Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
paskal300

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 17 paź 2016, 21:27

Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Post10 lut 2018, 22:35

Poszukuję kogoś kto wie jak z optymalizować stronę wordpress i html5 po seo i żeby strona była na początku wyszukiwarki i nie chce żeby ktoś za mnie to zrobił tylko pokazał krok po kroku jak to zrobić za free.I jakie wtyczki trzeba zainstalować do wordpressa pod seo.

wlisik

Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 27 kwie 2013, 13:55

Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Post11 lut 2018, 15:54

System operacyjny serwera - unix czy Windows?
Jaki ma być throughput?

paskal300

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 17 paź 2016, 21:27

Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Post11 lut 2018, 20:28

System Windows 10 i 7

Awatar użytkownika
Expositorius

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2018, 01:28

Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Post11 cze 2018, 19:40

Poszukuję kogoś kto wie jak z optymalizować stronę wordpress i html5 po seo i żeby strona była na początku wyszukiwarki i nie chce żeby ktoś za mnie to zrobił tylko pokazał krok po kroku jak to zrobić za free

Twoje oczekiwania, aby strona była na pierwszym miejscu w wyszukiwarce, w pewnych branżach nie będą możliwe do osiągnięcia nawet dla profesjonalisty.

Działania SEO to jeden z elementów całego procesu pozycjonowania. Jednak zawiera w sobie sporo składników, co najmniej na wieloczęściowy poradnik. Sama instalacja wtyczki nie popchnie magicznie twojej strony na początek listy wyszukiwarki, ale może pomóc w tym, aby nauczyć się pisać dobrze teksty. Nie chodzi tutaj o zawartość merytoryczną, bo to zależy od tego czy masz wiedzę na temat o którym piszesz, ale o strukturę tekstu taką, aby była zgodna z tematem, logiczna w układzie i łatwa do przeczytania dla czytelnika. Dlatego np. wyszukiwarka sprawdza czy używasz nagłówków H2 H3 H4.... które ułatwiają orientacje w tekście danemu czytelnikowi.

Reasumując: Algorytmy Google nie powstają po to, by utrudnić życie redaktorowi strony czy bloga ale żeby sprawić aby przekazywana treść była łatwa w czytaniu dla czytelnika.

Na początek polecam ci wtyczkę Yoast SEO, dlatego że korzystając z niej, nauczysz się pisać dobre teksty. W wtyczce są komunikaty, co należy poprawić, a jak to zrobisz dobrze wyświetla się odpowiedni kolor, który to potwierdza.

Konfiguracja wtyczki:


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

jestemnadal

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2018, 14:29
Kontaktowanie:

Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Post20 cze 2018, 14:56

Patrząc od strony samego WordPressa, to bym w pierwszej kolejności zoptymalizowal kod html i połączył pliki .js oraz .css w jeden plik. Potem załadowałbym LazyLoad jeśli nasz blog posiada dużo zdjęć. Oczywiście uruchomił cache i to zarówno bazy danych jak i php (zmniejsza ilość zapytań do bazy danych i interpretera php serwując gotowe podstrony z cache), uruchomiłbym gzip jeśli standardowo serwer ma wyłączony, na sam koniec. do tego wszystkiego istnieją odpowiednie wtyczki pod wp. Na sam koniec odpaliłbym i skonfigurował wtyczkę All in One Wp Securitu. Samo ograniczenie botów spamujących, DDosów i innych prób ataków może drastycznie zmniejszyć na obciążenie bloga.

Awatar użytkownika
k.rufus

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2018, 19:26

Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Post28 cze 2018, 12:22

Warto też przemyśleć na samym początku czy potrzebny Ci CMS? Jeżeli robisz prostą, małą stronkę firmową, bez formularzy, kilka podstron + mapka to postawiłbym na czysty html, o wiele łatwiej zoptymalizować całość i na pewno wpłynie to na szybsze wczytywanie strony, co dzisiaj jest ważnym czynnikiem jeżeli chodzi pozycjonowanie i działania on-site. Ludzie strzelają z armaty do wróbla bardzo często, jeśli jednak ma to być blog z dużo ilością treści to zignorować moją odpowiedź ;)

TomaszN

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:35

Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Post13 wrz 2018, 09:38

Nie od dziś wiadomo, że prawidłowa optymalizacja stanowi klucz do osiągania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Zanim się tego podejmiesz warto, byś uzupełnić swoją wiedzę o cenne informacje, dostępne online w ramach branżowych artykułów itp. Podrzucę Ci nawet jeden, bardzo dobry tekst, na jaki ostatnio trafiłem przeglądając sieć biznes-go.pl/artixen-net-o-roli-copywritingu-w-procesie-pozycjonowania/ Przyjemnej lektury życzę.

adam92

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:57

Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Post06 lut 2019, 13:00

Nie wybieraj agencji, bo nic z tego pozycjonowania dobrego nie wyniknie. Radził bym poszukać dobrego freelancera.

mactech

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 12:14
Kontaktowanie:

Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Post23 mar 2020, 12:44

Freelancer nalepszy

Vasuda

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2021, 13:17

Optymalizacja strony wordpress i html5 pod seo

Post05 lut 2021, 15:24

Bardzo wiele razy czytałem różne artykuły w tym temacie i niestety, podstawy podstawami ale bez konkretnej wiedz możemy tylko zaszkodzić na własną rękę. Lepiej poszukać znajomego który zna temat albo odezwać sie do firmy, która zrobi to kompleksowo.

------Połączono posty------

Vasuda pisze:Bardzo wiele razy czytałem różne artykuły w tym temacie i niestety, podstawy podstawami ale bez konkretnej wiedz możemy tylko zaszkodzić na własną rękę. Lepiej poszukać znajomego który zna temat albo odezwać sie do firmy, która zrobi to kompleksowo.


Mogę polecić jedną agencję bo zrobiłem rozeznanie w kwestii tworzenia i projektowania stron - Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Warto przed tym zapoznać sie z realizacjami i poprosić o portfolio.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości