zwiększenie partycji programem Paragon Partition Manager

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22679
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

zwiększenie partycji programem Paragon Partition Manager

Post09 lip 2009, 18:44

Czy jest możliwe zwiększenie partycji programem Paragon Partition Manager 2005? Czy za pomocą tego programu mogę zwiększyć partycję systemową C? Czy ten program daje tylko możliwość zmniejszenia partycji? Przy użyciu tego programu, zmniejszyłam partycję D i w zarządzaniu dyskami wyświetlały się dyski C i D, oraz wolne miejsce, wynoszące około 2 GB. Czy używając tego programu mogę zwiększyć partycję systemową C, używając wolnego miejsca, powstałego po zmniejszeniu partycji D? Czy on tylko zmniejsza partycje? Używając tego programu, zmniejszyłam partycję D i rzeczywiście obyło się bez straty plików. Można bez problemu zmniejszać i zwiększać partycję, używając tego programu. Po każdym zmniejszeniu lub zwiększeniu partycji, trzeba ponownie uruchomić komputer. Jedyną wadą tego programu jest to, że po każdej operacji na partycji, uruchamia się program checkdisk i informuje o braku spójności danych na zmniejszanym lub zwiększanym dysku. Checkdisk sprawdza dysk i nie znajduje żadnych błędów.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

mir

Stały bywalec
Posty: 617
Rejestracja: 01 kwie 2009, 15:23

zwiększenie partycji programem Paragon Partition Manager

Post10 lip 2009, 09:21

Tak, za pomocą tego programu możesz powiększyć partycję.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22679
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: zwiększenie partycji programem Paragon Partition Manager

Post11 lip 2009, 13:41

Mir, jak powiększyć partycję?
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości