Szukam wydajnego power banku

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
ZłotaRączka

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2015, 12:18

Szukam wydajnego power banku

Post30 cze 2020, 11:13

Jak w temacie, szukam czegoś konkretnego co będzie w stanie pociągnąć kilka urządzeń jednocześnie i dostarczyć im mocy z odpowiednią prędkością. Mój stary power bank jedynie podtrzymuje telefon przy życiu, a chodzenie, bieganie czy jazda na rowerze z uwiązaną na okrągło cegła nie jest zbyt fajne. W sieci widziałem pełno ofert, ale zależy mi na czymś sprawdzonym, czemu rzeczywiście można zawierzyć i nie żałować wydanych pieniedzy. Będę wdzięczny za rekomendacje

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21397
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Szukam wydajnego power banku

Post27 sie 2020, 19:27

Wchodzisz na jakiś większy sklep typu xkom i patrzysz sortując od najlepiej ocenianych ale taki, który ma dużo opinii np dochodzących do 100.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

longkiss

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2020, 14:37

Szukam wydajnego power banku

Post10 gru 2020, 08:18

Dzieki za porady teraz wiem czym kierowac sie przy kupnie powerbanka :)



  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość