Program antywirusowy...

Szukasz programu, pisz tutaj
Cj.

Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2012, 21:31

Program antywirusowy...

Post03 kwie 2013, 16:40

Witam. Poszukuje jakiegoś dobrego i bezpłatnego programu antywirusowego. Wcześniej miałem avasta ale oddałem kompa do informatyka a on zainstalował mi COMODO Internet Security Premium. Słyszałem że ten program do najlepszych nie należy a poza tym podczas skanowania nie da się nic zrobić ponieważ komp strasznie się wtedy tnie. Jakie programy polecacie??

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Program antywirusowy...

Post03 kwie 2013, 20:24

Słyszałem że ten program do najlepszych nie należy


To jeden z najlepszych antywirusów na świecie.

COMODO Internet Security Premium


Premium można wywalić - wystarczy Free.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Fix00ser

VIP
Posty: 937
Rejestracja: 28 gru 2009, 12:16

Program antywirusowy...

Post03 kwie 2013, 21:47


Awatar użytkownika
Hannah

Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2012, 12:50
Lokalizacja: Wrocław

Program antywirusowy...

Post08 kwie 2013, 09:07

Jakie programy polecacie??

Niezależnie od opinii, jakie przeczytasz na jego temat w Internecie - ja polecam Ci darmowy, legalny i w pełnej wersji - o ile masz legalny system operacyjny - Microsoft Security Essentials Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł; używam od samego początku - to już zdaje się kilka lat; mialam inne, ale tego lubię najbardziej; nie obciąża nawet słabiutkiego kompa (Pentium4, 512 ram) ;)
Dziękuję i pozdrawiam Was bardzo serdecznie :)
Aneczka

przemusiek25

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2013, 17:32

Program antywirusowy...

Post09 kwie 2013, 16:04

dobrym według mnie progamem, który nie obciąża systemu, i jestem z niego zadowolony jest avira

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Program antywirusowy...

Post09 kwie 2013, 20:17

przemusiek25 pisze:dobrym według mnie progamem, który nie obciąża systemu, i jestem z niego zadowolony jest avira


Słaby antywirus.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Program antywirusowy...

Post09 kwie 2013, 21:55

Czemu tak sądzisz?

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Program antywirusowy...

Post10 kwie 2013, 19:52

lewy pisze:Czemu tak sądzisz?


Słaba wykrywalność przy dość sporym ingerowaniu w system (zarówno w protokołach DRV, jak i SRV, nie wspominając o licznych plikach modułowych po nim). Wykrywalność jest tu ukierunkowana do starszych zagrożeń. Projekt słabo rozwijany. Poza tym zgłasza sporo fałszywych alarmów. Do tego mają gigantyczne problemy z serwerami aktualizacji baz sygnatur.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Program antywirusowy...

Post31 lip 2013, 17:20

Sama używam darmowej Aviry i jestem z niej zadowolona.

Nie mam problemów z jej aktualizacją, jednak ona wyświetla reklamy- można to znieść.

Fakt, ona rzadko u mnie coś wykrywa, przeważnie FP.

Nie polecam Aviry na słabsze kompy, bo jak coś wykryje, to może wielokrotnie uruchomić avscan i za bardzo obciążyć procesor.

To jest moim zdaniem, jedyna poważna wada Aviry. Jednak cieszę się, że zainstalowałam ją i na moim starszym kompie z Windows XP.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Poszukiwanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości