Uchwyt samochodowy do telefonu

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Uchwyt samochodowy do telefonu

Post11 maja 2019, 20:19

Szukam niedrogiego uchwytu do smartfona. Na razie biorę pod uwagę głównie uchwyty mocowane w kratce wentylacyjnej, wydają mi się najbardziej stabilne. Budżet, myślę do 50zł (z wysyłką? może być bez). Chcę żeby pasował do smartfonów z ekranami od ok. 4" (może być od 4,5") do 5.5" (większego smartfona nie kupię), obecnie mam 5.2". Stan: NOWY. Allegro, Media Expert, MyCenter.
Moje propozycje to:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników oraz Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - fajne, tył nie jest zabudowany, w aucie klimy nie mam, latem czasem włączam nawiew chłodnego powietrza więc smartfon miałby dodatkowe chłodzenie - chociaż moje obecne urządzenie się nie grzeje przy nawigacji, temperatury są zaskakująco niskie.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników oraz Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - ciekawe czy mają obrotową kulkę żeby ustawić kąt nachylenia, patrząc po zdjęciach to chyba tak - zawsze można się zapytać sprzedawcy w ME lub wysłać maila do sprzedawcy z allegro

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - obrotowa kulka dzięki której można regulować kąt nachylenia.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Uchwyt samochodowy do telefonu

Post17 maja 2019, 19:22

Nie wiem, ja się zawsze boję, że z czasem mi porysuje plastiki wokół kratki. Dlatego ja wieszam na szybę na przyssawkę.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: 30 kwie 2009, 19:05

Uchwyt samochodowy do telefonu

Post09 cze 2019, 16:33

cosik_ktosik pisze:Nie wiem, ja się zawsze boję, że z czasem mi porysuje plastiki wokół kratki. Dlatego ja wieszam na szybę na przyssawkę.

Przyssawka dobrze trzyma? Trochę się obawiam takiego rozwiązania, patrząc na nasze dziurawe drogi boję się żeby nie odpadło. W moim pierwokupnym aucie (ładnych kilka lat temu) nie miałem wewnętrznego lusterka więc zamówiłem sobie niewielkie lusterko (panoramiczne) Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i bardzo często odpadało od szyby a ważyło naprawdę niewiele.

------Połączono posty------

Dokonałem zakupu - temat można uznać za zamknięty.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - takiego czegoś nie polecam, telefon ma bardzo dużo luzu, nie wygląda to stabilnie - sprawdzałem tylko w sklepie - nie testowałem podczas jazdy!

Zdecydowałem się na zakup czegoś podobnego Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kupiłem w innym sklepie stacjonarnym (Tele Magic), mam dwie końcówki - jedna do montażu na kratce nawiewu, druga do montażu na szybie - przyssawka. Boczne zaciski trzymają dużo lepiej, telefon nie lata podczas jazdy - takie rozwiązanie mogę polecić. Uchwyt posiada obrotową kulkę dzięki czemu można regulować kąt nachylenia.



  • Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości