Nagrywanie a wysyłanie - Yt

Szukasz programu, pisz tutaj
heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Nagrywanie a wysyłanie - Yt

Post02 wrz 2013, 13:23

Witam. Otóż ostatnio myślałem by spróbować robić gameplay z gier być może poradniki. Jak to się ostatnio widzi dłuższego czasu. Mam kilka pytań w tym dwa o programy. Oraz jedno ogólne.

1. Czy znacie jakiś dobry program najlepiej darmowy do robienia intra, oraz składania materiału? Bardziej myślałem nad darmowym rozwiązaniem. Ale jak się spodoba pewnie sięgnę po premiere xd. Tak na początek?

2. Czy istnieje program za pomocą którego można wysyłać na yt z możliwością pauzowania, wstrzymywania i koontynowania up?

Nie związane z programem. Może ktoś mi powiedzieć jak to jest z tym co można gameplayować? Chodzi mi o co jest objętę ochroną itp? filmy w grach w sensie przerywniki? Czasami muzyka? Wiecie chyba o co chodzi? Ktoś może zna stronę gdzie można zobaczyć co jest tym objęte ?

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Nagrywanie a wysyłanie - Yt

Post02 wrz 2013, 13:34

heros1303 pisze:Czy znacie jakiś dobry program najlepiej darmowy do robienia intra, oraz składania materiału? Bardziej myślałem nad darmowym rozwiązaniem. Ale jak się spodoba pewnie sięgnę po premiere xd. Tak na początek?

Sony Vegas Pro albo Adobe After Effects, możesz pobawić sie trial wersją :) Na początek warto jakieś gotowe template intro ściągnąć i przerabiac w celach nauki :D

heros1303 pisze:Czy istnieje program za pomocą którego można wysyłać na yt z możliwością pauzowania, wstrzymywania i koontynowania up?

Jest chyba Free YouTube Uploader ale nie sprawdzałem, przeglądarką przesłałem około 600 filmów i jest ok, nawet jak przerwie ci neta itp to możesz wznowić upload od poprzedniego momentu :)

heros1303 pisze:Nie związane z programem. Może ktoś mi powiedzieć jak to jest z tym co można gameplayować? Chodzi mi o co jest objętę ochroną itp? filmy w grach w sensie przerywniki? Czasami muzyka? Wiecie chyba o co chodzi? Ktoś może zna stronę gdzie można zobaczyć co jest tym objęte ?


Tu jest różnie czasem czepiają się muzyki czasem przerywników i filmików w grze , dlatego najlepiej jak leci jakas scenka w grze to podczas niej coś mówić wtedy jest lepiej :D

heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Nagrywanie a wysyłanie - Yt

Post02 wrz 2013, 14:57

Bardziej chodziło mi o przerwanie np załóżmy jednego dnia zacznę i na przykład ma to już 60% i chcę te pozostałe 40% jutro dosłać.?

Trialem jakoś nie chcę ryzykować. Dlatego szukam jakiegoś darmowego zamiennika. Ale z jakimiś konkretnymi opcjami do wyboru. Próbowałem na razie Lightworks. Ale dziwne to jest :/

Z płatnych jest coś jeszcze godnego polecenia tańszych niż camtasia,SV czy premiere oraz AE?



  • Reklama

Wróć do „Poszukiwanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości