[Współpraca] Bartek poszukuje pozycjonera do współpracy

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
Bartekr

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2018, 09:18

[Współpraca] Bartek poszukuje pozycjonera do współpracy

Post31 mar 2018, 10:57

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Jak domyślacie się mam na imię Bartek.

Widzę, że na forum znajduję się kilka pokrewnych tematów, ale świadczy to tylko o tym, że tematyka cały czas jest żywa i faktycznie oferuję nieograniczone możliwości finansowe a i tak pewnie nie wszyscy poważnie podchodzą do tej specyfiki Na samym początku prosiłbym admina/moderatora o ewentualne przeniesienie tematu do innego działu, jeżeli temat znajduję się tam gdzie nie trzeba - bardzo zależy mi aby temat nie był usunięty. Temat ten traktuję bardzo poważnie dlatego proszę tylko poważne osoby o kontakt. 

Jestem earnerem, który ponad rok temu tworzył współpracę z inną osobą(pozycjonerem) z którym zarabiał w formach incentu, cpa i innych sieciach zagranicznych. Udało nam się wspólnie zarobić fajną sumę pieniędzy. Niestety współpraca musiała zostać przerwana z powodu wyjazdu wspólnika(wyjazd służbowy zagraniczny). Następnie serwis otrzymał filtr algorytmiczny od Google i nasz serwis upadł. Po dłuższej przerwie ponownie chce wrócić do tego co miałem tylko z jeszcze lepszymi efektami. 

Po co jest ten temat ? Mam dużo pomysłów i koncepcji na kolejne projekty, jednak sam pomysł nie wystarczy, dlatego za pośrednictwem tego tematu poszukuję osoby, która chciałaby spróbować zarabiać a może i wrócić do tej formy zarabiania jaką jest CPA/PPA/CPI itp. Zainteresowana osoba musi koniecznie dysponować czasem oraz posiadać umiejętności i wiedzę na temat pozycjonowania globalnego(traffic zagraniczny). Moja osoba oprócz własnych zadań z pewnością pomoże w kwestii SEO wykonując każde polecone zadanie. Jednak konkretów udzielę wyłącznie osobą spełniających powyższe warunki i które napiszą do mnie na poniższy kontakt. W grę wchodzi tylko długoterminowa współpraca. Podział przyszłych zysków jest równy dla wszystkich a możliwości zarobkowe są bardzo duże - wszystko zależy wyłącznie od nas i naszej ciężkiej pracy.

Ok czas to pieniądz więc poniżej pozostawiam dla zainteresowanej osoby mój adres E-mail.

Adres Email: bestearnervip@gmail.com

Pozdrawiam

Przemiro

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 28 gru 2018, 17:14

[Współpraca] Bartek poszukuje pozycjonera do współpracy

Post28 gru 2018, 17:17

Witam czy aktualne ?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

[Współpraca] Bartek poszukuje pozycjonera do współpracy

Post02 sty 2019, 20:18

Jest mail to pisz, a nie pytaj
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości