Tablet graficzny monitor XP-Pen Artist 15.6 do digital paint

Napisz własną recenzję sprzętu komputerowego
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojej recenzji mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
denglu

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2018, 11:38

Tablet graficzny monitor XP-Pen Artist 15.6 do digital paint

Post07 sie 2018, 11:39

Witam

Ja mam staruszka OSU tablet graficzny Star G640 . Jest to model firmy XP-Pen , tyle że sprzedawany w różnych krajach pod różnymi markami z dostosowaną do danego rynku ceną.

Obecnie poważnie rozważam zakup XP-Pen Artist 15.6 - tablet z ekranem, który będzie przeznaczony do digital paintingu. tablet graficzny to absolutny mus dla każdego kto myśli o rysowaniu, edycji obrazów, a i zwykłe korzystanie z komputera potrafi ułatwić.

Chociaż z drugiej strony w mojej branży nie potrzebuję kątów, gumki i różnej siły nacisku (krzywe Beziera etc.) więc zwykły tablet z Windowsem plus tani rysik mi wystarczy. Nie mniej, jakbym szukał kosztów do firmy, to jest on brany pod uwagę. Tym bardziej, że ma rysik z programowalnymi przyciskami, co akurat byłoby pomocne.

mój monitor to ten produkt: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .
15.6 cale przekątnej to chyba dosyć sporo (poprawcie mnie jeśli się mylę).

Czy ktoś używa tabletu do takich programów jak illutrator, premiere, 3dsmax, mudbox, zbrush, itp ? czy polecacie do takich programów omawiane tablety?


  • Reklama

Wróć do „Moja recenzja sprzętu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość