Problemy z instalacją

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Revasion

Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 20 sty 2014, 08:37

Problemy z instalacją

Post02 mar 2015, 21:17

Witam
Przejdę do rzeczy. Instalowałem dzisiaj 2 gry(Saga Gothica dla ciekawych), po zainstalowaniu nie było ich na dysku(instalowałem na D\Gry\Gothic), więc zainstalowałem jeszcze raz. Zobaczyłem że dysk C naglę z niewyjaśnionych powodów cały się zatkał. I teraz najlepsze. Gry instalowałem po raz 2 to zauważyłem na instalatorze że te foldery z wcześniej instalowanymi grami są tam gdzie mają być, choć normalnie z dysku ich nie widać. I teraz sytuacja wygląda tak, że gry zajmują miejsce na dysku C chociaż instalowałem na D + w gratisie nigdzie nie można ich znaleźć(w instalatorze już nie pokazuje).

Mam Windows 7 64bit

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Jak widać na załączonym obrazku w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęło 10GB.

Awatar użytkownika
Kaen1227

Stały bywalec
Posty: 435
Rejestracja: 21 cze 2014, 14:56

Problemy z instalacją

Post02 mar 2015, 21:48

Co do dysku, to może być to wirus który się replikuje i zapełnia ci miejsce. Radzę przeskanować antywirusem, i MBAM.
A widać te gry w Programy i funkcje, może tam są ?

Revasion

Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 20 sty 2014, 08:37

Problemy z instalacją

Post03 mar 2015, 16:14

Dysk zapełnij się równo z instalacją. W panelu nic nie ma, na CCleaner też nie ma.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Problemy z instalacją

Post03 mar 2015, 16:23

Może zainstaluj SpaceSniffer i zobacz gdzie te 10 GB się chowa na dysku "C"
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Revasion

Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 20 sty 2014, 08:37

Problemy z instalacją

Post03 mar 2015, 18:01

Znalazłem.
Uchowało się w folderze VTRoot(HarddiscVolume). Może mi ktoś powiedzieć skąd ten folder i co z nim zrobić? Oprócz tego że usunąć?
Gdzieś przeczytałem że to folder do Piaskownicy Comodo? Jeśli tak to na czas instalacji muszę albo wyłączać piaskownice
albo dodać do zaufanych, czy są jakieś inne opcje?



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości