CMS a pozycjonowanie

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
fallenson

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2019, 10:18

CMS a pozycjonowanie

Post28 sty 2020, 14:59

Cześć!
Czy wybór CMS-a może mieć wpływ na to, czy postawioną na nim stronę internetową będzie sie dało później pozycjonować? Chcę samodzielnie umieszczać nowe treści, więc bez content management systemu w rodzaju WordPressa albo Joomli raczej się nie obejdzie. No ale co z tą optymalizacją pod Google - da się ją przeprowadzić na wszystkim, czy trzeba będzie się liczyć z poważnymi ograniczeniami???

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

CMS a pozycjonowanie

Post02 lut 2020, 22:45

Wordpress i tyle w temacie. Pewnie, że ma to wpływ na pozycjonowanie i to ogromny. Zajrzyj sobie na blog Mariusza Kołacza.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

fallenson

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2019, 10:18

CMS a pozycjonowanie

Post04 lut 2020, 08:45

Mariusz Kołacz - zapamiętane.
A co z blogami firmowymi? Do tej pory polegałem na wpisach typu xxx i ciekawi mnie, na ile to są oczywiste oczywistości dla takich fachowców, a na ile praktyczne wskazówki dla tych, którzy próbują samodzielnego pozycjonowania :clever:

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

CMS a pozycjonowanie

Post21 lut 2020, 23:02

Ja poleciłem kogoś komu w pełni ufam, że nie jest oszustem i wie o czym pisze.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

plum01

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2020, 14:52
Kontaktowanie:

CMS a pozycjonowanie

Post24 lis 2020, 13:25

Sam system CMS nie ma wpływu na pozycjonowanie strony. Jest tylko narzędziem w którym możesz łatwiej optymalizować sobie witrynę.
Wodpress, joomla czy np prestashop są to różne cms ale nie ważne gdzie otworzysz swoją pierwszą witrynę szanse wypozycjonowania masz wszędzie takie same.

magdak2000

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 12:25
Kontaktowanie:

CMS a pozycjonowanie

Post27 sty 2021, 12:32

Ogólnie im prostsza jest strona www tym łatwiej jest ją wypozycjonować. Najpopularniejszy jest wordpress i jego głównym plusem jest to iż posiada masę darmowych skórek i pluginów oraz można znaleźć na różnych stronach www masę wskazówek i dokumentacji do niego. Warto więc w pierwszej kolejności rozważyć aby skorzystać właśnie z niego.

Danora

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:42

CMS a pozycjonowanie

Post17 mar 2021, 13:07

Te rozbudowane wtyczki SEO w WordPressie, pokazują Ci nawet w jakim stopniu Twoja optymalizacja jest ok, co poprawić, zmienić.

panpassat

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2018, 18:28

CMS a pozycjonowanie

Post06 gru 2022, 01:14

Teraz popularność witryny internetowej odgrywa ogromną w prowadzeniu biznesu. Warto korzystać z agencji pozycjonerskich, aby zwiększyć ruch na stronie. Ja takie usługi zleciłem firmie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i jestem zadowolony z efektów, w szczególności formy buzz marketingu który jest w ostatnich latach bardzo dobrą formą promocji ale również ostatnio bardzo pomagają gwiazdki google przy opiniach o stronie.

1825piotrek

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2018, 16:46

CMS a pozycjonowanie

Post02 sty 2023, 02:31

Jedna z lepszych, jak i nie najlepsza forma reklamy dla biznesu. Wiadomo, że teraz warto skupić się na promocji w internecie, a tu SEO i SEM wiedzie prym i to zdecydowanie. Powinniście poszukać kogoś kto zajmie się dla was taką formą reklamy. oferują tu też profesjonalny copywriting i też tworzą strony internetowe, zarówno proste wizytówki jak i złożone sklepy internetowe. też warto się zainteresować w temacie ochrona wizerunku w internecie waszej firmy więcej o tym znajdziecie tu Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości