jakim programem pobierać pliki

Szukasz programu, pisz tutaj
estas

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2014, 00:27

jakim programem pobierać pliki

Post07 gru 2014, 01:01

Witam Chciałabym pobrać pliki z muzyką np w formacie FLACK czy są jakieś szybsze programy niż JDownloader . Wywaliłam go bo bardzo wolno pobierał .

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

jakim programem pobierać pliki

Post07 gru 2014, 01:06

Może Free Download Manager. Napisz skąd chcesz to pobierac itp itd, więcej informacji :)

estas

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2014, 00:27

jakim programem pobierać pliki

Post07 gru 2014, 21:58

dzięki djkamil że mi pomagasz, właściwie to jest mi obojętne skąd. Gość od kompa powiedział mi by ze strony peb.pl
pobierać pliki programem JDownloauder. Ponoć on tylko pobiera a nie wysyła. Miałam kiedyś utorrent jak chciałam muzykę albo e booka to nawet szybko szło. Coś mi Ci wielcy od kompa spaprali reinstalując W 7 i dlatego w ramach usuwania knota na miejscu w domu pokazali co i jak zrobić. Znalazłam Jazz o objętości 2GB ale szybkość jest bez sensu bo 28 kb coś około 16 h. Po paru godzinach dałam sobie spokój i wszystko poszło do kosza. Może żle ustawiłam JDown. i dlatego jest taki wolny. Mam jego wersję 2 BETA.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

jakim programem pobierać pliki

Post07 gru 2014, 22:10

A jesteś pewna iż to wina programów ? jaką masz predkośc neta? I z czystej ciekawości dlaczego chcesz używać zewnetrznych programów a nie ściagać np. przez przeglądarke :D?

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

jakim programem pobierać pliki

Post07 gru 2014, 23:28

Zapewne to ograniczenie prędkości na serwerach dla zwykłego użytkownika, bez wykupienia premium dla danego serwera lub użycia stronki obsługującej najpopularniejsze (tam też trzeba wykupić transfer) niestety nie pójdzie szybciej, trzeba było zostać przy torrentach ;)
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

estas

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2014, 00:27

jakim programem pobierać pliki

Post08 gru 2014, 17:00

Przez przeglądarkę nie gdyż brakuje FLACKa. Sprawdziłam szybkość internetu pobieranie 6058 Kbps wysyłanie 507 Kbps w 17 ms. Te wyniki są na podstawie programu z Multimedia Polska. Czy uTorrentem też mogę pomimo że on również i wysyła w czasie pobierania.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

jakim programem pobierać pliki

Post08 gru 2014, 17:12

Czyli maksymalna prędkośc pobierania to jakos 750kb, to z jaką prędkością bedzie pobierać zależy od wielu czynników a mało kiedy od tego czym pobierasz.
estas pisze:Czy uTorrentem też mogę pomimo że on również i wysyła w czasie pobierania.

Tam możesz zmniejszyć prędkośc wysyłania do minimum :)

estas

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2014, 00:27

jakim programem pobierać pliki

Post08 gru 2014, 21:54

Powiedz mi gdzie mam w tym programie to ustawić . Czy ONI nie będą się mnie czepiać że z niego korzystam.
dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

jakim programem pobierać pliki

Post08 gru 2014, 22:00

estas pisze:Powiedz mi gdzie mam w tym programie to ustawić

Jak dasz do pobierania jakiś plik w programie to daj prawym na ten plik potem wykorzystanie łącza i tam masz ustaw limit wysyłania :)

estas pisze:Czy ONI nie będą się mnie czepiać że z niego korzystam

Oni :D hm.. nie za bardzo wiem jacy oni :D dostawca internetu?

estas

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2014, 00:27

jakim programem pobierać pliki

Post09 gru 2014, 19:40

Oni czyli ci od kontroli lotów albo widowisk. Rzecz w tym że pobierając z sieci chcę wiedzieć czy utorrentem to jestem na granicy prawa czy już za burtą . Ci od kompa wskazali że utorrent wysyła a to jest złe .Dlatego pytałam czy można to jakoś zablokować . Nie chcę mieć wizyty smutnych panów przychodzących po kompa.

koper

Stały bywalec
Posty: 638
Rejestracja: 16 cze 2011, 11:41

jakim programem pobierać pliki

Post09 sty 2015, 10:55

Pobieranie zależy od neta a nie od programu ja nie używam żadengo.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

jakim programem pobierać pliki

Post11 sty 2015, 19:32

czy utorrentem to jestem na granicy prawa czy już za burtą

Zależy co pobierasz, jest masa materiałów bezpłatnych, ale są i takie objęte prawami autorskimi. Jak domyślam się chodzi Ci w szczególności o te drugie.

czy można to jakoś zablokować

Aplikacja musi wysłać do serwera pakiety, by móc z niego uzyskać pakiety. Wysyłania całkowicie nie można zablokować, można co najwyżej ograniczyć.

W celu ochrony prywatności możesz użyć aplikacji PeerGuardian (PeerBlock), jednak to są półśrodki, jak będą chcieli to i tak Cię znajdą więc nie ma sensu kombinować.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Poszukiwanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości