Zabezpieczanie systemu przed wirusami

Skomentuj Nasze poradniki na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swój poradnik? Dodaj poradnik (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego poradnika mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Zabezpieczanie systemu przed wirusami

Post24 lut 2010, 19:04

Na początku chciałbym zaznaczyć, że starałem się w tym artykule wytłumaczyć wszystko po kolei dla początkujących użytkowników. Pisząc ten poradnik chciałem, aby był jak najbardziej zrozumiały dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z komputerem. W sieci istnieje bardzo dużo zagrożeń, takich jak wirusy, robaki, trojany i inne paskudztwa. Początkujący użytkownicy najczęściej nie zdają sobie sprawy z zagrożenia, jakie na nich czyha. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego poradnika wielu zmieni zdanie i pomyśli o tym, jak zabezpieczyć swoje dane. Wszystkich, którzy używają antywirusa oraz firewalla i myślą, że są bezpieczni również zachęcam do przeczytania niniejszego artykułu, gdyż żadne zabezpieczenie nie da 100% pewności. Dla tego wszystkie czynności, które opisałem pomogą jak najbardziej zminimalizować ryzyko wycieku danych oraz haseł. Zapraszam do przeczytania poradnika i podzielenia się wszelkimi uwagami, sugestiami oraz propozycjami -> Zabezpieczanie systemu przed wirusami - podstawowe informacje dla początkujących


  • Reklama

Wróć do „Poradniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość