Program do rozjaśniania filmów avi

Szukasz programu, pisz tutaj
asdhd

Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 15 sie 2012, 10:45

Program do rozjaśniania filmów avi

Post07 lut 2013, 23:18

Witam, poszukuje programu który na stałe rozjaśni film który zrobiłem, ponieważ nagrałem w słabo oświetlonej sali. Najlepiej jakby program był po polsku i w miare prostu w obsłudze. Z góry dziękuje i proszę o w miarę szybką odpowiedź

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Program do rozjaśniania filmów avi

Post07 lut 2013, 23:44

Virtual Dub - uruchamiasz program,wrzucasz film metodą przeciągnij-upuść,następnie w zakładce Video wybierasz kolejno Filters-->Brightness/Contrast. Ustawiasz według potrzeb i zapisujesz(Direct Stream Copy).
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
kaskader68

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2010, 21:07

Program do rozjaśniania filmów avi

Post08 lut 2013, 20:58

Zproponował bym Tobie Program Ashampoo Video Styler .
Program ten jest po polsku jest łatwy w obsłudze .
Wprogramie tym masz możliwość poprawienia kilku elementów :
1.Korekcaj koloru : Jasność , Kontrast , Gamma iSaturacja
2.Efekty : Skala szrości , Sepia ,Stary Film , TV i Przycinanie
3.Można dodac tło muzyczne
4.Eksportować bezpośrednio do You Tube i Faceboock
5.Oraz zapisać na dysku zmieniając proporcje filmu na 4:3 oraz 16:9 .
Wtej drugiej proporcji jest możliwość zapisu HD.
Jedyny chaczyk to że program ten zapisuje w tylko formacie wmv.
Ale od czego mamy darmowe konwektery np. Format Factory lub Any Video Converter .
Darmową wersję testową tego programu można pobrać ze strony producenta firmy Ashampoo Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
W numerze 1/2013 PC FORMATU była pełna wersja tego programu w wersji Video Styler 2013 ,
nie wiem czy jest jeszcze możliwość zarejestrowania tego programu do pełnej wersji ale warto spróbować , lub skorzystać z werji trial.Nie wiem czy Ci to pomoże ale powodzenia i miłej zabawy .

-- 08 lut 2013, 21:58 --

Zproponował bym Tobie Program Ashampoo Video Styler .
Program ten jest po polsku jest łatwy w obsłudze .
Wprogramie tym masz możliwość poprawienia kilku elementów :
1.Korekcaj koloru : Jasność , Kontrast , Gamma iSaturacja
2.Efekty : Skala szrości , Sepia ,Stary Film , TV i Przycinanie
3.Można dodac tło muzyczne
4.Eksportować bezpośrednio do You Tube i Faceboock
5.Oraz zapisać na dysku zmieniając proporcje filmu na 4:3 oraz 16:9 .
Wtej drugiej proporcji jest możliwość zapisu HD.
Jedyny chaczyk to że program ten zapisuje w tylko formacie wmv.
Ale od czego mamy darmowe konwektery np. Format Factory lub Any Video Converter .
Darmową wersję testową tego programu można pobrać ze strony producenta firmy Ashampoo Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
W numerze 1/2013 PC FORMATU była pełna wersja tego programu w wersji Video Styler 2013 ,
nie wiem czy jest jeszcze możliwość zarejestrowania tego programu do pełnej wersji ale warto spróbować , lub skorzystać z werji trial.Nie wiem czy Ci to pomoże ale powodzenia i miłej zabawy .

roger111

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2013, 20:20

Program do rozjaśniania filmów avi

Post22 lut 2013, 20:32

Tylko rozjaśniając materiał musisz liczyć się z tym, że wyjdzie ziarno. Tak już niestety jest, że film czy zdjęcie jeśli jest niedoświetlone, to po rozjaśnieniu będzie kasza. Dodatkowo powinno się użyć jakiegoś filtra do odszumiania.Do virtual dub jest Noise Reduction Suite. Najlepiej jakbyś całość zrobił dobrym programem do obróbki wideo.



  • Reklama

Wróć do „Poszukiwanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości