Program do tzw. wozówek dla kierowców komunikacji miejskiej.

Szukasz programu, pisz tutaj
Alden

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 25 lis 2008, 17:27

Program do tzw. wozówek dla kierowców komunikacji miejskiej.

Post25 lis 2008, 17:48

Poszukuję programu do robienia wozówek autobusowych i tramwajowych. Wozówki to jest to co ma każdy kierowca na swoim pulpicie i nie jest to rozkład jazdy.


----------------------------
Edytowałem tytuł.
seba86mu

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Program do wozówek

Post25 lis 2008, 17:55

Nic nie znalazłem na ten temat, i nic o tym że coś takiego, chodziarz istnieje więc. Moje zdanie jest nie ma takiego czegoś. ;) chyba że coś znajdę to podam
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Alden

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 25 lis 2008, 17:27

Program do wozówek

Post25 lis 2008, 18:01

Jest Busman, ale to jest płatny program. Wozówka to jak mówię: ustala dla kierowcy rozkład jazdy na konkretne przystanki :)

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Program do wozówek

Post25 lis 2008, 18:11

Jeżeli jest taki program, to bardzo małej ilości, i na pewno mają tylko nie liczni, dlatego nie ma na internecie ciągle, mi na słowo wozówka, wyskakują wyniki dla cegieł itp...

A tak z ciekawości to jesteś kierowcą, autobusu czy coś, w tym stylu 8-) bo ja też idę, mniej więcej na taki zawód.
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Alden

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 25 lis 2008, 17:27

Program do tzw. wozówek dla kierowców komunikacji miejskiej.

Post25 lis 2008, 18:44

Nie jestem, ale zamierzam nim być :] Skoro idziesz na kierowcę autobusu to warto wiedzieć czym jest wozówka :)

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Program do tzw. wozówek dla kierowców komunikacji miejskiej.

Post25 lis 2008, 18:55

Ja właśnie nie idę, w kierunku zbytnio kierowca autobusu, tylko na kierowce tira. W te wakacje będę robił prawo jazdy na B i C i później, jeszcze wyżej tylko mnie zastanawia czy muszę mieć ukończony kurs przewóz osób i rzeczy. :D
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Program do tzw. wozówek dla kierowców komunikacji miejskiej.

Post25 lis 2008, 19:02

Misiek1212 pisze:tylko mnie zastanawia czy muszę mieć ukończony kurs przewóz osób i rzeczy.

Jeżeli chcesz być zawodowym kierowcą TIR-a (C+E), to oczywiście, że musisz posiadać ADR-y.
Do tego dochodzi świadectwo kwalifikacji wstępnej, jak pisałem już w poście wyżej.
Żaden pracodawca bez tego Cię nie przyjmie. Poza tym ponad 90% pracodawców poszukuje pracowników z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu ciężkich pojazdów, a nie świeżo upieczonych kierowców, którzy w jednym roku zrobili wszystkie kategorie, a jeździć i tak nie potrafią.

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Program do tzw. wozówek dla kierowców komunikacji miejskiej.

Post25 lis 2008, 19:16

Nie seba mnie źle zrozumiałeś ;]chodzi mnie, o C czy muszę mieć ten kurs przewozu osób, i rzeczy bo od czegoś trzeba oczywiście. Zacząć chce dlatego zrobić C i zatrudnić się w jakieś firmie a później np: po 3lat zrobić na tira :)
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:



  • Reklama

Wróć do „Poszukiwanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości