Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
opinier1

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:23

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post16 mar 2018, 20:35

Na youtube masz fajne poradniki o pozycjonowaniu stron. Można się dużo nauczyć.

altis

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2018, 14:13
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post16 maja 2018, 14:18

1. przygotuj dobrze strone
2. dodawaj regularnie unikalne teksty/artykuly z linkami

Awatar użytkownika
Expositorius

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2018, 01:28

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post11 cze 2018, 13:47

1. przygotuj dobrze strone
2. dodawaj regularnie unikalne teksty/artykuly z linkami


Altis gdybyś mógł rozwinąć swoją odpowiedź i wytłumaczyć:
ad1. Co to znaczy przygotować dobrze stronę. Na co należy zwrócić uwagę?
ad2. Regularnie to jaka częstotliwość jest zalecana od...do.. i co to są unikalne teksty?

Z góry serdecznie dziękuję za twoją szybką odpowiedź w moim imieniu i w imieniu tych użytkowników, którzy rozpoczynają swoją przygodę z pozycjonowaniem swojej strony internetowej.

Sensei

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2018, 09:58

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post07 lis 2018, 10:21

Najlepszym wyjściem jest czytanie o tym, a później ćwiczenie na swojej stronie www. I oczywiście sprawdzanie wyników w gsc i analytics.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post06 gru 2018, 08:43

Czytaj blog techformator naszego Mariusza (rokko).
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

maciej90

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2018, 21:40

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post23 gru 2018, 21:42

Przygotować stronę czyi dobrze zoptymalizować pod wybrane słowa kluczowe a dopiero następnie rozpocząć linkowanie.

Awatar użytkownika
EACTIVE

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2019, 11:03

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post15 sty 2019, 10:26

Na początku należy dobrze zaplanować działania. W pierwszej kolejności należy przeanalizować obecną sytuację serwisu i konkurencji: jaka jest widoczność na najważniejsze frazy, czy strona internetowa jest odpowiednio zoptymalizowana, jaka i jak silna jest konkurencja, czym charakteryzuje się branża.
Następnie należy wyznaczyć cele – np. osiągnięcie 5 fraz kluczowych w TOP10 w ciągu 3 miesięcy, 2 frazy w TOP3 itp.
Później przychodzi czas na ustalenie strategii – jakie metody pozwolą na szybkie i tanie osiągnięcie celów? Należy rozważyć czy w pierwszej kolejności najlepiej jest koncentrować się na optymalizacji strony, uzupełnieniu jej o nowe treści czy zdobywaniu linków.
Polecamy zapoznać się z naszym wpisem na blogu, który rozwija temat etapów pozycjonowania -> eactive.pl/pozycjonowanie-stron/jak-pozycjonowac-strone-5-etapow-pozycjonowania/
Wartym rozważenia jest prowadzenie, równolegle do działań pozycjonerskich, kampanii Google AdWords – umożliwiają one szybkie zwiększenie ruchu nawet na młodej stronie, której widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania jest niewielka.

encepence

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2018, 10:23

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post21 sty 2019, 12:26

niestety pozycjonowanie jest trudniejsze, niż wielu osobom się wydaje. ja ponosiłam same porażki, nawet na 'nietrudne' słowa kluczowe. Dlatego teraz korzystam z pomocy profesjonalistów stąd: RACHU CIACHU i, chociaż to droższe rozwiązanie, jest pełne zadowolenie póki co.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post21 sty 2019, 17:38

A czy ja albo kto inny pozwolił na spam?
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

ProduktFinalny

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:09
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post23 sty 2019, 12:17

Pozycjonowanie strony powinno być robione już na etapie jej tworzenia. Inaczej będziesz musiał przerabiać większość stron lub podstron i optymalizować je pod twoje słowa kluczowe . Bez wykonania "optymalnej optymalizacji" ON PAGE będzie Ci bardzo trudno wypozycjonować stronę - czynniki ON PAGE to podstawa, taki fundament od których powinieneś zacząć. Tutaj możesz zasięgnąć troche wiedzy, to moja strona firmowa , jak masz pytania lub potrzebujesz info to pisz :) RACH CIACH . Mam nadzieję że nikt nie potraktuje tego linka jako spam :).
Ostatnio zmieniony 23 sty 2019, 22:46 przez cosik_ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nestety, temat typowo spamerski, więc wszelkie linki usuwam, można umieszczać ale bez odsyłacza, a więc bez http i www

adam92

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:57

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post06 lut 2019, 12:59

Osobiście radził bym naukę seo od optymalizacji.

Iwonnix

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2019, 09:28

Pozycjonowanie Stron - Jak zaczać

Post22 lut 2019, 09:35

Jak interesujesz się seo to wiedzy jest sporo, blogi tematyczne, fora, jak ktoś wyżej wspomniał filmiki na yt czy innej platformie learningowej.
Ja ostatnio przeglądałem różne agencje seo, to widziałem spoko ofertę pracy chyba na tej stronie xxx - może to byłby dobry ruch :) bo w sumie najwięcej idzie się nauczyć w praktyce



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości