niektóre strony na smartfonie się zacinają

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
outsiderer

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2019, 10:17

niektóre strony na smartfonie się zacinają

Post19 lut 2020, 09:23

Na przykład sport.pl albo cdaction.pl
Mam stary sprzęt - Samsung Galaxy II, jeszcze na Androidzie 2.14 bodajże - ale działa(ł) bez zarzutu... Tylko że od jakiegoś czasu strony, które regularnie sobie czytywałem w drodze, teraz mi się albo nie wczytują, albo zawieszają wszystko i smartfon robi przymusowy shutdown przeglądarce...
To kwestia jakiś zmian na stronach, że nie chcą współpracować ze starym soft/hardwarem, czy o co chodzi?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

niektóre strony na smartfonie się zacinają

Post20 lut 2020, 09:48

Prawdopodobnie przeglądarki te używają skryptów JavaScript, z którymi sobie smartfon nie radzi. Zobacz inną przeglądarkę co ma inny silnik. Np Opera lub Firefox.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

niektóre strony na smartfonie się zacinają

Post20 lut 2020, 19:50

Jaki masz system operacyjny? Konkretnie chodzi mi o wersję androida

Telefonik bardzo fajny, sam go posiadałem i mam do niego sentyment.

Może przywrócić mu drugie życie instalując najnowszy system - bardzo to pomaga, telefon chodzi dużo szybciej, testowałem ta opcje na s2 i s3.
Jak co to ci pomogę.

outsiderer

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2019, 10:17

niektóre strony na smartfonie się zacinają

Post24 lut 2020, 09:34

Ech, a po lekturze Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników już miałem nadzieję, że to może wina źle zakodowanych witryn, a nie telefonu...
No nic, dzięki za NAPRAWDĘ pomocne wskazówki - w pewnym momencie bez upgrade'u po prostu się nie obejdzie i tyle :liar:



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości