Problem z dźwiekiem kod 10

Szukasz sterownika do komputera lub programu do obsługi urządzenia, pisz tutaj
zdebczak

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2018, 23:28

Problem z dźwiekiem kod 10

Post19 lis 2018, 23:43

Witam jak w temacie mam problem z dzwiekiem gdy wejde w ''wlasciwosci'' nastepnie ''menager urzadzen'' przy Urzadzenie zgodne ze standardem High Definition Audio mam żółty wykrzyknik jak wchodze we właściwości pisze '' Nie można uruchomic tego urządzenia (kod 10)
Mój sprzet to :
Procesor - Intel Pentium 4 540, 3200 Mgz (16x200)
Płyta główna - Asus P5GDC-V deluxe
Karta dźwiekowa - C-Media CMI9880 @ Intel 82801FB ICH6 - High Definition Audio Controller [B-1]
Windows 7 ultimate 32 bit
Instalowalem juz wiele sterowników i nadal nic, prosze o szybką pomoc bo ja już nie mam sił na to.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21397
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Problem z dźwiekiem kod 10

Post06 gru 2018, 09:24

Podobno ciężka sprawa, może te pomogą Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Najlepiej podobno dla tej płyty próbować instalować nie instalatorem a poprzez menedżer urządzeń i w nim aktualizacja sterownika.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

zdebczak

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2018, 23:28

Problem z dźwiekiem kod 10

Post08 gru 2018, 20:47

No dokładnie dużo o tym czytałem na różnych forach i było pełno takich problemów ale żaden nie zadziałał mi, wiec postanowiłem sam wstawić post, dzięki za odzew własnie pobieram i sprawdzę i zaraz dam znać :)

------Połączono posty------

Właśnie pobrałem tylko nie wiem gdzie mam to rozpakować czy moge obojętnie gdzie, a i próbowałem już wiele razy poprzez menadżer urządzeń i nic

------Połączono posty------

Rozpakowałem to w pobranych tak na szybko i mam folder w którym znajduje sie tam aplikacja która uruchomiłem ale ona tylko z tego co bodajże zrozumiałem usuneła mi coś i zrestartowała kompa i tyle

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Problem z dźwiekiem kod 10

Post09 gru 2018, 00:04

wypakuj ten plik, potem daj właściwości na wpis z żółtym wykrzyknikiem w menedżerze urządzeń potem zakładka sterownik, dajesz aktualizuj sterownik , następnie przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania i pozwól mi wybrać z listy sterowników, kolejno wybierasz przycisk "z dysku" i przeglądaj a tam już wskazujesz pliki .inf które wypakowałeś na samym początku



  • Reklama

Wróć do „Sterowniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości