Program do prezentacji multimedialnych

Szukasz programu, pisz tutaj
Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Program do prezentacji multimedialnych

Post27 maja 2013, 23:19

Witam. Potrzebuję właśnie jakiegoś fajnego i bezpłatnego programiku dla tzw. zwykłego użytkownika do takich prezentacji testowych, nagrywania i demonstrowania różnych pokazów multimedialnych i graficznych i oczywiście potem zapisania celem przesłania dalej.

Mam już na oku pewne takie softy (np. CamStudio 2.7 Build 316), ale chciałbym poznać też wasze na to zdanie i prosić o rady gdyż naprawdę nie wiem na co się zdecydować ?

System XP Pro SP 3 32-bit.

Co polecacie ? :banan:

dewu

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2013, 05:19
Lokalizacja: OPO

Program do prezentacji multimedialnych

Post28 maja 2013, 05:29

Proponuję zainteresować się czymś takim jak Prezi. Można tworzyć naprawdę ciekawe i bardzo rozbudowane prezentacje multimedialne. ;)

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Program do prezentacji multimedialnych

Post28 maja 2013, 14:28

Może
Photostage Slideshow ?

Nie jest w j. polskim ale b. łatwy.
Dodatkowo jest do niego poradnik : Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Przykładowe prezentacje :
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Moja muzyka :)

Bezpłatny na pewno (starsza wersja):
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Jeszcze inny którego nie sprawdzałem --> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Program do prezentacji multimedialnych

Post07 lip 2013, 10:40

Ok. dzięki za propozycje. Zdecydowałem się jednak na CamStudio 2.7 Build r316.

I wszystko jest w miarę OK i mi wystarcza, przetestowałem go, zrobiłem nawet kilka sekwencji testowych z Pulpitu - tylko nie bardzo mogę dojść do tego jakich opcji użyć i jak w ogóle nagrać i przechwytywać także dźwięk systemowy - z głośników (czyli speakers), z mikrofonu obecnie nie i chciałbym poradzić o to się was ?
Jak klikam w menu Options opcję Record audio from speakers to mi się wyświetla taki błąd: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

To raz, a druga kwestia dotyczy tego, jak poprawić nieco jakość nagranego materiału w tym rejestratorze, to znaczy w jego własnych opcjach - bo zauważyłem, że plik wynikowy co prawda jest nienajgorszy, ale jednak mógłby być nieco lepszy.
Moim zdaniem obraz jest mało płynny i trochę "skacze".

Poradźcie jak mogę osiągnąć te efekty w tym programie ? :clap:

-- 07 lip 2013, 10:36 --

Odświeżam wątek bo pomimo iż sporo się o tym naczytałem i naoglądałem w sieci, a także wiele z tych sposobów próbowałem to wciąż nie udało mi się dojść do tego jak to osiągnąć w tym programie tzn. przechwytywanie dźwięku systemowego z wyjścia na głośniki (Stereo Mix) ?

Odinstalowałem nawet tę wersję i pobrałem inną, starszą i z innego linku, ale i to nic nie daje wciąż jest ten sam błąd Waveout..., itd.

Pomóżcie proszę i wspólnie zastanówmy się w czym może tkwić problem i co na to poradzić ?, bo szczerze mówiąc to poza możliwymi ewent. zmianami w ustawieniach szczegółowych programu lub głównego audio w systemie to nie widzę co to jeszcze może być ?
No chyba, że ten model karty dźwięku w ogóle nie współgra z tym programem - na to też gdzieś kiedyś w sieci się natknąłem ? :sciana:

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Program do prezentacji multimedialnych

Post07 lip 2013, 10:57

Może to wina leży w tym co jest uznawane za wyjście audio, bo w sumie dźwięk można przechwytywać z wyjścia głośników ale można też z wyjścia optycznego jak jest czy po prostu miksera dźwięków. Czy możesz w tym programie zmienić to z czego chwyta on dźwięk?

Jeśli nie, a on robi to automatycznie to zapewne przechwytuje z tego co jest ustawione w Dźwięk w Panelu sterowania w opcjach nagrywania. Chodzi mi o ustawienie domyślnego urządzenia przechwytywania.

Co do jakości to zapewne ustawienia kodeka. jakbyś porobił screeny i je podrzucił to może coś wywnioskuję.

Pozdrawiam serdecznie.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Program do prezentacji multimedialnych

Post07 lip 2013, 11:06

Prawidłowa konfiguracja sterowników Realtek HD Audio
W niektórych przypadkach trzeba odznaczyć Miks stereo.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Program do prezentacji multimedialnych

Post07 lip 2013, 15:54

cosik_ktosik pisze:Może to wina leży w tym co jest uznawane za wyjście audio, bo w sumie dźwięk można przechwytywać z wyjścia głośników ale można też z wyjścia optycznego jak jest czy po prostu miksera dźwięków. Czy możesz w tym programie zmienić to z czego chwyta on dźwięk?

Najprawdopodobniej tak właśnie jest o ile w ogóle na tej karcie to jest możliwe.
Wydaje się, że dla głośników tak właśnie jest bo np. w innym programie Audacity mogę przechwytywać. No, ale to jest jednak inny program, inne zapewne wymagania ?
Wyjście optyczne ? Nie wiem dokładnie co masz na myśli, sprecyzuj czy chodzi o coś w programie czy w Panelu sterowania > Dżwięki i urz. audio ?
Czy mogę zmienić źródło dźwięku w programie ? Pewnie tak i tak w opcji Options>Audio Options>Audio Options for Speakers bo to o to chyba chodzi mam w menu rozwijanym w obszarze Soundcard Device dwie opcje: Realtek HD Audio output i Realtek HD Audio Input.
Jeśli nie, a on robi to automatycznie to zapewne przechwytuje z tego co jest ustawione w Dźwięk w Panelu sterowania w opcjach nagrywania. Chodzi mi o ustawienie domyślnego urządzenia przechwytywania.

Tak zapewne robi to automatycznie i wydaje mi się, że jest obecnie prawidłowo to ustawione, a jednak...
Ja dostarczę tutaj jeszcze szczegółowe obrazki z tego jak to u mnie wygląda obecnie i wstawię później dobrze ?
Co do jakości to zapewne ustawienia kodeka. jakbyś porobił screeny i je podrzucił to może coś wywnioskuję.

Pozdrawiam serdecznie.

Również pozdro. Co do jakości to myślę tak, że oprócz kompresora tam chodzi chyba jeszcze o fps-y, jakość (w klatkach/s).
To też będzie widać na obrazkach, które dostarczę. :)

@ cosik_ktosik - pokażę kilka szczegółowych obrazków, a więc tak:
W programie w menu Options > Video Options mam obecnie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i to w odniesieniu do tej jakości pliku wyjściowego.
W menu Options > Auto Options > Auto Options for Microphone mam: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
W menu Options > Auto Options > Auto Options for Speakers mam: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
W menu Options > Auto Options > Auto Options for Speakers > button Manual Search wyświetla się taka cała seria komunikatów i mam tam: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
W tej samej opcji > button Auto Search wyświetla się ten sam błąd co w opcji Record audio from Speakers: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
W menu Options > Auto Options > Audio and Video Synchronization mam: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

W Ustawieniach głównych głośności mam natomiast tak:
Dla Nagrywania: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników oraz: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dla Odtwarzania: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników oraz: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Być może któreś z tych ustawień są to niewłaściwe ustawienia dla tego rejestratora, jeśli tak to jakie, które ?

@ XMan Jeśli idzie o prawidłowość ustawień dźwięku na karcie to myślę, że ja już mam prawidłowo to ustawione.
W przeciwnym razie nie mógłbym ani nic słyszeć ani też odtwarzać w systemie a przecież wszystko jest obecnie w porządku.
To jest poradnik zresztą chyba do nieco innego modelu karty, ale bardzo podobnej. Ja mam Realtek High Definition Audio.
Pokazałem w obrazkach jak mam w Ustawieniach głośności głównej.
Z tą głośnością głównego odtwarzania to nie warto przesadzać, byłoby za mocno - obecnie jest już dość głośno.
Z tą regulacją nagrywania mnie zaciekawiłeś - ja mam tam ok. połowy suwaka, czy powinno być prawie na 0 ?
Chociaż nie wiem co by w ogóle mikrofon miał do tego ?
Korzystałem kiedyś z mikrofonu słuchawkowego, który podłączyłem i przy tych ustawieniach działał zupełnie dobrze.
W poradniku zaznaczone jest, że opcja Stereo Mix ma być odznaczona na karcie i w Panelu ster. > Dźwięki i urz..., tak ? - hmm... ciekawe - kiedyś też tak miałem i np. w Audacity nie mogłem nagrywać, teraz mogę, a więc chyba dobrze (to tak naprawdę jest tożsame ze sobą, przynajmniej u mnie tak jest).

Co do wydajności mikrofonu (znów - przecież to nie o mikrofon chodzi, a o We/Wy na głośniki), to u mnie jest przeciwnie - te opcje są w regulacji co prawda nie nagrywania, a odtwarzania - widać to na screenach.
W ustawieniach karty Realtek natomiast nie ma tych opcji u mnie.
Przy Front Pink In oraz Rear Pink In nie ma tych dwóch kropek. Pokażę to: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Są one natomiast przy opcji Głośność mikrofonu i tam ta opcja Zwiększenie wydajności mikrofonu jest "od zawsze" zaznaczone i OK. To akurat wiem, bo sam to tak ustawiałem. Pokażę to również: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Ale jest jeszcze coś. W regulacji odtwarzanie są jednak takie opcje - Rear Pink In i Front Pink In, lecz nie zaznaczone - może to i to ?

Generalnie mnie się wydaje, że te wszelkie opcje głośności głównej, systemowej oraz na karcie mam dobrze dobrane gdyż potwierdzam - wszystko u mnie z dźwiękiem obecnie w porządku.
Poza tym programem, który jakoś nie chce go przechwytywać - nie wiem jak u niego z opcjami ? Posiadam także Audacity przykładowo i tam przechwyt działa b. dobrze. Może mu czegoś brakuje - kodeka kompresji, wyboru właściwego formatu i kodeka kompresji lub jakiejś wtyczki ? A może ta karta po prostu nie obsługuje funkcji tego programu CamStudio v. 2.7 ?
Co więc o tym sądzicie ? :)

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Program do prezentacji multimedialnych

Post07 lip 2013, 16:43

@ XMan Jeśli idzie o prawidłowość ustawień dźwięku na karcie to myślę, że ja już mam prawidłowo to ustawione.
W przeciwnym razie nie mógłbym ani nic słyszeć ani też odtwarzać w systemie a przecież wszystko jest obecnie w porządku.
To jest poradnik zresztą chyba do nieco innego modelu karty, ale bardzo podobnej. Ja mam Realtek High Definition Audio.
Pokazałem w obrazkach jak mam w Ustawieniach głośności głównej.

Również posiadam kartę dźwiękową Realtek HD, na wszystkich nowszych czy starszych nie ma żadnej różnicy :D
Przeglądając Twoje screeny to masz wszystko źle ustawione :(
Przypatrz się dokładnie screenom z mojego poradnika :!:
Klik na ikonkę sterowników w tray-u lub w Start --> Panel sterowania --> Menedżer sterowników Realtek HD
brązowa ikonka i podaj z niego (ze wszystkich zakładek) screeny.
Zresztą masz wszystko podane co i jak w poradniku:
http://www.hotfix.pl/prawidlowa-konfigu ... o-a315.htm
Aby powiększyć --> klik na screena.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Program do prezentacji multimedialnych

Post14 lip 2013, 16:04

Podam jeszcze te screeny z menedżera karty Realtek, choć moim zdaniem wszystko jest w tej chwili w ogóle u mnie OK z dźwiękiem, gdyż wszystko inne śmiga w najlepsze.
Tylko w CamStudio - nie, dlaczego tam miałoby być inaczej ? Ale też nie ma się co dziwić za bardzo może. Na stronach Pomocy programu czytam m.in., że dla niektórych typów kart może być to niedostępne.

Jeśli jednak wydaje Ci się, ze jest inaczej lub np. u Ciebie to działa na podobnym sprzęcie i ustawieniach to wskaż te różnice bo ja ich nie znajduję. A nawet jeśli tak jest, to pytanie - czy nie wpłynie to na wszystko inne w systemie ?
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Program do prezentacji multimedialnych

Post14 lip 2013, 22:10

Ogólnie nie interesuje nas już opcja odtwarzaj a opcja nagrywaj. Tutaj Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

odznacz głośność wyjścia na regulacji nagrywania. Potem użyj zwykłego rejestratora dźwięku. Puść zwykłą muzykę na głośniki i zobacz czy tamten rejestrator to nagra.

Co do jakości wideo, sporo będzie zależało od wydajności sprzętu. Tutaj Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Możesz zmienić na Xvid i pod configure pomajstrować z ilości bitrate i fps. Jak nie ten kodek to x.264. Ostateczność to ffdshow ale jak dla mnie to już słaby kodek za to mnie obciążający wszystko.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Program do prezentacji multimedialnych

Post15 lip 2013, 10:27

Jeśli jednak wydaje Ci się, ze jest inaczej lub np. u Ciebie to działa na podobnym sprzęcie i ustawieniach to wskaż te różnice bo ja ich nie znajduję.

Masz nieprawidłowe ustawienia w kilku miejscach.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Odtwarzaj / Głośność główna / prawie na maksimum.

Nagrywaj / Regulacja nagrywania / prawie na minimum - inaczej mikrofon nie będzie działać. / dziesiętne milimetra mają duże znaczenie /.

W niektórych przypadkach trzeba odznaczyć Miks stereo.


Tymczasem:
1. Odtwarzaj / Głośność główna / - masz na 50% zamiast prawie na maksimum.
2. Odtwarzaj / Regulacja nagrywania / - masz na 50% zamiast prawie na minimum.
3. Zaznaczone Miks stereo zamiast odznaczone.
Tylko podczas korzystania z CamStudio, później musisz ponownie zaznaczyć ponieważ Skype, GG
oraz inne nie będą działać.
4. W zakładce Mikser pozaznaczane to co nie potrzeba.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Więcej/dokładniej jest opisane w poradniku - powiększ screeny klikając na nie.

Resztę sprawdź to co pisze p/w cosik_ktosik

Odnośnie ustawień to podałem kilka razy + poradnik i nie będę już więcej się powtarzać.
Ech... chyba nie dasz rady, pomimo tylu porad jeszcze nie rozumiesz i źle ustawiasz :(
Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad innym programem...
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Program do prezentacji multimedialnych

Post17 lip 2013, 00:16

@cosik
W Regulacji nagrywania Rejestrator dźwięku systemowego bez odznaczania opcji Głośność wejścia liniowego nagrał i zapisał plik dźwięku w .wav, jak również z odznaczoną tą opcją.
Dźwięk ten słychać w odtwarzaniu b. dobrze.

I od razu przy tych ustawieniach spróbowałem w CamStudio. Obraz się nie zapisał z odtwarzania pliku video, dźwięk też nie. Podczas zapisu wyświetla błąd tak dla Speakers jak i Microphone: File Creation Error. Unable to rename/copy audio file.
Obraz ten się również nie zapisuje jednak tylko z sekwencji okien odtwarzaczy - po prostu zamiast obrazu zapisze się czarny obraz, ale tylko w polu odtwarzacza.
Natomiast wszelkie normalne sekwencje graficzne zapisują się poprawnie.
A więc sam fakt zapisu czegoś jest łącznie z kursorem, widać to w odtwarzaniu tego. Natomiast brak obrazu pliku video i oczywiście ścieżki dźwięku.

Z tym, że ja lecę cały czas na domyślnych ustawieniach w programie, może tam trzeba jednak te wszystkie szczegóły tj. kodek i format kompresji itd. itp. dobrać w zależności co się chce nagrywać ?

Z jakością to można pewnie do tego dojść, to mnie niepokoi tylko co z tym dźwiękiem ?
Już sam już nie wiem co jest z tym programem, może po prostu jest niezgodny z czymś u mnie ?

A może jest jednak tak jak mówi XMan - nie próbowałem tego ?
Przepraszam XMan, że tak z tym zwlekam, ale musisz zrozumieć - staram się rozpatrywać różne możliwości. To naprawdę nie musi być takie proste, są różne systemy, przypadki.... To jest dużo opcji do pozmieniania.
Spokojnie dojdę i do tego - cierpliwości. :pray:

Być może tylko opcja Mix Stereo to blokuje, a to dlatego, że kiedyś bez tej opcji nie działało mi Audacity, zaznaczyłem i działa.

Chociaż z drugiej strony nie wydaje mi się też że to może być to, bo dlaczego dla CamStudio trzeba by stosować jakieś specjalne przywileje ?
Tym bardziej, że systemowy rejestrator to jednak nagrywa, inne rejestratory też.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Program do prezentacji multimedialnych

Post17 lip 2013, 15:32

Zdecydowałem się jednak na CamStudio 2.7 Build r316.

Pobrałem i testuję ;)
Mam pytanie czy po instalacji masz dodatkowe dodatki/rozszerzenia/wtyczki oraz czy nie masz zmiany strony startowej na Qvo6.com :?:
Podczas instalacji odchaczyłem, nie instalowałem wszystkich dodatków (jest ich więcej niż kilka) a pomimo tego zmieniło mi stronę startową w Firefox-ie oraz IE.
Straciłem trochę czasu na tego robala i pomógł dopiero AdwCleaner :D

Odnośnie nagrywania to są poradniki:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Z tego co widzę to nie ma żadnych cudów ale nie mogę obecnie sprawdzić ponieważ przyjechała do mnie siostra
i non stop włącza odkurzacz, trzaska garnkami i przegania mnie z kąta w kąt.
Muszę mieć spokój aby nie było zakłóceń - wyjeżdża dopiero w poniedziałek :)

Sprawdź ustawienia karty dźwiękowej...

Z tego co pamiętam to masz chyba kartę dźwiękową Realtek ALC888 HD a ja mam Realtek ALC883 HD
tak więc nie ma żadnej różnicy, dodatkowo te same sterowniki oraz ten sam system.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Program do prezentacji multimedialnych

Post18 lip 2013, 00:49

XMan tak jest potwierdzam niestety to co piszesz w 100 % - raz już mi się przy okazji pobierania CamStudio przyplątało to Qvo6, pisałem o tym na tym forum i zmieniło oczywiście stronę przeglądarek.
Usunąłem już to całkowicie m.in. AdwCleanerem. Jest dobrze.

Jedynie pobranie chyba ze strony domowej producenta jest pewne, stamtąd teraz pobrałem i tam jest czysto, nie ma tego adware'u.

Hmm..., jeszcze to sprawdzę, o czym piszesz tzn. zmianę ustawień karty pod ten program specjalnie.
Faktycznie mam ten model karty, choć dziwne bo nie podawałem tych informacji.
Niewykluczone, że jeśli nawet to jest prawdą to jeszcze np. trzeba w samym programie wybrać dobre, właściwe opcje ?

To mam też gorącą prośbę, może ktoś z was (o ile wiem cosik_ktosik ma tę możliwość), przetestowałby ten program na wirtualnym systemie u siebie ?
cosik byłbyś tak łaskaw ?

Chodzi o to jakie sprawdzić jakie wybrać dokładnie ustawienia w programie i w dźwięku głównym (karcie) by nagrać tak ja chcę na przykładowym pliku video testowym w formie np. .avi lub dowolnym, ale video wraz z kursorem.
Bo dla mnie te ustawienia w programie to już swoisty labirynt. Co do czego dobrać w konkretnym przypadku ?

Bo jak pisałem rejestracja samej grafiki z Pulpitu działa i zapisuje się dobrze.
Tylko video i audio jakoś nie.

PS. Jeszcze coś dodam co może być ciekawe. Otóż ten przykładowy plik z sekwencji video zapisuje jak wiadomo się teraz bez dźwięku i obrazu, natomiast widzę że w folderze CamStudio 2.7 na C\:Program Files\CamStudio 2.7 w takim tworzącym się tymczasowo nowym folderze Videos znajdują się właśnie te ścieżki audio pochodzące z tego przechwytu w .wav.
A więc ważne bo pokazuje, że plik audio zapisał się jednak i również działa, słychać go w odtwarzaniu.
Tyleż to ważne co i dziwne zarazem.

Bo jeśli jednak nic z tego nie wyjdzie to poszukam innego programu, takich jest na pewno wiele. :)
To niesłychane co się dzieje z tym małym, wydawałoby się prostym programikiem.

XMan piszesz, że testujesz. No to czekam w takim razie na te wyniki z niecierpliwością. To na pewno wiele wyjaśni.
Pobierz oczywiście ze strony domowej.

Bo mnie się jednak wydaje, że mam aktualnie dobre te ustawienia. Zakładając nawet, że jest tak jak piszesz no to może i nagram coś w CamStudio, ale nie wiadomo czy faktycznie tak i czy przy okazji przy tym w ogóle nic nie będzie z kolei słychać w systemie ?
Nie wiem, się okaże. Testuj i ty.:)

Awatar użytkownika
lewy

Ekspert
Posty: 1462
Rejestracja: 15 gru 2009, 11:10

Program do prezentacji multimedialnych

Post18 lip 2013, 08:05

Ten qwo6 todziadostwo do szpiegowania, usuwajcie czym prędzej. Po adwcleanerze jeszcze ręcznie przeszukajcie rejestr po tej nazwie, bo u mnie resztki jeszcze zostały.



  • Reklama

Wróć do „Poszukiwanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości