Problem z IMAP z poczty Onetu

Skomentuj Nasze poradniki na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swój poradnik? Dodaj poradnik (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego poradnika mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
greh

Globalny Moderator
Posty: 2879
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Problem z IMAP z poczty Onetu

Post23 sty 2012, 13:33

Witam.
Przeszedłem na IMAP na swojej prywatnej poczcie z Onet.pl, ale mam mały problem.
Tak więc: Po przejściu na IMAP oznaczyłem folder na programie Thunderbird 9.0 jako przeczytany.
Jednakże po otrzymaniu nowej poczty wszystkie niby przeczytane maile na powrót otrzymują status nieprzeczytanego. Czemu tak się dzieje? Czy to moja wina? Dodam, że po włączeniu IMAP przez przeglądarkę tak jak mi to polecano wyłączyłem POP3. Mam nadzieję, że problem ten jest do rozwiązania.

-- poniedziałek, 23 stycznia 2012, 13:33 --

Info dla potomnych.
Aby uniknąć powyższej sytuacji należy zalogować się przez WebMail i wtedy w TB dać oznacz folder jako przeczytany. W mym przypadku pomogło.
Temat zamykam.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zignorowanie PW od moda powoduje chorobę, zwaną żółtaczką.
Ludzie! Piszcie po polsku. Jest różnica czy robisz komuś ŁASKĘ, czy LASKE.


  • Reklama

Wróć do „Poradniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości