Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Szukasz programu, pisz tutaj
Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Post02 lip 2013, 04:11

heros1303 pisze:Czy sam Comodo Internet Security jest lekki?Czy podobny albo bardziej cięższy od avasta?

Z porównaniem do Avasta, jest lżejszy, ale firewall często pyta użytkownika co robić,zezwolić czy nie na różne połączenia po ustawieniu go na tryb bezpieczny(można zapamiętać wybór dla danego połączenia żeby pytanie się nie powtarzało).
heros1303 pisze:Korci mnie jak by się spisała ochrona w czasie rzeczywistym pełnej wersji MWBAM ma ktoś całą licke na nią? Może powiedzieć o jej detekcji?

Zawsze możesz rozpocząć okres testowy(14 dni) i sprawdzić co proponuje full wersja,po zakończeniu będziesz miał po prostu nadal free(nie dam głowy bo nie pamiętam,najwyżej przeinstalujesz),wersja full różni się ochroną w czasie rzeczywistym(czasami się gryzie z innymi programami zabezpieczającymi),zaplanowanymi zadaniami,automatyczną aktualizacją,odblokowuje wszystkie rodzaje skanowania,i może coś jeszcze ale nie pamiętam ;)
Osobiście nie polecam pełnej wersji bo skanowanie ręczne w wersji free raz na jakiś czas w zupełności wystarczy.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Post02 lip 2013, 12:32

Hmm.. Chyba po skończeniu się licki na avasta przejdę na CIS. Do tego doinstaluję sobie sandboxie <--- Tego programu sporo na safegroup ma w różnych połączeniach. Do tego może na test kupie se licke na spyshelter na rok, ale się zobaczy. Bo nie wiem czy przez takie mbank pójdzie :)


Tak jeszcze spytam? Czy używanie programów przetrzymujących hasła jest bezpieczne? Wiem że używają one szyfrowania AES-256 czy tam 128 ale czy w ogólności?

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Post02 lip 2013, 14:09

Skoro przeglądasz zawartość safegroup to polecam doczytać coś na temat HIPS-a w ostatnich odsłonach CIS

Kod: Zaznacz cały

https://safegroup.pl/prosby/hips-jaki-t9447.html


oraz o promo dla VoodooShield

Kod: Zaznacz cały

https://safegroup.pl/gielda-software/voodooshield-za-darmo-na-rok-t9454.html?sid=3f622c722993a492403c12411e7fd1ca#p209374

Kod: Zaznacz cały

https://safegroup.pl/hips-sandbox/voodooshield-t5484.html

heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Post02 lip 2013, 21:09

No więc postanowiłem że dziś zrobię instalkę. Zrobiłem trochę lekko zmieniłem opcje w comodo i może być. W sumie nie wiem, ale wg tej stronki piszę, iż comodo ma coś co nazywa się tylko piaskownicą ale nim nie jest. Nie wiem czy to prawda zawsze można doinstalować tego sandboxie :) Ktoś używa tego voodoo shield albo spyshielder? Jedynie chyba ten comodo to ciężki jest podczas skanowania albo tak mi się zdaje :)

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Post02 lip 2013, 22:33

spyshielder używała kiedyś chyba stukotka. Napisałem do niej na AQQ, może znajdzie czas to odpisze.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Post04 lip 2013, 18:08

Używam Spy Shelter Premium, wygrałam go swego czasu, do tego mam mbam pro (też je kiedyś wygrałam), oraz zaporę Comodo z włączonym Defence i wyłączoną piaskownicą.

Mój komputer jakoś znosi ten zestaw, programy do ochrony nie gryzą się, miałam tylko problem z mbam pro i płatną wersją Aviry- musiałam w mbam wyłączyć blokowanie stron, bo blokowało jakieś procesy w Avirze... Od kiedy mam darmową Avirę, nie mam tego problemu.

Bardzo lubię Spy Shelter, bo jest w miarę intuicyjny. On trochę czepia się Firefoxa i procesu Updater, w czasie jego aktualizacji, ale można to znieść.

Na innym kompie mam Zemanę AntiLogger, bardzo rzadko wszczyna alarmy i za jakiś czas będę musiała przetestować jej darmową wersję. :mrgreen:

Zemana AntiLogger, to nawet fajny HIPS, ale Spy Shelter u mnie częściej wszczyna jakieś alarmy. Nie wiem, co jest bardziej skuteczne...

Kto z Was testował darmową Zemanę AntiLogger? :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Post04 lip 2013, 21:37

Pewnie ten spyshelter skuteczniejszy skoro więcej wyłapuje? :D Hmm to może się skuszę na tego spysheltera :).

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Post04 lip 2013, 22:08

Heros1303, ilu bitowy masz system?

Pytam, bo na system 64-bitowy nie ma darmowej wersji Spy Shelter...
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Post04 lip 2013, 22:35

64 bit windows 7. Wiem że nie ma w wersji free. Dlatego myślę nad zakupem. Co prawda wolałbym lifetime'a ale koszt jego to ok 200zł. Więc na próbę wezmę na rok ok 80zł. Tylko nie wiem czy pójdzie przez mbank bezpośrednio wiesz może czy pójdzie? Bo normalnie w sklepie PL nie ma nie? Poza ich stroną spyshelter.com ?

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Coś jeszcze do - avast + MWBAM

Post20 lip 2013, 08:08

Testy pakietu SpySheltera oraz manual
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=oPQhLkB3kqw

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=hSssSJTVA9Q



  • Reklama

Wróć do „Poszukiwanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości