Miesięczne członkostwo w Ubercrate. 10 gier za darmo.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22688
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Miesięczne członkostwo w Ubercrate. 10 gier za darmo.

Post17 paź 2017, 13:15

Obrazek

Za darmo jest miesięczne członkostwo w Ubercrate i dziesięć gier, które będą na zawsze za darmo.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://game.giveawayoftheday.com/ubercrate-1-month-membership-10-games-for-free/


Tam się proszę zalogujcie do ich aplikacji, nie gleam i aby otrzymać klucz, spełnijcie ich wszystkie wymagania.

Nie wiem jak długo ta promocja będzie jeszcze trwać. :mrgreen:

Aha, ponoć jest problem z Twitterem.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22688
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Miesięczne członkostwo w Ubercrate. Szemrana promocja.

Post24 lis 2017, 20:50

Owa promocja jest szemrana, bo jak czas promocyjny wygasł, czyli kupon przestał być ważny, to oni zgodnie z regulaminem pobrali kasę z mojego konta. Zrobili to zgodnie z regulaminem, którego nie przeczytałam...

Oto jego interesujący fragment:

Refunds and Cancellation

By creating an account, and entering your payment details you agree to the following: You will be rebilled at full price at the end of any trial period, or coupon discounted period, Unless cancelled at least 48 hours before your renewal date. In order to cancel, you must contact

Kod: Zaznacz cały

support@ubercrate.io
with your account email address, and state your reason for cancellation. You are responsible for maintaining the security of your card details at all times. There are strictly no refunds on any subscription or purchase, Including Rebill payments, in part or in full. We may terminate your account without refund, in accordance with our ‘termination of use’ policy set below. Chargebacks/Disputes will result in the termination of your account and blocked access to the ubercrate website in full. We also reserve the right to revoke all game keys associated with your account.
Fee Changes


Czyli po przetłumaczeniu:

Zwroty i anulowanie

Tworząc konto i wprowadzając szczegóły dotyczące płatności, zgadzasz się na następujące warunki: Po upływie dowolnego okresu próbnego lub kuponu z rabatem zostanie naliczona pełna opłata, o ile nie zostanie anulowana co najmniej 48 godzin przed datą odnowienia. Aby anulować, musisz skontaktować się z

Kod: Zaznacz cały

support@ubercrate.io
z adresem e-mail konta i podać przyczynę anulowania. Jesteś odpowiedzialny za utrzymywanie bezpieczeństwa swoich danych karty przez cały czas. W przypadku jakichkolwiek subskrypcji lub zakupu nie ma żadnych zwrotów kosztów, w tym płatności reorganizacyjnych, w części lub w całości. Możemy rozwiązać Twoje konto bez zwrotu kosztów, zgodnie z naszą poniższą zasadą "zakończenia użytkowania". Obciążenia zwrotne / Spory spowodują całkowite zamknięcie konta i zablokowanie dostępu do strony internetowej ubercrate. Zastrzegamy sobie również prawo do odwołania wszystkich kluczy do gier związanych z Twoim kontem.
Zmiany opłat


Czyli po wygaśnięciu promocyjnego kuponu, oni policzyli sobie około 16 euro za miesięczną subskrypcję.

Przepraszam wszystkich za problem... Myślałam że owa promocja jest w porządku, a okazała się być felerna. :oops:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22688
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Miesięczne członkostwo w Ubercrate. Nowa szemrana promocja.

Post20 kwie 2018, 13:02

Ubercrate, nowa szemrana promocja:

Kod: Zaznacz cały

https://game.giveawayoftheday.com/ubercrate-1-month-membership-10-games-for-free-2/


Efektem skorzystania z ich ,,darmowej" promocji było to, że nie dostałam żadnej gry za darmo, a regularnie zabierali mi pieniądze z konta. Do czasu aż wpierw anulowałam ich subskrypcję, a potem całkiem z niej zrezygnowałam.

Nie podawajcie nikomu numeru Waszej karty, zwłaszcza Ubercrate :!:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości