Zmniejszamy ping w grze - optymalizacja łącza internetowego

Skomentuj Nasze poradniki na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swój poradnik? Dodaj poradnik (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego poradnika mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Zmniejszamy ping w grze - optymalizacja łącza internetowego

Post02 sie 2009, 12:16

W poradniku przedstawiono jedną z metod optymalizacji łącza internetowego, która niewątpliwie przynosi największe korzyści. Dzięki wykonaniu zawartych tutaj wskazówek można zmniejszyć ping w grze. Są oczywiście inne metody optymalizacji, lecz tutaj skupimy się wyłącznie na tej jednej, konkretnej metodzie. Jeżeli chcesz zoptymalizować swoje łącze i zmniejszyć ping w grze ten poradnik jest dla Ciebie, wejdź ==> Zmniejszanie pingu w grze, optymalizacja łącza
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Zmniejszamy ping w grze - optymalizacja łącza internetowego

Post20 sie 2009, 22:48

mam pytanie czy ktoś to robił i są efekty?

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Zmniejszamy ping w grze - optymalizacja łącza internetowego

Post20 sie 2009, 23:17

Efekty są różne, na połączeniu WiFi mam spadek pingu o ok. 3%. Jeżeli razem ze zniesieniem ograniczenia dodamy inne metody optymalizacji zyskuje się jeszcze więcej.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Zmniejszamy ping w grze - optymalizacja łącza internetowego

Post20 sie 2009, 23:54

jeszcze takie dodatkowe pytanie domyślnie po włączeniu tej opcji jest chyba nie jestem pewny 20% a dlaczego nie 0 tak jak trzeba ustawić? wtedy łącze byłoby domyślnie zoptymalizowane

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Zmniejszamy ping w grze - optymalizacja łącza internetowego

Post21 sie 2009, 00:01

To już pytanie nie do mnie, lecz do projektantów systemu Windows. Domyślnie tak zostało to pomyślane, aby programy wspierające QOS mogły swobodnie korzystać z tej rezerwacji.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

paweltbg

Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 15 sty 2009, 15:46

Zmniejszamy ping w grze - optymalizacja łącza internetowego

Post26 sty 2010, 09:34

witam. przeczytałem poradnik o zmniejszaniu pingu w grze, i zastosowałem się do wskazówek tj ściągnołem załącznik ...zip (gdyz mam xp sp3 home edition)i uruchomiłem go żeby wprowadzić zmiany w rejestrze, ale żednej poprawy nie zauważyłem dalej mój ping np w cs'a jest od 88 do 92 pod warunkiem że się nic nie ściąga z neta bo wtedy mam ok 250 i zostaje wyrzucony z srewera :| .
korzystam z orange freedom 1,3 M i po sprawdzeniu łącza na speed test mam 1M przychodzące i 256 wychodzące.
Ping 90 w zupełności mi wystarcza ale widze że większość ma od 25 do 50.
nara

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Zmniejszamy ping w grze - optymalizacja łącza internetowego

Post26 sty 2010, 14:55

@UP
Zależy od serwera, jeśli serwer leży w Polsce i jest dobry również mam taki ping, ale przeważnie jest to +/- 80~



  • Reklama

Wróć do „Poradniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości