod TV to pisze że nieprawidłowe audio i film leci ,,niemy". I tu prośba o podanie jakiegoś programu który robi takie rzeczy z łopatologiczną instrukcją do niego, albo jak ktoś ogarnia ten mkvmerge to wytłumaczenie jak zrobić to z jego pomocą.
Z góry wielkie dzięki i :obscene-drinkingcheers:
PS: dobrze by było gdyby program przy okazji wklejał napisy do filmu tak aby ładnie wszystko chodziło pod TV.
Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Wyciąganie audio z filmu

Post27 sty 2013, 00:15

Nie wiem czy zrozumialem ale np w camtasi studio mozna miec podglad na sciezke audio, mozna ją wycinac modyfikowac, wstawiac inna sciezke audio itp.

Awatar użytkownika
samel15

Użytkownik
Posty: 222
Rejestracja: 17 cze 2012, 12:37
Lokalizacja: Rudnik nad Sanem

Wyciąganie audio z filmu

Post28 sty 2013, 14:10

Tutaj wstawiam zrzut ekranu z programu mvmerge
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
A więc jak widać na obrazku mamy dwie ścieżki dźwiękowe jakiś tam obraz i napisy. Ja chciałbym teraz aby została mi tylko angielska ścieżka i jeśli się da to polskie napisy. Z tym że trzeba wiedzieć jak to wszystko zmuksować żeby ładnie działało, a ja nie wiem jak, natomiast metoda prób i błędów już mi się znudziła wujek google też nie chce pomóc.

-- 28 sty 2013, 15:10 --

I co nikt na całym forum nie wie jak można zdziałać takie cuda?
Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości