Nie mogę aktywować Microsoft Office Word 2003 na XP.

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Nie mogę aktywować Microsoft Office Word 2003 na XP.

Post16 paź 2018, 14:06

Jak już pewnie wiecie, reaktywowałam starszego kompa z XP, wymieniłam w nim większość części i czasem go używam, jak ogarnie mnie tęsknota za starymi grami, np. Jezzball, Taipei, Tetris, albo zwykłe CatchUp, nie działające bez Adobe Flash Player, który na Windows 10 jest wbudowany w system. Wczoraj postanowiłam tam zainstalować Microsoft Office Word 2003. Próbowałam aktywować ów soft, wpierw normalnie, a potem uruchomiłam go jako bieżący użytkownik i wówczas wyświetlił się błąd, o rzekomym braku dostępu do internetu. Internet działa, a aktywacja Microsoft Office 2003 się nie udaje. Aha, na kompie z XP, zainstalowałam potrzebne aktualizacje, związane z problematycznym programem.

Wyłączałam programy do ochrony, w tym zaporę, oraz HIPS z darmowego pakietu Comodo Internet Security Premium, wyłączałam cały ów pakiet, oraz ochronę w SecureAPlus Premium i w moim anty-exe. Aktywacja wciąż nie jest możliwa. Zostało mi około 40 uruchomień owego softu, nim stanie się w zasadzie bezużyteczny. Aha, aktywacja telefoniczna, dla owego programu, nie jest już dostępna.

Jak mam aktywować ów soft? Proszę o pomoc.

------Połączono posty------

Edit: poszłam do pewnego serwisu komputerowego i miły pan podał mi numer do Microsoft i zalecił mi bym tam próbowała aktywować Microsoft Office Word 2003.

Pomyślnie połączyłam się z automatem, z trzy razy mówił, że rozmowa będzie nagrywana, podałam mu numer instalacyjny, widoczny po uruchomieniu asystenta aktywacji Microsoft Office Word 2003, podał mi ciąg liczb, które musiałam wpisać do okienek poniżej i następnie kliknęłam: dalej i ów soft został pomyślnie aktywowany.

Z automatem rozmawiałam z 11 minut.

Podaję numer do Microsoft:

Kod: Zaznacz cały

801 802 000
.

Czyli wbrew temu, co pisali w okienku Microsoft Office Word 2003, jego aktywacja telefoniczna była możliwa. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości