Net-log - połączenia sieciowe

Skomentuj Nasze poradniki na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swój poradnik? Dodaj poradnik (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego poradnika mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Net-log - połączenia sieciowe

Post06 cze 2015, 12:10

Net-log



Co zrobić kiedy jest problem z połączeniem sieciowym.


Net-log to prosty użyciu skaner konfiguracji sieci i zarazem małym programem . Polega to na przeprowadzeniu potrzebnego testu, wykonuje także działania zwiększające sprawności połączenia sieciowego. Korzysta on z natywnych programów systemów Microsoft Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 2008, zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej. Wystarczy, że weźmiesz program i uruchomisz, poczekasz kilka chwil, zezwolisz na ponowne uruchomienie komputera i skopiujesz raport z wynikiem skanowania.


Proszę nie wyłączać programu podczas działania! Po zakończeniu wszystkich pojawi się komunikat. Zazwyczaj program działa przez ok. 15 minut.


Program po zakończeniu działania tworzy log net-log.txt, zapisywany w katalogu głównym partycji systemowej, najczęściej jest to lokalizacja C:\.

Program jest całkowicie darmowy, rozpowszechniany na licencji freeware.

Net-log w wersji dla systemów Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 2008 można pobrać Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


  • Reklama

Wróć do „Poradniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość