Rozszerzenie zawartości listy "Wyślij do"

Skomentuj Nasze poradniki na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swój poradnik? Dodaj poradnik (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego poradnika mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
mint1991

Globalny Moderator
Posty: 758
Rejestracja: 26 lis 2008, 22:37
Kontaktowanie:

Rozszerzenie zawartości listy "Wyślij do"

Post06 sie 2009, 12:04

Poradnik pokazuje jak można dodać interesujące nas katalogi do listy polecenia wyślij do, dzięki czemu nie musimy nawigować po katalogach tylko automatycznie możemy wysłać plik do danego katalogu. Zapraszam :arrow: Rozszerzenie zawartości listy "Wyślij do"
Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Będzie Tak Jak Było Kiedyś...
Obrazek
Otrzymałeś od nas pomoc? Podoba Ci się to forum? - Poleć nas znajomym.

Teoria - wszystko wiemy, ale nic nie działa.
Praktyka - wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
My łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. :D

Awatar użytkownika
krzysiek1980

Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: 10 lut 2009, 14:53
Lokalizacja: Warmia-Mazury

Rozszerzenie zawartości listy "Wyślij do"

Post14 lis 2009, 18:53

Wielkie dzięki mint1991 za napisanie tego poradnika. Modyfikacje bardzo pomogły mi w mojej pracy poprzez jej usprawnienie. Dzięki temu poradnikowi moja praca stała się sprawniejsza i zajmuje mi mniej czasu niż miało to miejsce do tej pory :).

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Re: Rozszerzenie zawartości listy "Wyślij do"

Post11 gru 2009, 11:46

a ja tak z ciekawości, jak zrobić żeby tworzyło mi skrót w wybranym miejscu, coś na wzór "wyślij do pulpit (utwórz skrót)"
chciałem tak zrobić z szybki wybieraniem, wyślij do Quick Launch, ale kopiuje mi plik, a chciałbym żeby mi skrót pliku tworzyło i przenosiło go do Quick Launch, tak jak jest z Pulpitem.



  • Reklama

Wróć do „Poradniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości